دوره های ارائه شده در این ترم

سریعترین دوره آلمانی جهان

og10198

دوره آلمانی سطح A1 به صورت سوپر اینتنسیو
۹۴۹,۰۰۰ تومان
دوره آیلتس
۱ رای
دوره های آیلتس در سپانو با همکاری خانه آیلتس آفرینش معتبرترین مرکز تخصصی آیلتس در کشور
برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمائید
کلاس آنلاین خصوصی

PrivOnline

هرجا و هر زمان بدون وقفه یاد بگیرید.
۵۰,۰۰۰ تومان
انگلیسی خصوصی دو نفره

EngPri

خصوصی دو نفره انگلیسی
۴۳,۰۰۰ تومان
آموزش انگلیسی خصوصی

EngPri

آموزش زبان انگلیسی خصوصی تک نفره
۶۰,۰۰۰ تومان
آموزش تافل خصوصی

TofPri

دوره خصوصی تک نفره تافل
۱۰۵,۰۰۰ تومان
آموزش زبان فرانسوی خصوصی

frepriv

بهترین راه آموزش فرانسوی سریع و منعطف
۸۷,۰۰۰ تومان
آلمانی خصوصی

GerPri

دوره ای سریع و با هدف
۸۷,۰۰۰ تومان
دوره روسی

RussianSepano

دوره روسی در رشت متناسب برای دانشجویان زبان روسی، کارکنان گمرک، تورگردانان و مسافران
۳۹۵,۰۰۰ تومان
دوره ترکی استانبولی

TurkishSepano

دوره ترکی استانبولی در رشت متناسب با نیاز بازرگانان، تور لیدر ها و دانشجویان
۳۹۵,۰۰۰ تومان
آموزش زبان نوجوانان

ET01

پر انرژی ، آسان و بهترین روش یادگیری​
۲۰۵,۰۰۰ تومان
آموزش انگلیسی بزرگسالان

EA01

یادگیری به روز، سریع و آسان
۲۰۵,۰۰۰ تومان
دوره تافل

7

​تافل ، گشاینده قفل دانشکده های معتبر در آمریکا
۳۸۰,۰۰۰ تومان

1

۲ رای
فرانسوی، زبان حقوق، ادبیات و عشق
۳۸۰,۰۰۰ تومان

EK01

۱ رای
یادگیری بهترین راه برای آینده کودکان
۱۸۵,۰۰۰ تومان

راهنمای ثبت نام و خرید آنلاین


راهنمای ثبت نام آنلاین

قدم اول:

ابتدا باید در سایت عضو شوید تا بتوانید نام کاربری و گذرواژه خود را دریافت نمایید، جهت عضویت می توانید از نوار بالای صفحه پیش رویتان گزینه ایجاد حساب کاربری را کلیک کنید  سپس با پر کردن اطلاعات مورد درخواست به طور کامل ثبت نام نمایید. در صورتی که هیچ نقصی در ورود اطلاعات نداشته باشد برای شما ایمیلی  ارسال می شود که با باز کردن و کلیک کردن روی لینک مورد نظر حساب کاربری شما فعال می گردد. 

* فیلد های سایت با توجه به امنیت بسیار زیاد پلت فرم برنامه ، بسیار حساس می باشند و باید به صورت دقیق پر شوند در غیر این صورت احتمال اینکه با پیغام خطا روبرو شوید بسیار زیاد می باشد.

قدم دوم :

پس از انتخاب دوره  و یا کتاب مورد نظرتان روی گزینه افزودن به سبد خرید کیلک کنید ، پس از آن در کادر جدید در صورتی که می خواهید همزمان کتاب و یا دوره های دیگر را نیز ثبت نام و یا خریداری کنید روی گزینه آبی رنگ ادامه خرید و در غیر این صورت روی گزینه سبز رنگ اتمام خرید و تسویه حساب  کلیک کنید.

قدم سوم:

پس از مشاهده  سفارش خود و اطمینان پیدا کردن از درست بودن محصولات و یا دوره ها می توانید دکمه نارنجی رنگ ثبت سفارش را کلیک کنید. در این هنگام در صورتی که می خواهید محصولات برایتان ارسال شود ( تنها جهت خرید کتاب و رسانه های دیجیتال) روی گزینه مورد نظر کلیک کنید، در غیر اینصورت کتاب و یا رسانه ها را در محل آموزشگاه تحویل خواهید گرفت. 

* نکته مهم: در ثبت کلاس های خصوصی تعداد جلسات را با استفاده از فیلد تعداد / بروز رسانی  مطابق میل خود تغییر دهید. به خاطر داشته باشید جهت جلوگیری از اتلاف وقت پیشنهاد می شود که حداقل 5 تا 10 جلسه خصوصی را از پیش پرداخت نمایید.

قدم چهارم:

روی گزینه پرداخت آنلاین کیلک کنید و پرداخت خود را از یکی از درگاه های بانکی موجود در سایت صورت دهید.

* نکته: چنانچه می خواهید کارت به کارت کنید و یا دسترسی به رمز دوم کارت خود ندارید می توانید گزینه پرداخت آنلاین را به گزینه کارت به کارت تغییر دهید.

 * راهنمای پرداخت آنلاین را در زیر مطالعه فرمایید:

کاربران محترم سایت سپانو می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

3- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید. 

 

 

 

 

ورود جهت ثبت نام و خرید