سپانو|درباره سپانو|بهترین آموزشگاه زبان رشت

بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست؟

بهترین آموزشگاه زبان رشت

بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و  پاسخ مناسبی بدهیم.

برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه  اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم.

موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین  کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد.

آلمانی در رشت : در آزمون ECL ای سی ال، آزمون گوته، آزمون OSD، آزمون تلک، آزمون DSH و تست داف  آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر  6300 نفر زبان آموز در این دوره ها است.

آیلتس در رشت  : خانه آیلتس آفرینش رو همه مشناسن، درجه یک ترین مرکز تخصصی آیلتس در ایران و سپانو تنها و اولین نماینده خانه آیلتس آفرینش هست. آزمون تعیین سطح، آزمون ماک آیلتس و آزمون اصلی آیلتس (در مرکز آزمون آیلتس پروشات) بهترین فرصت رو برای شما به وجود میاره تا بتونید با بهترین کیفیت و بالاترین نمره آیلتس بگیرین.

فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد.

طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد.

در رشت سپانو، آموزشگاه زبان پاسارگاد، آموزشگاه های کادوس لاکانی و گاز، شکوه، کیش، سفیر و کانون زبان و بین الملل از بهترین موسسات هستند.