سپانو|درباره سپانو|مقرارت سپانو

مقررات و ضوابط آکادمی زبان سپانو

 

موسسه سپانو با توجه به اهمیت دوره های آموزشی، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس می داند. بی نظمی منجر به عدم بهره یادگیری کافی زبان آموزان می شود. بنابراین رعایت تمامی موارد قوانین برای داوطلبان محترم الزامی است و در صورت عدم پایبندی به مقررات، سپانو خود را محق می داند تا با زبان آموزان خاطی بر اساس قوانین تعامل نماید.

1- رعایت ادب و احترام در تعامل با همه زبان آموزان،  اساتید، پرسنل و دیگر کارکنان موسسه 

2- سعی شایسته در یادگیری و پیروی از دستورالعمل های آموزشی و تربیتی

3-رعایت موازین اخلاقی رعایت حجاب اسلامی، پرهیز از تجمع در راهرو، حیاط و کوچه و همچنین با توجه به فضای کم کوچه و احترام به حقوق همسایگان پارک خودور در کوچه موسسه اکیدا و اکیدا ممنوع می باشد.

4-زبان آموز ملزم هستند 5 دقیقه قبل از شروع کلاس در محل کلاس حاضر باشند و خروج زود هنگام از کلاس به هر دلیلی مسئولیتی را متوجه آموزشگاه نمیکند. (آوردن همراه هنگام تشکیل کلاس های درسی اکیدا ممنوع است )

تبصره: برنامه ریزی زمانبندی کلاس یک ساعت و نیمه انجام شده است، لیکن کلاسهای گروهی و خصوصی 80 دقیقه آموزشی می باشند. و فورا جهت تشکیل کلاس بعدی می بایست تخلیه شوند.

5- جهت حفظ انضباط آموزشی،غیبت بیش از پنج جلسه در کلاس ها به معنای حذف از کلاس ها تلقی میشود و بدیهی است که در این صورت هیچ شهریه ایی عودت نخواهد شد و همچنین در صورت3 جلسه غیبت در کلاس های گروهی زبان آموز ملزم به برداشتن یک جلسه جبرانی با هزینه مجزا می باشد.

6- پس از پرداخت مبلغ جهت رزرو کلاس در صورت انصراف زبان آموز از دوره رزرو کرده به هر دلیلی مبلغ پرداخت شده سوخت می گردد و تحت هیچ شرایطی عودت داده نمی شود .

7-تسویه حساب مالی زبان آموزان می بایست تا 4 روز قبل از شروع کلاس بصورت کامل انجام شود و در غیر این صورت زبان آموز به صورت خودکار از لیست کلاس حذف میشود و امکان بازگشت مجدد به ان وجود نخواهد داشت.

8- شهریه پیوستن به کلاس تا جلسه سوم شامل کل مبلغ ترم می باشد، و پس از جلسه سوم محاسبه مبلغ قابل پرداخت به این صورت انجام می پذیرد، شهریه جلسات باقیمانده بعلاوه 10% کل شهریه.

9- در صورت انصراف زبان آموز یا درخواست جا بجایی کلاس به هر دلیلی پس از ثبت نام:

بیش از 10 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 10درصد،

10 الی 7 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 20درصد ،

کمتر از 7 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر 30 درصد از کل شهریه ،مابقی شهریه عودت داده می شود.

در روز شروع کلاس (قبل یا پس از ساعت شروع کلاس، با کسر 40 درصد عودت صورت می گیرد.

بعد از جلسه اول و تحت هیچ شرایطی هیچ مبلغی از شهریه پرداختی عودت داده نمی شود.

10-پس از ثبت نام، آموزشگاه فقط سه بار از طریق تلفن، پیامک و یا واتس آپ برای شروع کلاس ویا ادامه کلاس پیگیری خواهد کرد و در صورت عدم حضور وپاسخگویی جهت هماهنگی، انصراف از دوره تلقی خواهد شد و آموزشگاه هیچ مسولیتی بر عهده نخواهد داشت و شهریه نیز به هیچ وجه مسترد نمی شود

11- با توجه به برنامه ریزی کلاس ها و ظرفیت محدود آنها زبان آموزان لازم است از اواسط ترم، پیش ثبت نام ترم بعد اقدام نمایند در غیر این صورت مسئولیت اتمام ظرفیت کلاس به عهده زبان آموز بوده و آموزشگاه هیچگونه مسولیتی در قبال اطلاع رسانی یا وقفه پیش آمده و یا کلاس مجزا برای زبان آموز نخواهد داشت .

12-مدت زمان مورد نیاز برای تشکیل کلاس های گروهی از جانب موسسه با توجه به تاریخ اعلام شده ممکن است دوبار به تعویق بیافتد و زبان آموز ملزم به صبر برای تشکیل کلاس می باشد.

13-زبان آموز محترم در صورت تغییر کاربری از کلاس گروهی به خصوصی با دلایل موجه و تایید موسسه (آسیب ندیدن کلاس گروهی جاری از نظر تعدا نفرات ) پس از کسر 10% از مابقی هزینه در خواست مذکور تایید خواهد گردید.

14- انتخاب مدرس و برنامه مشخص شده حین ثبت نام درکلاسهای عمومی به عهده آموزشگاه می باشد و آموزشگاه حق خود  جهت تغییر استاد در هر زمان از ترم را محفوظ می دارد و هیچ گونه اعتراضی نسبت به تغییرات احتمالی پذیرفته نمی شود.

15-در هر ترم یک آزمون کتبی میان دوره، یک آزمون شفاهی میان دوره و یک آزمون کتبی پایان دوره وجود دارد ثبت نام برای دوره بعد ملزم به قبولی با کسب نمره 14 از 20 در آزمون شفاهی و 60  از 100 در آزمون کتبی می باشد . هر آزمون تنها یک بار برگزار خواهد شد در صورت غیبت موجه روز آزمون زبان آموز ملزم به پرداخت هزینه مجزا جهت برگزاری آزمون مجدد و تایم مشخص شده تا قبل از شروع دوره جدید از سمت موسسه می باشد.

16-تعداد جلسات کلاسهای عمومی و نیمه خصوصی بر پایه حداکثر ظرفیت و یا حد نصاب نفرات می باشد و کم شدن افراد به هردلیل در هرزمان از ترم منجر به کسر جلسات آن ترم می شود.

17- در صورتی که زبان آموزان غیبت نمایند آموزشگاه در خصوص عدم حضور ایشان و مسئولیت ها و اتفاقات حین غیبت و در هر مکانی هیچ گونه مسئولیتی  ندارد.

18-در قبال حوادث و اتفاقات احتمالی هیچ گونه مسولیتی بر عهده آموزشگاه و پرسنل نمی باشد.

19-در صورت هر گونه آسیب رساندن به اموال آموزشگاه، شخص و یا اشخاص مسبب ایجاد خسارت باید تمام هزینه ها را بر حسب مورد پرداخت نمایند و خسارت را جبران نمایند.

20-قوانین جدید پس از طرح از طریق وبسایت اطلاع رسانی می شوند و دارای حکم واحد با مواد این سند می باشند و در صورت عدم اعتراض یک هفته پس از وضع، طرفین ملزم به اجرای آن هستند.