سپانو|دوره ها و ثبت نام|دوره آموزش فرانسوی

آموزش زبان فرانسوی در سپانو

زبان فرانسوی، زبان جالبیه و خیلی از افراد مثل شما شیفته این زبان هستند. اگه از دیدن فیلم ها یا شنیدن موسیقی های زبان فرانسوی لذت میبرید، بهتره هر چه سریعتر این زبان رو یاد بگیرید. سپانو در این موقعیت به شما دوره های ترمیک زبان فرانسوی رو پیشنهاد میکنه. اما ما در سپانو دوره های خصوصی برای آموزش زبان فرانسوی هم داریم.

اگه قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری به فرانسه رو دارید، پس میدونید که باید مدرک بین المللی این زبان رو داشته باشید. برای این کار هم باید تسلط کافی روی زبان فرانسوی داشته باشید. پس باید در کلاس ها شرکت کنید و این زبان رو به طور کامل یاد بگیرید. در این وضعیت، معمولا افراد زمان محدودی دارن. یعنی مجبورن که توی مدت زمان کوتاهی به فرانسوی مسلط بشن و نمره خوبی در آزمون بگیرن. اگه شما جزو این دسته از افراد هستید، سپانو بهتون کلاس های خصوصی رو پیشنهاد میده.

کلاس های خصوصی معمولا 2 جلسه در هفته برگزار میشه. و مدت زمان کلاس ها حدود 1 ساعت و 20 دقیقه است. یکی دیگه از مزیت کلاس های خصوصی اینه که روز و ساعت کلاس ها به دلخواه شما و با توجه به زمان آزادتون تنظیم و برگزار میشه. پس دیگه اصلا جای نگرانی نیست.

پس هر زمان که تصمیم گرفتید فرانسوی یاد بگیرید با ما تماس بگیرید یا به سپانو مراجعه کنید تا بتونید با ما صحبت کنید و با توجه به شرایط خودتون، بهترین دوره ها رو انتخاب کنید و در اون به آموزش این زبان زیبا بپردازید.

 

زبان فرانسوی