سپانو|دوره ها و ثبت نام|دوره آموزش پرتقالی

آموز زبان پرتغالی در سپانو

شاید باورتون نشه ولی زبان پرتغالی از نظر تعداد گویشوران بومی به عنوان سومین زبان اروپایی و همچنین ششمین زبان دنیا به شمار میره. این زبان بعد از زبان اسپانیایی، پر کاربرد ترین زبان در آمریکای جنوبی و آفریقاست. زبان های اسپانیایی و پرتغالی، شباهت های زیادی با هم دارن. پس اگه یک از این دو زبان رو بلد باشین، یادگرفتن بعدی خیلی آسون تر میشه.

برای یادگرفتن زبان پرتغالی یا اسپانیایی به سپانو مراجعه کن. سپانو برای یادگرفتن این زبان ها، دوره های خصوصی رو برات فراهم کرده تا بتونی با تمرکز کافی سر کلاس حاضر بشی و مطالب رو یاد بگیری. راستی در کلاس های خصوصی ، روز و ساعت کلاس ها با توجه به زمان آزاد خودت تنظیم و برگزار میشه. پس از لحاظ این موضوع هم هیچ نگرانی نداشته باش.

سپانو کلاس های آنلاین هم داره تا اگه بخوای از هر جایی که باشی، در سپانو به آموزش زبان بپردازی. در غیر اینصورت هم میتونی در کلاس های حضوری ثبت نام کنی و از یادگرفتن زبان پرتغالی نهایت لذت رو ببری.

فقط کافیه ثبت نام کنی. اما قبل از اون اگه دوست داری به سپانو بیا یا با تماس بگیر تا بتونی از راهنمایی ما استفاده کنی و در دوره مناسب خودت ثبت نام کنی.

زبان پرتغالی