سپانو|دوره ها و ثبت نام|دوره آموزشی آلمانی

آموزش زبان آلمانی

اگه تصمیم گرفتی زبان آلمانی رو یاد بگیری، باید بهت بگم که به آموزشگاه خوبی مراجعه کردی. چون سپانو بیشتر از 10 سال در زمینه آموزش زبان آلمانی سابقه داره. همچنین اساتید کاردرستی اینجا هستن که به یادگرفتن هر چه بیشتر این زبان بهت کمک میکنن. راستی سپانو دوره های مختلفی برای آموزش آلمانی داره که با توجه به شرایط هر کسی بهترین دوره ها رو بهشون پیشنهاد میکنه.
سپانو برای آموزش آلمانی دوره های گروهی، خصوصی و فشرده داره. اگه به فکر مهاجرتی و زمان محدودی برای گرفتن مدرک زبان آلمانیت داری، باید تو کلاس های فشرده شرکت کنی. اینطوری میتونی با سرعت هر چه بیش تر به هدفت برسی. اگه یاد گرفتن آلمانی رو به هر دلیل دیگه ای دوست داری، توی کلاس های گروهی یا خصوصی ما شرکت کن تا از یادگرفتن این زبان جالب لذت ببری.
اساتید اینجا، آلمانی رو از کتاب  starten wir تدریس میکنن. چون سپانو قبل از هر چیزی این کتاب رو به طور کامل بررسی کرده، اون رو با بقیه کتاب ها مقایسه کرده و در نهایت این کتاب رو برای آموزش انتخاب کرده. پس بدون نگرانی میتونی شروع به یادگرفتن کنی و روز به روز پیشرفت کنی.
راستی سپانو کلاس های آنلاین و حضوری هم داره. اگه درمورد کلاس ها، مدت زمان برگزاری اونا، تعداد جلسات و .. سوالی داری، حتما با ما تماس بگیر. ما در سپانو منتظرت هستیم تا از بین این دوره ها، دوره ای که برات مناسب تره رو بهت پیشنهاد بدیم. ما بهت کمکت می کنیم تا به هدفت از آموزش آلمانی برسی.

 

زبان فرانسوی