ثبت نام آنلاین


راهنمای ثبت نام آنلاین

قدم اول:

ابتدا باید در سایت عضو شوید تا بتوانید نام کاربری و گذرواژه خود را دریافت نمایید، جهت عضویت می توانید از نوار بالای صفحه پیش رویتان گزینه ایجاد حساب کاربری را کلیک کنید  سپس با پر کردن اطلاعات مورد درخواست به طور کامل ثبت نام نمایید. در صورتی که هیچ نقصی در ورود اطلاعات نداشته باشد برای شما ایمیلی  ارسال می شود که با باز کردن و کلیک کردن روی لینک مورد نظر حساب کاربری شما فعال می گردد. 

* فیلد های سایت با توجه به امنیت بسیار زیاد پلت فرم برنامه ، بسیار حساس می باشند و باید به صورت دقیق پر شوند در غیر این صورت احتمال اینکه با پیغام خطا روبرو شوید بسیار زیاد می باشد.

قدم دوم :

پس از انتخاب دوره  و یا کتاب مورد نظرتان روی گزینه افزودن به سبد خرید کیلک کنید ، پس از آن در کادر جدید در صورتی که می خواهید همزمان کتاب و یا دوره های دیگر را نیز ثبت نام و یا خریداری کنید روی گزینه آبی رنگ ادامه خرید و در غیر این صورت روی گزینه سبز رنگ اتمام خرید و تسویه حساب  کلیک کنید.

قدم سوم:

پس از مشاهده  سفارش خود و اطمینان پیدا کردن از درست بودن محصولات و یا دوره ها می توانید دکمه نارنجی رنگ ثبت سفارش را کلیک کنید. در این هنگام در صورتی که می خواهید محصولات برایتان ارسال شود ( تنها جهت خرید کتاب و رسانه های دیجیتال) روی گزینه مورد نظر کلیک کنید، در غیر اینصورت کتاب و یا رسانه ها را در محل آموزشگاه تحویل خواهید گرفت. 

* نکته مهم: در ثبت کلاس های خصوصی تعداد جلسات را با استفاده از فیلد تعداد / بروز رسانی  مطابق میل خود تغییر دهید. به خاطر داشته باشید جهت جلوگیری از اتلاف وقت پیشنهاد می شود که حداقل 5 تا 10 جلسه خصوصی را از پیش پرداخت نمایید.

قدم چهارم:

روی گزینه پرداخت آنلاین کیلک کنید و پرداخت خود را از یکی از درگاه های بانکی موجود در سایت صورت دهید.

* نکته: چنانچه می خواهید کارت به کارت کنید و یا دسترسی به رمز دوم کارت خود ندارید می توانید گزینه پرداخت آنلاین را به گزینه کارت به کارت تغییر دهید.

 * راهنمای پرداخت آنلاین را در زیر مطالعه فرمایید:

کاربران محترم سایت سپانو می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

3- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید. 

 

 

 

 

دوره های ارائه شده در این ترم

g10294

فشرده آلمانی A1
۲,۲۰۵,۰۰۰ تومان

T21130

دوره ترکی استانبولی در رشت متناسب با نیاز بازرگانان، تور لیدر ها و دانشجویان
۶۱۱,۰۰۰ تومان
آموزش تافل خصوصی 1 نفره

TOFEL

دوره خصوصی تک نفره تافل
۲۱۵,۰۰۰ تومان
آموزش زبان کره ای 1 نفره

koreanlan

آموزش زبان کره ای در رشت
۲۱۰,۰۰۰ تومان
ترکی استانبولی خصوصی سطح A1

PT00

بهترین راه برای یادگیری سریع و منعطف
۱۴۵,۰۰۰ تومان
آموزش روسی خصوصی سطح A1

PR000

بهترین راه برای یادگیری زبان روسی سریع و منعطف
۱۴۵,۰۰۰ تومان

PC00

زبانی منحصر به فرد برای تجار و مسافران ایرانی
۳۰۰,۰۰۰ تومان

PF000

بهترین راه آموزش فرانسوی سریع و منعطف
۲۱۶,۰۰۰ تومان
آلمانی B1 آنلاین خصوصی

OPG0000

آموزش مجازی زبان آلمانی در رشت
این دوره آنلاین در بهترین پلتفرم آموزشی دنیا ارائه شده است
۱۹۲,۰۰۰ تومان

PE0500

هرجا و هر زمان بدون وقفه یاد بگیرید.
۱۴۴,۰۰۰ تومان

R11162

دوره روسی در رشت متناسب برای دانشجویان زبان روسی، کارکنان گمرک، تورگردانان و مسافران
۶۱۱,۰۰۰ تومان
آلمانی خصوصی سطح  B2 دونفره

PG00

دوره ای سریع و با هدف
۱۵۰,۰۰۰ تومان

FD000

می خواهید بهترین باشید، این دوره را نیاز دارید
۳۱۱,۰۰۰ تومان
دوره آلمانی فشرده B2

G40143

آلمانی با استاندارد های گوته
۲,۰۷۱,۰۰۰ تومان
ترکی استانبولی خصوصی دو نفره

PT000

بهترین راه برای یادگیری سریع و منعطف
۱۰۰,۰۰۰ تومان
خصوصی ژاپنی سطح مقدماتی 1 نفره

PG000

آموزش زبان ژاپنی در رشت
۲۵۰,۰۰۰ تومان
آموزش سوئدی خصوصی 1 نفره

Sw000

سوئدی را سوئدی یاد بگیرید
۲۱۰,۰۰۰ تومان

PE000

خصوصی دو نفره انگلیسی
۸۰,۰۰۰ تومان

PE0000

آموزش زبان انگلیسی خصوصی تک نفره
۶۰,۰۰۰ تومان

ورود به پرتال مشتریان آکادمی زبان های خارجی سپانو

مرا به خاطر بسپار