سپانو|دوره ها و ثبت نام|دوره آموزش اسپانیا

آموزش زبان اسپانیایی در سپانو

قبل از اینکه یادگرفتن زبان اسپانیایی رو شروع کنی، باید بدونی که این زبان شباهت زیادی به زبان های فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی و انگلیسی داره. پس اگه زبان انگلیسی رو تا حدی بلد باشی، میتونی به راحتی اسپانیایی رو هم یاد بگیری. بعد از یادگرفتن اسپانیایی هم میتونی سراغ بقیه زبان ها بری.

برای یادگرفتن هر کدوم از این زبان ها میتونی به سپانو مراجعه کنی. سپانو برای آموزش زبان اسپانیایی کلاس های خصوصی رو برات فراهم کرده. تو با شرکت در کلاس های خصوصی میتونی با نهایت تمرکز سر کلاس حاضر بشی و مطالب رو یاد بگیری. همچنین اگه در هر قسمتی از درس سوالی داری، میتونی از استاد بپرسی تا مشکلت برطرف بشه.

تنظیم روز و ساعت کلاس های خصوصی هم بر اساس زمان های آزاد خودت صورت میگیره. پس از این بابت نگرانی نداشته باش. راستی اگه دوست داشته باشی میتونی در کلاس های آنلاین شرکت کنی تا از هر جایی که هستی آموزشت رو در سپانو ادامه بدی. در غیر اینصورت کلاس های گروهی رو انتخاب کن و هر چه سریع تر یادگرفتن زبان اسپانیایی رو شروع کن.

پس هر زمان که تصمیمت رو گرفتی، به سپانو بیا یا با ما تماس بگیر تا با کمک گرفتن از ما، بهترین کلاس ها رو انتخاب کنی و دانش اسپانیایی رو به لیست مهارت های ارزنده خودت اضافه کنی.

 

اسپانیایی