سپانو|درباره سپانو

درباره سپانو

سپانو اولین و تنها برگزار کننده آزمون معتبر آلمانی ECL در ایران

سپانو در ایران اولین و تنها عضو کنسرسیوم برگزاری آزمون آلمانی ای سی ال با مشارکت ECL و Carelend می باشد که از بزرگترین و معتبر ترین مراکز آزمونی، جذب نیروی کار و  آوسبیلدونگ و آموزش آلمانی در آلمان و خاورمیانه هستند.

خانه آیلتس آفرینش تخصصی ترین مرکز آیلتس در ایران و سپانو تنها نماینده خانه آیلتس آفرینش است. تعیین سطح آیلتس با مشاوره رایگان، کلاس های آیلتس گروهی و خصوصی آیلتس، به صورت آنلاین و حضوری و با بالاترین کیفیت از خدمات آفرینش است. سپانو نماینده آفرینش، یکی از برترین مراکز برگزاری آزمون های ماک آیلتس در رشت می باشد.

آموزشگاه زبان سپانو، افتخار همراهی زبان آموزان بسیاری و قبولی در آزمون زبان آلمانی ECL ، OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf و گوته را داشته است. به طوری که تا تاریخ انتشار این مطلب در تابستان 401 آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 95% است. حالا سپانو میزبان زبان آموزان بسیاری از سراسر ایران برای میزبانی آنها در آزمون های زبان آلمانی است.

فرانسوی در رشت مهاجرت به کبک و کانادا را با نام سپانو در رشت می شناسند. این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی است.

زبانهای دیگر مانند چینی، روسی، عربی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، هلندی و ژاپنی نیز در موسسه سپانو تدریس می شود.

کیفیت در آموزشگاه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت است که گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه DAS انگلستان را داراست. این به معنی تضمین کیفیت آموزش زبان و خدمات رسانی در بالاترین سطح است.طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر، سپانو نمره 98 درصد رضایت و رغبت را از افراد کسب نمود. این موضوع کیفیت آموزش زبان در رشت را نشان می دهد.