سپانو|درباره سپانو

درباره سپانو

آموزشگاه زبانهای خارجی سپانو (موسسه آموزشی سپانو پایدار نواندیش) در سال 1390 با هدف توسعه و ارائه خدمات آموزشی در زمینه های زبانهای خارجی در شهر رشت تاسیس شد. این مرکز دارای مجوز تاسیس از وزارت آموزش و پرورش می باشد و تحت نظارت این وزارت محترم و سازمانها و ادارات مربوط فعالیت می نماید.
سپانو که در سال 1390 خدمات خود را به صورت تک جنسیتی و مخصوص به خانم ها ارائه می نمود در سال 1391 و با ارائه کارنامه موفق نایل به کسب جواز آموزش پسرانه نیز شد و از آن پس توانست خدمات خود را در زمینه های آموزشی به آقایانی که علاقه مند به آموزش بودند را نیز ارائه نماید.
سپانو با فرهنگ سازمانی والای خود تنها بر بازار و تجارت تکیه نکرده و نمی کند و همیشه برای نشر دانش و فرهنگ مرتبط با آن که سر منشاء تحول برای یک زندگی بهتر و در نهایت داشتن جهانی سرشار از بینش و آگاهی متقابل می باشد تلاش می کند، در این راستا فرهنگ یادگیری در فضایی آرام و دوست داشتنی با ویژگی های یک خانواده متمدن و صمیمی از اصول ذاتی سپانو به شمار می رود و این نگرش فرایندی را فراهم آورده است تا همگان چه مدرسین، پرسنل ، مدیریت و مهمتر از آنها دانشجویان این نهاد خود را بیشتر یک خانواده بدانند تا همکار و یا مشتری.
در سپانو تاکید بر بهترینهاست به نحوی که از هر زاویه خواه امکانات و فضای کلاسی، خواه منابع انسانی و سیستم های آموزشی که دقیق می شویم تفاوت را حس می کنیم زیرا ما اعتقاد داریم حساسیت در آموزش، مدرن بودن فضای آموزشی و امکانات، به روز بودن کتابها و سیستم های آموزشی و در نهایت مدرسین توانمند به همراه مدیریت مبتنی بر شناخت و دانش مدیریتی آمیخته ای از همه ی چیزهای است که جهت آموزش کامل و پیشگام مورد نیاز است.
اینک پس از گذشت سالها تجربه موفق در امر آموزش، که نه تنها به بعد از سال 1390 می رسد بلکه به سالها پیش زمانی که نیروهای کار آزموده سپانو در حال تجربه اندوزی بوده اند می توان گفت که این مرکز به جرات در شمار بهترینهای شهر رشت، استان گیلان و شمال کشور به شمار می رود که با اتکا به نیرو و سرمایه ی بومی و بدون هیچ گونه حمایت مادی و معنوی از دیگر مراکز تاسیس شده در سایر استانها و تهران کار می کند.

توسعه جنبه ای دیگر است از آنچه که ما در سپانو نیم نگاهی به آن داریم و پر تلاش در حال ایجاد و تفکیک دپارتمانهای آموزشی می باشیم، امید است در آینده ای نزدیک فعالیت های سپانو محدود به حوزه زبانی نباشد و دوره های ارزشمند و تکامل بخش دیگری به مجموعه افزوده شود.

سپانو به عنوان یکی از پیشتازان در عرصه آموزش و با اتکا به نیروی انسانی محلی در سال 1398 و پس از مذاکرات و مطالعات گسترده اولیه موفق به امضائ تفاهم نامه مهمی با موسسه محترم و بزرگ آفرینش تخصصی ترین مرکز آیلتس در کشور شد. این تفاهم نامه در خصوص برگزاری دوره های آیلتس و همچنین اجرای آزمون ماک آیلتس با استاندارد های بین المللی در رشت می باشد.