آیلتس رشت : ضعیف بودن مهارت شنیداری

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

زبان آموزی هدفون را در گوش خود میگذارد و دکمه play را میزند و شروع به دیدن سریال یا فیلمی به انگلیسی می‌کند به منظور تقویت لیسنینگ آیلتس (Listening)! هدف از این تمرین چیست؟ بسیاری بر این باورند که این کار درک مطلب Listening را در آنها افزایش داده و یا تاثیر مثبت در بهبود تلفظ آنها خواهد داشت! در حالیکه اینطور نیست. وقتی زبان آموزی هنوز در سطح مبتدی است و حتی قادر به تشخیص ساده‌ترین کلمات و عبارات انگلیسی با سرعت معمولی هم نیست چطور دیدن فیلم میتواند سطح مهارت Listening او را بهبود بخشد؟

گوش دادن به یک مکالمه ساده به منظور فهمیدن اینکه قرار است برای مهمانی شب چه برنامه ریزی‌هایی شود تمرین بسیار مناسب‌تری است. هیچگاه برای بهبود مهارت شنیداری خود مطلبی را بدون هدف گوش نداده و خودتان را فریب ندهید که کاری که می‌کنید به بهبود مهارت شنیداری شما کمک می‌کند. همیشه باید تمرین‌های Listening هدفمند طراحی شده باشد. یعنی برای هدفی خاص، مثل فهمیدن پیغام کلی و یا پیدا کردن مطلبی خاص.

منبع : englishinf

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید