PET در آموزشگاه زبان سپانو رشت

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

PET

سرواژه کلمات Preliminary English Test یکی از آزمون های کمبریج در سطح پیش متوسط است.

این آزمون 3 بخش دارد.

 

1.     Reading & writing  (مدت زمان: 90 دقیقه)

بخش reading  5 قسمت دارد که زبان آموز باید توانایی خواندن و درک اطلاعات از علایم و مقالات عمومی را داشته باشد.

بخش writing  3 قسمت دارد که در قسمت اول از زبان آموزان  خواسته می شود جملاتی را تغییر دهند. در قسمت دوم یک پیام کوتاه و در قسمت سوم یک نامه غیر رسمی و یا داستان می نویسند.

2.     Listening  (مدت زمان: 30 دقیقه)

داوطبین توانایی شان را در استخراج اطلاعات از مکالمات ضبط شده  کوتاه و بلند با سطح دشواری متفاوت نشان می دهند.

3.     Speaking  (مدت زمان: 10-12 دقیقه)

این قسمت با حضور دو داوطلب و دو ممتحن برگزار می شود که فقط یکی از آنها با داوطلبین مصاحبه می کند. این بخش، 3 قسمت دارد که قسمت اول سوال و جواب کوتاه بین ممتحن و داوطلب است، قسمت دوم توصیف عکس با داوطلب دیگر و قسمت سوم داوطلب باید به مدت یک دقیقه بی وقفه در مورد یک تصویر صحبت کند. 

سیستم نمره دهی

برای آزمون PET چهار نوع نتیجه اعلام می شود

  1. Pass with Merit
  2. Pass
  3. Narrow Pass
  4. Fail

نمره نهائی که داوطلب در آزمون PET دریافت می کند مجموع نمرات کسب شده در تمامی بخش های آزمون است.

 منبع : ieltstoday
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید