نمایشگاه عکاسی با موضوع پاییز

تمامی زبان آموزان و مدرسین می توانند آثار خود را برای نمایش در  نمایشگاه داخلی سپانو حد اکثر تا تاریخ 20 آبان تحویل آموزشگاه دهند. این آثار در تاریخ 28 آبان و به همراه جشنواره هنر های مفهومی سپانو به نمایش عمومی در خواهد آمد. تمامی عکس ها می بایست در اندازه های 30*60 و قاب شده و یا بر روی تخته شاسی باشند. همه عزیزان می توانند از طریق فروش عکس و فایل و یا نگاتیو اصیل عکس از طریق فروشگاه اینترنتی وب سایت سپانو  اقذام نمایند. این فروشگاه مخصوص فروش آثار هنری و صنایع دستی استادان و زبان آموزان سپانو می باشد. و به هیچ وجه جنبه تجارتی نداشته و فقط صفحه ای برای کمک به رشد و همبستگی خانواده بزرگ سپانو می باشد.

 پاییز

 

جشنواره آثار هنر های مفهومی با موضوع مشترک کم آبی

از علاقه مندان و هنرمندان عزیز (استادان و یا زبان آموزان سپانو) تقاضا می شود تا آثار هنری خود را تا 20 آبان به دفتر سپانو تحویل دهند تا جهت فرهنگ سازی و هم آوایی با مشکل کم آبی در کشور و همچنین جهان به نمایش عمومی گذاشته شوند. این آثار الزاما باید مفهومی باشند.

کمبود آب جشنواره

 

جشنواره غذا

26 شهریور روزی خوشمزه در سپانو، هم غذا می خوریم و هم دستور غذا ها رو به زبانهایی که بلدیم به هم دیگه می گیم.

food festival

 


 

جشنواره شمعدونی/ شمعدانی(Pelargonium /ˌpɛlɑrˈɡoʊniəm)

گلدان های شمعدونی در خاطرات ما به نحوی نستالوژیک هستند که همیشه با دیدنشون یاد بهترین خاطرات و عزیز ترین و عاشقانه ترین لحضه ها واسمون زنده می شه. حالا سپانو می خواد یه جشنواره بزاره که شما ها بتونین شمدونی های خودتون، ماماناتون، یا مادربزرگاتون رو بیارین، یه چای کتار هم بنوشیم و بعدش هرکسی دوس داشت گلدونشو توی باغچه سپانو بزاره تا همه از دیدنش لذت ببرن، بعدش سپانو به قید قرعه به یکی از گلدونا مدال افتخار و 100 هزار تومان پول نقد جایزه می ده، تازه صاحبش  یک ترم رایگان هم می یاد کلاس. 

تاریخ ثبت نام تا 25 مرداد

تاریخ جشنواره: 31 مرداد


*پنج شنبه 22 مرداد 1394 کمیته تحقیق و توسعه سپانو با حضور علاقه مندان و نخبگان برگزار شد.

* هسته اصلی کمیته تحقیق و توسعه در سپانو با هدف رشد و تعالی افراد اعم از مدرسان، پرسنل و زبان آموزان محترم تشکیل شد و با تشریح کلی اهداف و امکان سنجی ابعاد مختلف این کمیته و همچنین تعریف نقش و مسئولیت پذیری افراد شکل نسبتا کاملی به خود گرفت.

R and

 از این پس از طریق همین پرتال تمامی امور اطلاع رسانی می شود و صورت جلسات نیز به نمایش درخواهد آمد و در دسترس عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.


* جلسه بعدی کمیته در روز پنج شنبه 29 مرداد ماه در ساعت 11:30 تشکیل خواهد شد. برای حضور در جلسه می توانید  درخواست خود را با تلفن، به صورت حضوری و یا پر کردن فرم مربوطه به اطلاع سپانو برسانید ( اعضای اصلی نیازی به هماهنگی از پیش ندارند) .


* کار تدوین اساسنامه و قوانین کمیته توسط تیم حقوقی کمیته در دست تدوین می باشد. به محض توافق توسط اعضا از همین پرتال اطلاع رسانی خواهد شد.


* پذیرش عضو صرفا با پر کردن فرمی که به همین منظور در تب عضویت در کمیته تحقیق و توسعه سپانو بالای همین کادر قرار دارد امکان پذیر است.


* جلسه سوم کمیته در تاریخ 12 شهریور و ساعت همیشگی 11:30 در سپانو تشکیل خواهد شد.تاریخ بروزرسانی : ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۸:۴۷

درخواست عضویت در کمیته تحقیق و توسعه سپانو

لطفا مشخصات خود را تکمیل نمایید
*
*
*
*
*
می توانید از عکس های اسکن شده و یا تصاویر دیجیتال موبایل و یا دوربین خود استفاده نمایید


* = ضروری

بانک ایده

لطفا فرم را با دقت پر نمایید
*
*
*
*
ایده را توصیف کنید


* = ضروری


* = ضروری