تاثیر گرامر بر یادگیری زبان انگلیسی

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

زیاد نگران یادگیری گرامر به طور کامل نباشید.همچنین فکر نکنید یادگیری گرامر هیچ اهمیتی ندارد.همان طور که می دانید هدف از یادگیری زبان خارجی ارتباط برقرار کردن است. اشتباهات گرامری می توانند باعث بد فهمیدن یا نفهمیدن مطلب بشوند.بنابراین در ساخت جمله باید از ساختارهای درست گرامری استفاده کنید.

چگونه گرامر را یاد بگیریم

– از شباهت های زبانی بین زبان مادری و گرامر زبان انگلیسی استفاده کنید.مثلا در انگلیسی صفت قبل از اسم می آید ولی در فارسی بعد از اسم.

– هر چه قدر می توانید کتاب،داستان و متن های انگلیسی بخوانید.خواندن متون باعث می شود شما از جملات انگلیسی الگو برداری کنید و همان الگو ها را هنگام صحبت کردن یا نوشتن به کار ببرید.

– بخش هایی از گرامر را که مشکل دارید بیشتر تمرین کنید.اگر نمی دانید چه بخش هایی از گرامر را خوب نفهمیده اید از معلم خود کمک بگیرید. ضعف های گرامری در نوشتن و صحبت کردن فهمیده می شوند.

– اگر علاقه ای به انجام تمرینات گرامری ندارید ، سعی کنید اشتباهات یا ضعف های گرامری را که در موقع صحبت کردن یا نوشتن برای شما پیش می آید برطرف کنید.مرحله قبل را بیشتر انجام دهید.

– اگر انجام تمرینات گرامری برای شما لذت بخش است ،پس بعد از خواندن نکات گرامری تمرین های مربوط به آن را حل کنید.اما جواب دادن به تمرینات گرامری به این معنی نیست که شما در

استفاده از آن نکته در صحبت کردن یا نوشتن مشکل نخواهید داشت.مثلا اگر یک کتاب در مورد یادگیری تنیس بخوانید به این معنی نیست که می توانید تنیس بازی کنید و راکت تنیس را بدون هیچ مشکلی در دست بگیرید.بنابراین بعد از انجام تمرینات مربوط به یک نکته گرامری سعی کنید چند جمله انگلیسی که همان نکته گرامری را شامل می شود بنویسید.

منبع : english4all
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید