آیلتس رشت سپانو : رفتارسنجی در آزمون آیلتس

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

قسمت اول

چنانچه فکر میکنید در آزمون آیلتس تنها دانش زبانی شما سنجیده میشود، سخت در اشتباه هستید!

برای طراحی آزمون آیلتس، تیمی حرفه‌ای متشکل از کارشناسان مختلف و متخصصان حوزه‌های مرتبط در کنار هم کار می‌کنند و با هماهنگی یکدیگر بخش های مختلف آزمون را طراحی می‌نمایند. یکی از اصلی‌ترین شاخه ها که متخصص ویژه در تیم طراحی آیلتس دارد، شاخه روانشناسی است. چرا که آزمون آیلتس در سطح بسیار گسترده در سراسر جهان برگزار می‌گردد و چنین آزمونی با این گستردگی و تنوع مخاطب، بایستی اعتبار و ارزش کافی جهت سنجش درست افراد را دارا باشد. در جلسان مشاوره آیلتس آریام، بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌شود.

علم روانشناسی یکی از علوم پایه محسوب میگردد و حضور یک یا چند روانشناس در تیم طراحی آیلتس ، سبب ایجاد هارمونی روانی در این آزمون مهم می‌شود و سطح اعتبار و درستی سنجش آزمون را هر چه بیشتر بالا می‌برد. روانشناس در خصوص نحوه چیدمان سوالات، ترتیب قرار گرفتن سوالات سخت و آسان، انتخاب واژگان کلیدی، شناسایی نقاط ضعف و قوت روانی اکثریت شرکت کنندگان در آزمونهای گذشته و ارائه راه کار جهت ارتقاء آزمون های آینده و… نظر کارشناسی و فنی می‌دهد و با توجه به واقعیات موجود در خصوص مسائل روحی و روانی آزمون، شرایط را برای طراحی یک آزمون موثق بین المللی با استانداردهای موجود فراهم میکند. در حال حاضر، آزمون آیلتس بعنوان معتبرترین و پرمخاطب ترین آزمون سنجش دانش زبانی در دنیا محسوب میشود که نتایج آن در بیش از 8000 مرکز علمی و آموزشی جهان مورد تایید می‌باشد.

حال با توجه به موارد اشاره شده، یکی از راههای مهم کسب موفقیت در آزمون آیلتس، شناخت درست آن و آشنایی با روش های روانشناختی موثر جهت غلبه بر جریانات روحی و روانی حاصل از شرکت در این آزمون است. از جمله ابزارهای بسیار مهم در این زمینه ” خودشناسی روانی” ، “داشتن تمرکز” و تقویت هر چه بیشتر این دو عامل حیاتی است!

در نوشته های بعدی و در دوره های آمادگی آیلتس در مورد راه های رسیدن به شناخت روانی و همچنین افزایش قدرت تمرکز برای آزمون آیلتس صحبت خواهیم کرد…

منبع : englishinfo

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید