سپانو، موسسه برتر آلمانی رشت

 
سپانو، موسسه برتر آلمانی رشت
برای آموزش زبان آلمانی باید به بهترین آموزشگاه رشت مراجعه کنید و توسط اساتید برتر زبان آلمانی این زبان را بیاموزید.

چرا آلمانی می‌آموزیم؟

 بسیاری از افراد زبان آلمانی را به دلیل مهاجرت های کاری و تحصیلی می‌آموزند. از آنجا که آلمان با کمبود نیروی کار مواجه است، می‌تواند مقصد بسیار مناسبی برای افراد باشد. بسیاری از زبان آموزان آلمانی، به قصد مهاجرت به آلمان و کشور های آلمانی زبان، آن را آموخته و سپس با شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی مانند ecl و به دست آوردن نمره حد نصاب، مدرک خود را دریافت کرده و به مقصد خود می‌رسند. شما می‌توانید با یادگرفتن آلمانی، علاوه بر مهاجرت، به تدریس و انجام کار های مترجمی نیز فکر کنید. علاوه بر تمامی این موارد، یادگرفتن زبان جدید می‌تواند به بهبود عملکرد مغز شما نیز کمک کند.

بهترین روش برای یادگرفتن زبان آلمانی

اگر قصد دارید تا زبان آلمانی را بیاموزید، لازم است بهترین راه را برای انجام این کار در نظر بگیرید. برای یادگرفتن زبان آلمانی بهترین روش این است که با مراجعه به یک آموزشگاه زبان آلمانی خوب و ثبت نام در کلاس ها و دوره ها، یادگرفتن را توسط اساتید خوب آنجا شروع کنید. برای اینکه با این روش آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌شود تا این مطلب را تا انتها بخوانید.

زبان آلمانی آسان در رشت در سپانو

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، پیشنهاد ما به شما این است که آلمانی را در سپانو یاد بگیرید. موسسه سپانو با برگزاری دوره های آموزشی آلمانی در رشت به صوت متنوع، افراد را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند. البته اگر به یادگرفتن زبان آلمانی فکر می‌کنید یا در حال آموختن آلمانی هستید، باید بدانید که موسسه سپانو با  برگزاری آزمون آلمانی ecl برای اولین بار در ایران و شهر رشت، به زبان آموزان کمک می‌کند تا به راحت ترین روش مدرک خود را دریافت کرده و هدف خود را از آموزش زبان آلمانی نهایی کنند.

برگزاری آزمون آلمانی ecl در رشت

 آزمون زبان آلمانی ecl برای اولین بار در ایران و در شهرستان رشت در حال اجراست. ecl، امتحانی بین المللی است که توسط آموزشگاه سپانو در رشت و به واسطه مرکز آزمون ecl برگزار می‌شود. بنابراین شما می‌توانید بدون سفر کردن به یکی از کشور های برگزار کننده در سپانو در آزمون شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک مشاوره تخصصی آزمون ECL شده و فرم را پر کنید تا با شما در اسرع وقت تماس گرفته شود.

شرکت در کلاس های آموزش آلمانی رشت

برگزاری دوره آلمانی و مشاوره رایگان قبل از ثبت نام در سپانو

سپانو برای افزایش کیفیت آموزش، برای زبان آموزان، دوره های متفاوتی را در نظر گرفته است. در این صورت، افراد با شرایط زندگی، کاری و تحصیلی متفاوت می‌توانند در کلاس ها حضور پیدا کنند و زبان آلمانی را بیاموزند. این دوره ها به صورت فشرده، ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود. شما می‌توانید اطلاعات کامل تر در مورد این دوره ها را در مطلب « کلاس های آموزشی زبان آلمانی سپانو» بخوانید. توجه کند که شما می‌توانید قبل از ثبت نام در دوره های سپانو، با مشاور آموزشگاه صحبت کرده تا بتوانید در بهترین دوره ثبت نام کنید.

موفق ترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت

اگر قصد دارید تا در آموزش زبان آلمانی موفق شوید و بتوانید یادگرفتن این زبان را به خوبی پشت سر بگذارید، بهترین راه این است که آکادمی سپانو را برای آموزش انتخاب کنید. شما می‌توانید نظرات زبان آموزان سپانو را در صفحه اصلی سایت بخوانید و از آن مطلع شوید. اما لازم است بدانید که آموزشگاه زبان سپانو، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون زبان آلمانی OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf ، گوته و ecl را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 95% است. این بدان معناست که تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

زبان آلمانی در آکادمی سپانو در رشت

استاد ممتاز زبان آلمانی رشت در سپانو

در سپانو اساتید خوب آلمانی رشت و استان گیلان در حال تدریس هستند. بنابراین بعد از ثبت نام در مرکز آموزشی سپانو، نگران استاد خوب نباشید. مدرسین آلمانی سپانو، می‌توانند با به کارگرفتن منابع معتبر آموزشی و همینطور روش های متنوع، آلمانی را به شما آموخته و بعد از آموزش، با برگزاری دوره های آمادگی آزمون، شما را برای امتحانات بین المللی نظیر ECL آماده کنند. لازم است بدانید که سپانو برای اولین بار در ایران، آزمون ECL را به زبان آلمانی برگزار می‌کند و شما می‌توانید به راحتی در این آزمون شرکت کرده و مدرک آلمانی خود را دریافت کنید.

ثبت نام در مرکز آموزشی سپانو

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ موسسه پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید