بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت، سپانو

 
بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت، سپانو
برای یادگرفتن زبان آلمانی به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی در رشت به بهترین موسسه آموزشی زبان مراجعه کنید.

آموزش زبان آلمانی آسان

اگر به تازگی تصمیم گرفته اید که زبان آلمانی را بیاموزید و زبان آلمانی را آموخته اید و حالا قصد ادامه دادن آن را دارید، لازم است بدانید که برای آموزش، روش های متفاوتی وجود دارد و اولین قدم این است که روشی مناسب برای آموزش انتخاب کنید. انتخاب راه مناسب برای یادگیری به شما کمک می‌کند تا این زبان را با بیشترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن بیاموزید. اما قبل از هر چیز باید بدانید که چرا این زبان را می‌آموزید.

علت یادگرفتن زبان آلمانی

قبل از یادگرفتن زبان آلمانی لازم است مشخص کنید که هدفتان از یادگرفتن این زبان چیست؟ دانستن این موضوع، به شما کمک می‌کند تا از مدت زمانی که باید برای آموزش طی کنید مطلع شوید و بتوانید در بهترین دوره آلمانی شرکت کنید. در این صورت در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین مطالب را می‌آموزید و می‌توانید از یادگرفتن زبان نهایت لذت را ببرید.

 

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت

دوره های آموزشی زبان آلمانی سپانو در رشت

اگر در رشت و یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و می‌خواهید زبان آلمانی را بیاموزید، بهترین راه این است که به سپانو مراجعه کنید. آکادمی زبان آلمانی سپانو با برگزاری دوره ها و کلاس های آموزش آلمانی در رشت، شرایط را برای تدریس به زبان آموزان علاقه‌مند فراهم کرده است. کلاس ها و دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت، به صورت های متنوعی برگزار می‌شودکه می‌توانید دراین باره در ادامه مطلب بخوانید.

بهترین موسسه آلمانی رشت، سپانو

سپانو، بهترین آموزشگاه زبان رشت است که می‌توانید با اطمینان کامل در آن ثبت نام کرده و زبان های مختلف اعم از آلمانی را در کنار اساتید خوب و مجرب بیاموزید. یکی از راه های اثبات این امر این است که اکثر زبان آموزانی که آلمانی را در سپانو آموخته اند، توانسته اند در عرصه های کشوری و بین المللی موفق شوند. در واقع سپانو، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون های زبان آلمانی ECL ، OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf و گوته را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت95% است. همچنین تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.


بهترین دوره آموزش آلمانی در رشت

بنابراین اگر می‌خواهید که  بعد از یادگرفتن زبان آلمانی، جزو افراد موفق باشید و بتوانید با دریافت مدرک، به هدف خود از آموزش این زبان برسید، بهتر است به سپانو اعتماد کرده و زبان آلمانی را در کانون زبان آلمانی در رشت، سپانو بیاموزید. برای شروع آموزش لازم است با دوره های سپانو آشنا شوید تا بتوانید با ثبت نام در یکی از آن ها، آموختن را شروع کنید.

دوره ترمیک آلمانی سپانو در رشت

 یکی از دوره های آموزشی آلمانی، ترمیک است. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید و شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

برگزاری دوره فشرده آلمانی در رشت در سپانو

آلمانی فشرده در رشت

 کلاس های فشرده زبان آلمانی در رشت، بدین صورت است که شما با شرکت در این دوره ها می‌توانید هر سطح را در یک ترم یاد بگیرید. این ترم سه ماه به طول می‌انجامد و هر جلسه حدود 3 ساعت طول می‌کشد. شما می‌توانید بعد از گذراندن هر سطح، در آزمون جامع همان سطح شرکت کنید و سپس به سطح بعدی راه پیدا کنید.

در حالت کلی، دوره های فشرده آلمانی سپانو، مناسب افرادی است که برای یادگرفتن عجله دارند و باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزند. این بدان معناست که اگر برای آموزش آلمانی هدف های زیر را دنبال می‌کنید، در این دوره در سپانو شرکت کنید.

_ قصد مهاجرت به آلمان و دیگر کشور های آلمانی‌زبان را دارید.

_ باید در آزمون بین المللی آلمانی شرکت کنید.

_ در آینده احتیاج به مدرک زبان آلمانی دارید.

_ باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید.

اگر جزو این دسته از افراد هستید، هرچه سریع تر به سپانو مراجعه کنید و زبان آلمانی را در دوره فشرده توسط بهترین اساتید آلمانی رشت بیاموزید.

 

آموزش زبان آلمانی آسان در رشت در سپانو

زبان آلمانی خصوصی رشت در سپانو

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

ثبت نام در بهترین آموزشگاه آلمانی رشت

 برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی برترین کانون آلمانی در رشت باید به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبل از ثبت نام در مورد دوره ها و کلاس ها سوال دارید، می‌توانید با مرکز آموزشگاه تماس گرفته و یا به واتس اپ کانون زبان سپانو پیام دهید و با ما صحبت کنید.

33330595_013

32330596-7_013

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید