بهترین کلاس آموزش آلمانی رشت

 
بهترین کلاس آموزش آلمانی رشت
بهترین کلاس زبان آلمانی در رشت، در سپانو برگزار می‌شود. این دوره ها به صورت آنلاین و حضوری توسط اساتید برتر آلمانی برگزار می‌شود.

آموزش آلمانی آسان

برای یادگرفتن زبان آلمانی روش های متفاوتی وجود دارد. اما قطعا بهترین روش این است که به موسسه آموزش آلمانی مراجعه کرده و با تکمیل فرم ثبت نام خود، این زبان را بیاموزید. چون شما در آموزشگاه های زبان می‌توانید این زبان را با کمک بهترین اساتید آلمانی و از روی منابع مهم آموزشی یادگرفته و به آن مسلط شوید.

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف  آن زندگی می‌کنید، لازم است بدانید که بهترین موسسه آموزشی آلمانی، آکادمی زبان سپانو در رشت است که به شما در یادگرفتن زبان آلمانی کمک می‌کند. درمورد این آموزشگاه موفق در ادامه مطلب بخوانید.

مدرس برتر آلمانی رشت در سپانو

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای آموزش زبان به آن دقت کنید، یادگرفتن زبان آلمانی توسط مدرس عالی است. اما زمانی که در سپانو ثبت نام می‌کنید، خیالتان از این بابت راحت باشد. زیرا مدرسین آلمانی سپانو، بهترین اساتید آلمانی رشت هستند. این اساتید با تجربه چندین ساله ای که در زمینه آموزش زبان آلمانی دارند، می‌توانند شما را به این زبان علاقه‌مند کرده و با کمک گرفتن از منابع معتبر آموزشی به شما آلمانی بیاموزند.


یادگیری آلمانی در رشت

آموزش با بهترین منابع آموزشی starten wirآلمانی و sicher

سپانو برای افراد با سطوح متفاوت کتاب های متفاوتی را برای آموزش پیشنهاد می‌دهد. از آنجا که کتاب زیشا زبان آلمانی، برای سطوح متوسط تا پیشرفته زبان آلمانی طراحی شده است، در سپانو برای تدریس سطح B2 از این کتاب استفاده می‌شود. اما زبان آموزان سطوح A1 و A2 و B1 از کتاب اشتارتن ویا آلمانی برای آموزش بهره می‌برند.

آموزشگاه موفق آلمانی، سپانو

تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانواولین نماینده برگزارکننده آزمون eclدر ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

شرکت در دوره های آموزشی آلمانی در رشت

دوره آموزش آلمانی رشت در سپانو

در سپانو دوره های متنوع زبان آلمانی در رشت برای زبان آموزان سپانو در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند با هر شرایطی در دوره ها و کلاس ها شرکت کرده و این زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت هر چه تمام تر بیاموزند. لازم است بدانید که دوره های آموزش زبان آلمانی سپانو، به صورت حضوری، آنلاین و هیبرید برگزار می‌شود تا افراد بتوانند از آن برای آموزش بهتر استفاده کنند.

کلاس ترمیک آلمانی رشت

یکی از دوره هایی آموزش زبان آلمانی، ترمیک است. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید و شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

بهترین موسسه آموزش آلمانی رشت

دوره فشرده آلمانی رشت در سپانو

کلاس های فشرده زبان آلمانی در رشت، بدین صورت است که شما با شرکت در این دوره ها می‌توانید هر سطح را در یک ترم یاد بگیرید. این ترم سه ماه به طول می‌انجامد و هر جلسه حدود 3 ساعت طول می‌کشد. شما می‌توانید بعد از گذراندن هر سطح، در آزمون جامع همان سطح شرکت کنید و سپس به سطح بعدی راه پیدا کنید.

زبان آلمانی خصوصی در رشت

 اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

بهترین دوره آلمانی در رشت

آزمون جامع آلمانی در رشت در سپانو

در سپانو برای اطمینان از کیفیت آموزش افراد، بعد از اتمام هر سطح آموزشی آزمون جامع همان سطح از افراد گرفته می‌شود. بدین صورت افراد با دریافت نمره خوب متوجه می‌شوند تا سطح گذشته از زبان آلمانی را آموخته و توانایی ورود به سطح جدید را دارند.

ثبت نام در بهترین آموزشگاه آلمانی رشت

 برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت باید به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبل از ثبت نام در مورد دوره ها و کلاس ها سوال دارید، می‌توانید با مرکز آموزشگاه تماس گرفته و یا به واتس اپ کانون آلمانی سپانو پیام دهید و با ما صحبت کنید.

33330595_013

32330596-7_013

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید