هزینه دوره آلمانی در رشت

 
هزینه دوره آلمانی در رشت
برای آموزش زبان آلمانی، به بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت مراجعه کنید. سپانو، بهترین موسسه آلمانی رشت است که با برگزاری دوره فشرده، خصوصی و ترمیک آلمانی به شما در آموزش کمک می‌کند.

آموزش آلمانی در موسسات زبان رشت

 اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن ساکن هستید و قصد دارید آلمانی بیاموزید و در آینده ای نزدیک موفق شوید، بهتر است به آموزشگاهی مناسب مراجعه کرده و این زبان را با کمک اساتید آنجا بیاموزید. البته برای یادگرفتن زبان، راهکار های متفاوتی وجود دارد اما هیچکدام از این روش ها، این زبان را به درستی به شما نمی‌آموزد و ممکن است مدت زیادی طول بکشد. پیداکردن آموزشگاه مناسب برای آموزش مستلزم این است که شما در آن آموزشگاه تحصیل کرده باشید و حداقل چند ترم آموزش دیده باشید تا بتوانید از مزایا و معایب آن، مطلع شوید.

اما برای اینکه آموزشگاه آلمانی مناسب خود را پیدا کنید، یک راه حل بهتری نیز وجود دارد. و آن این است که درمورد موفقیت زبان آموزانی که قبلا در موسسه آلمانی آموخته اند، مطالبی بخوانید.

یادگیری آلمانی در رشت

آلمانی را در سپانو بیاموزید.

لازم است بدانید که آموزشگاه زبان سپانو، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون زبان آلمانی ECL ، OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf و گوته را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 95% است. این بدان معناست که تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

ثبت نام در موسسه سپانو

 اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد دوره ها و کلاس های آلمانی سپانو دارید، با ما به شماره های زیر تماس بگیرید و با اطمینان کامل به ما مراجعه کنید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پاسخ هایتان به واتس اپ کانون آلمانی سپانو پیام دهید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013

اما قبل از ثبت نام بهتر است اطلاعات بیشتری درمورد بهترین موسسه آلمانی رشت بخوانید و سپس برای ثبت نام مراجعه کنید.

 

آموزش آلمانی در رشت

برترین آموزشگاه آلمانی رشت در سپانو

 موسسه آموزش زبان آلمانی سپانو با تجربه ای که در زمینه آموزش دارد و با کمک اساتید آلمانی مجرب، به شما در یادگرفتن زبان آلمانی کمک زیادی می‌کند. علاوه بر این سپانو، ویژگی های مثبت زیادی نسبت به سایر آموزشگاه های زبان دارد که شما را به یادگرفتن ترغیب می‌‌کند. این موسسه با برگزاری دوره های آموزشی به شکل های متفاوت، شما را به آموزش علاقه‌مند کرده و کمک می‌کند تا با هر شرایطی و در کنار مشغله های کاری یا تحصیلی، این زبان را بیاموزید.

دوره های گروهی زبان آلمانی

از آنجا که بعضی از افراد در گروه های دسته جمعی آموزش باکیفیت تری را تجربه می‌کنند، می‌توانید با شرکت در دوره های گروهی در کنار دوستان خود، آلمانی بیاموزید و این زبان را تمرین کنید. در دوره های گروهی مانند ترمیک و فشرده شما می‌توانید با تمرین و تکرار چندباره مطالب، به آموخته های خود مسلط شده و هر روز بیشتر از روز قبل به موفقیت نزدیک شوید.

آموزش آلمانی ترمیک

  اگر زبان آلمانی را به دلیل علاقه مند بودن به آن می آموزید، دوره های ترمیک مناسب شماست. همچنین اگر برای آموزش و رسیدن به سطح خاصی از آلمانی عجله ندارید، شرکت در کلاس های ترمیک کمک زیادی به شما خواهد کرد. در کلاس های ترمیک، شما هر سطح را در 3 ترم می‌آموزید. هر ترم در این کلاس ها حدود 2 ماه زمان می‌برد و شما را برای مقطع بعدی آماده می‌کند.


دوره های آموزش آلمانی رشت در سپانو

دوره فشرده آلمانی در رشت

علاوه بر دوره های ترمیک، در سپانو کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده هم برای شما وجود دارد. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان کلاس های فشرده آلمانی می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده آلمانی منتظر شماست. در این دوره ها هر سطح آلمانی را در کمتر از 3 ماه آموزشی می‌آموزید و بعد از شرکت در آزمون جامع سپانو به سطح بعدی راه می‌یابید.

زبان آلمانی به صورت خصوصی

 در دوره های خصوصی روز و ساعت کلاس های شما بر اساس تایم آزاد خودتان و اساتید تنظیم می شود. این در حالی است که در کلاس های ترمیک و فشرده شما باید تایم خودتان را با روز و ساعتی که موسسه برای شما در نظر می‌گیرد، تنظیم کنید. بنابراین اگر به دلیلی مشغله های کاری و تحصیلی قادر به شرکت در دوره های گروهی نیستید می‌توانید در دوره های خصوصی شرکت کنید. علاوه بر این در دوره های خصوصی شما مطالب را بسیار سریع تر از دوره های دیگر می آموزید و به خاطر می سپارید زیرا می‌توانید بدون مرور چندباره مطالبی که مسلط شده اید، از آن عبور کنید و مطالبی را که مشکل دارید، از استاد بخواهید تا دوباره برایتان مرور کند. پس اگر به هر دلیلی مثل مهاجرت برای دریافت مدرک زبان آلمانی خود عجله دارید، می توانید با شرکت در دوره های خصوصی هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید و خود را برای هدف تان آماده کنید.


بهترین دوره آموزش زبان آلمانی در رشت

هزینه شهریه دوره های آلمانی در سپانو

 بیشترین سوالی که افراد درمورد کلاس های زبان آلمانی دارند، درمورد هزینه دوره ها و کلاس هاست. اما واقعیت امر این است که نمیتوان مبلغ دقیقی را به آموزش آلمانی اختصاص داد. چون شهریه کلاس های شما با توجه به سطح و دوره ای که مایل به شرکت در آن هستید، مشخص خواهد شد. بنابراین برای اطلاع از این موضوع، بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی از ما سوال بفرمایید تا اطلاعات دقیق تری به دست آورید. اگر قبلا زبان آلمانی آموخته اید باید در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و پس از مشخص شده سطح تان، هزینه کلاس مربوط به سطح مورد نظر به شما اعلام خواهد شد.

تعیین سطح آلمانی سپانو در رشت

اگه قبلا زبان آلمانی را آموزش ندیده اید و قصد دارید این زبان را از ابتدا شروع کنید، بهتر است که به سپانو مراجعه کنید تا از پایه به صورت تخصصی و حرفه ای به تحصیل زبان آلمانی بپردازید. اما اگر زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگری آموزش دیده اید یا مدت ها قبل در سپانو این زبان را یاد گرفته اید و  قصد ادامه دادن آموزشتان را دارید، به سپانو مراجعه کنید. چون سپانو به عنوان بهترین آکادمی زبان آلمانی در استان گیلان و شهر رشت، قبل از حضور افراد سر جلسه و آموزش، تعیین سطح های بسیار دقیق زبان آلمانی برای افراد برگزار می‌کند. در این صورت افراد از سطح زبان آلمانی خود مطلع خواهند شد و می توانند بدون فوت وقت و آموزش مطالب تکراری به آموختن ادامه آنچه یادگرفته بودند، بپردازند.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید