برگزاری آزمون جامع آلمانی سپانو در رشت

 
برگزاری آزمون جامع آلمانی سپانو در رشت
آزمون جامع زبان آلمانی در رشت در سپانو برگزار می‌شود تا افراد از آموزش خود کاملا اطمینان داشته باشند و بتوانند ادامه آموزش را به راحتی بگذرانند.

بهترین آموزشگاه آلمانی رشت، سپانو

برای آموزش زبان آلمانی بهتر است موسسه ای مناسب را انتخاب کنید. برای یادگرفتن زبان ها، روش های متعدی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن ها، خود را برای آموزش آماده کنید. اما قطعا بهترین روش شرکت در دوره های اموزشی زبان آلمانی است. علت این موضوع این است که شما با ثبت نام در دوره های آموزشی آلمانی، ملزم به شرکت در کلاس ها و یادگرفتن خواهید بود و می‌توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین مطالب را بیاموزید.

دوره های آموزشی آلمانی سپانو در رشت

 سپانو برای افزایش کیفیت آموزش دوره های مختلفی را برای افراد برگزار می‌کند. در این صورت افراد علاقه مند به زبان با توجه به شرایطی مثل داشتن محدودیت زمانی، فرصت کافی برای آموزش و خیلی موارد دیگر تصمیم می‌گیرند که چه دوره ای برایشان مناسب تر است و باید در کدام دوره ثبت نام کنند. شما می توانید قبل از ثبت نام در دوره ها با مشاور آموزشگاه صحبت کنید تا بهترین دوره با توجه به شرایط شما پیشنهاد شود و بتوانید آموزشی صحیح و باکیفیت را تجربه کنید.


یادگیری زبان آلمانی در رشت

استاد خوب آلمانی رشت

اگر به دنبال استاد خوب برای آموزش زبان المانی می‌گردید، می‌توانید چندین مورد از آن ها را در سپانو بیابید. چون مدرسین سپانو از بهترین اساتید آلمانی رشت هستند و می‌توانند با تدریس این زبان در دوره های مختلف شما را به آموزش علاقه مند کرده و برای سطوح مختلف آزمون های بین المللی آماده کنند. مدرسین سپانو، برای اطمینان از اینکه زبان آلمانی را به خوبی آموخته اید و می‌توانید به سطح بعدی راه بیابید، با کمک آموزشگاه آزمون جامع برای هر سطح برگزار می‌کند. بعد از اینکه شما سطحی از زبان آلمانی را آموختید، لازم است در آزمون جامع شرکت کرده و پس از دریافت نمره حد نصاب، به سطح بعدی راه پیدا کنید.

برگزاری آزمون جامع آلمانی در رشت در سپانو

 یکی از مهم ترین ویژگی های سپانو این است که آزمون های جامع بسیار دقیقی در انتهای سطوح برگزار می‌کند. در آموزشگاه سپانو افراد بعد از اتمام یکی از سطوح (برای مثال a1 و a2 و b1 و....) ، باید در آزمون همان سطح شرکت کنند. این افراد تنها در صورتی میتوانند به سطح بعدی راه پیدا کنند و آموزش خود را ادامه دهند که در این آزمون، نمره مطلوب و قابل قبولی به دست آورند. در غیر این صورت باید روش های دیگری را امتحان کنند تا موفق به دریافت نمره حد نصاب در آزمون شوند:

1. اگر نمره افراد به نمره قبولی نزدیک باشد یا از قبول شدن خود مطمئن هستند، می‌توانند دوباره در این آزمون شرکت کنند تا نمره حد نصاب را دریافت کنند.

2. بعضی دیگر از افراد که نمی‌توانند حد نصاب نمره را برای قبولی به دست آورند، لازم است تا چند جلسه جبرانی در کلاس بنشیند تا بتوانند سطح خود را به سطح مورد نظر برسانند.

3.گاهی نیز ممکن است افراد به هر دلیلی نتوانسته باشد مطالب را به خوبی یاد بگیرند و به آن مسلط شوند. در این صورت، نمره بسیار پایینی در این آزمون کسب خواهند کرد. این زبان آموزان در چنین مواقعی باید آن سطح را به طور کامل و دوباره بگذرانند و مجددا در آزمون جامع شرکت کنند. در این صورت با خیال راحت می‌توانند به آموزش در سطح بعدی بپردازند.

 

یادگرفتن زبان آلمانی در رشت در سپانو

ثبت نام در دوره های آموزشی آلمانی سپانو در رشت

برای شرکت در دوره ها لازم است تا ابتدا ثبت نام کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبلا زبان آلمانی را آموخته اید لازم است تا در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس به کلاس ها بپیوندید. اما قبل از انجام این کار بهتر است درمورد موفقیت زبان آموزان سپانو نیز بدانید تا با اطمینان در کلاس ها شرکت کنید.

  تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

 

اگر سوالی درمورد دوره ها و کلاس ها دارید با شماره های زیر تماس بگیرید یا سوالات خود را با ما در واتس اپ در میان بگذارید.

33330595_013

32330596-7_013

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید