چرا آلمان کشور خوبی برای مهاجرت است؟

 
چرا آلمان کشور خوبی برای مهاجرت است؟
با اقتصاد قدرتمند و بازار کار ، جای تعجب ندارد که مهاجرت به آلمان بعنوان یک انتخاب محبوب در میان مهاجران است که به دنبال کار و زندگی در خارج از کشور هستند. طبق اعلام صندوق بین المللی ، آلمان چهارمین اقتصاد بزرگ جهان را است. در این مقاله ما به شما دلایلی را آورده ایم که نشان میدهد چرا کشور آلمان یک کشور خوب برای مهاجرت است.

آینده شغلی جوانان در آلمان

 


آلمان یکی از پایین ترین نرخ بیکاری جوانان در اروپا را دارد. یک عامل مهم در این امر ، برنامه کارآموزی فراوان آن است که یک برنامه آموزش دوگانه را در کنار آموزش برای حرفه های متعدد از جمله نجاری ، لوله کشی و مکانیک خودرو ارائه می دهد. شهروندان خارجی و مهاجر اتحادیه اروپا نیز واجد شرایط این کارآموزی ها هستند و شانس حضور آنها در این حرفه ها به دلیل وجود مکان های فراوان برای کارآموزی از همیشه بیشتر است.

کشوری برای عاشقان سرعت


 بسیاری از بزرگراه های آلمان محدودیت سرعت ندارند ، بنابراین می توانید روی آن قدم بردارید و ماشین خود را آزمایش کنید. این یک اتفاق عالی برای عاشقان سرعت است. اگر دو چرخ را به چهار چرخ ترجیح می دهید ، آلمان برای دوچرخه سواران نیز به خوبی آماده می شوند.

تنوع نان های خوشمزه در آلمان


 نانوایی های آلمان در سراسر جهان مشهور هستند و طعم بی نظیری را ارائه می دهند. از نانهای سالم بذر گرفته تا شوارتزروت (نان چاودار) تا برتزل ، نان باگت و تعداد زیادی از برتچن های مختلف (حلقه های نان) ، تنوع نان در آلمان فراوان است و طبق آمار تقریبا 1200 تنوع نان دارد.

Bienenstich کیکی که حتما باید آنرا امتحان کنید