۱ آبان ۱۳۹۸

نماینده رسمی خانه آیلتس آفرینش

سپانو به عنوان تنها نماینده خانه آیلتس آفرینش در رشت  می باشد، خانه آیلتس آفرینش معتبر ترین موسسه آموزش در زمینه آزمون آیلتس و بزرگترین برگزار کننده آزمونهای آزمایشی  آیلتس در کشور است.

سپانو و آفرینش در جهت برطرف کردن نقص ها موجود در آیلتس استان گیلان و ارئه دوره های آیلتس با پشتوانه علمی طراز اول و هم چنین با استفاده از تجربیات بی شمار در برگزاری دوره ها و آزمونهای آزمایشی در کشور قصد دارند تا کلاس های آیلتس در رشت را با استانداردی بسیار بالا برگزار نمایند.

متاسفانه پیش از حضور آفرینش در رشت و قبل از تصمیم موسسه سپانو در جهت بهبود شرایط آیلتس در رشت دورهای آیلتس و آزمونهای آن با کمترین کیفیت مواجه بودند و همین امر باعث می شد تا بسیاری از زبان آموزان برای دریافت کیفیت برترآیلتس و یا آزمونهای استاندارد آزمایشی آیلتس  و تحلیل نتایج آزمون به خارج از استان گیلان سفر کنند و دچار مشکلات عدیده ای باشند.اینک بزرگترین پرچمدار آزمون آیلتس با پرچمدار آموزش زبانهای خارجی در رشت با یکدیگر متحد شده اند و با تفکری مدرن و آوانگارد قصد جابجایی مرزهای کیفیت در آموزش را دارند.

پدیده مخرب آزمون های غیر استاندارد آزمایشی آیلتس  که با کپی کردن از یک کتاب کمتر دیده شده که گاه بیشتر شبیه به یک شوخی به نظر می رسد و یا برگزاری آزمون آزمایشی  بدون ایجاد شرایط واقعی آزمون در سالهای متمادی باعث ایجاد بحرانهای در آموزش آیلتس گیلان شده بود که تنها با نمایشی از توانمندی موسسات مذکور در آزمون آزمایشی ماک آیلتس رشت در 20 تیر برای همیشه درشهر بارانهای نقره ای  به دست فراموشی سپرده شد.

در این آزمون از پیشرفته ترین تجهیزات صوتی آیلتس در ایران (هدفون های سن هایزر آلمان و تجهیزات پخش همزمان بدون کوچکترین تاخیر) استفاده شد.  رکورد استان گیلان در برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس با بیش از  300 نفرداوطلب برای همیشه شکسته شد و خاطر نشان می کند  که با استفاده از سوالات کاملا استاندارد این آزمون در خاطر همه شرکت کنندگان ماندگار شد. امید است این همکاری برای همه زبان آموزان دریچه ای به سمت موفقیت و پیشرفت باشد. 

 

 آفرینش سپانو آفرینش سپانو آفرینش سپانو
 آفرینش سپانو  آفرینش سپانو  آفرینش سپانو

درباره خانه آیلتس آفرینش

آزمون تعیین سطح

آزمون ماک آیلتس

دوره های آیلتس آفرینش

ارتباط با آفرینش

 

دوره های آیلتس خانه آیلتس آفرینش شعبه رشت

مزایایی استفاده از دوره های آیلتس در آفرینش 

 • معتبرترین برگزار کننده دوره های آیلتس در کشور
 • بزرگترین برگزار کننده آزمونهای آزمایشی آیلتس
 • رکورد دار بزرگترین آزمون آزمایشی آیلتس جهان
 • منابع دست اول و مدون در جهت موفقیت
 • دارای نشان برند برتر آموزش آیلتس در کشور
 • اساتید مجرب و آموزش دیده متخصص در آیلتس
 • کیفیت بی نظیر در خدمات
 • محیط تخصصی و کلاس های کاملا مجهز به تکنولوژی
 • تعیین سطح رایگان با دقت در تشخیص سطح
 • سیستم آموزشی هدفمند

 

 

 

  

 
آزمون تعیین سطح مختص زبان آموزانی است که قصد شرکت در دوره های حضوری IELTS را داشته و به هر دلیلی نمی توانند سطح آموزشی خود را ارزیابی نمایند. شایان ذکر است زبان آموزانی که قبلاً در آزمونهای IELTS شرکت نموده و یا در سطح این آزمون قرار دارند، جهت شرکت در دوره های حضوری نیازی به آزمون تعیین سطح ندارند. از داوطلبان گرامی تقاضا می شود قبل از رزرو اینترنتی آزمون تعیین سطح موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند:


آزمون تعیین سطح آفرینش

۱- رزرو و نوبت دهی آزمون تعیین سطح آفرینش صرفاً به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. توجه داشته باشید که آزمون تعیین سطح به صورت حضوری برگزار میگردد.

۲- خواهشمندیم راهنمای نحوه رزرو اینترنتی آزمون تعیین سطح آفرینش را در پایین همین صفحه به دقت مطالعه فرمایید! بسیاری از زبان آموزان اشتباهاً به جای آزمون تعیین سطح، آزمون ماک را رزرو میکنند!

۳- محتوای آزمون:

آزمون تعیین سطح در چهار بخش به شرح ذیل بعمل می آید :

۴- آزمون تعیین سطح در سه بخش اول ( Listening, Reading, Writing ) به صورت گروهی برگزار می گردد؛ لذا در صورت تأخیر زبان آموز و در جهت حفظ نظم آزمون، وی حداقل بخش Listening آزمون را از دست خواهد داد.

آزمون تعیین سطح

تذکر مهم: جهت احترام به وقت زبان آموزان گرامی، آزمون تعیین سطح رأس ساعت مقرر خود آغاز می گردد. لذا خواهشمندیم جهت حضور به موقع در محل آزمون، مشکلاتی از قبیل ترافیک و محل پارک خودروی خود را در نظر داشته باشید. پیشنهاد می شود ترجیحاً در روز آزمون تعیین سطح از وسایل نقلیه غیر شخصی نظیر تاکسی یا اتوبوس استفاده نمایید. همچنین نقشه محل برگزاری آزمون، کروکی دقیق و مسیرهای دسترسی به آفرینش را از [اینجا] میتوانید مشاهده نمایید.

۵- کارنامه های آزمون تعیین سطح در همان روز و بلافاصله پس از پایان آزمون Speaking هر نفر در اختیار زبان آموزان گرامی قرار خواهد گرفت.

۶- آزمون Speaking طبق روال آزمون رسمی IELTS به صورت انفرادی برگزار شده و جهت هر یک از زبان آموزان گرامی حدود ۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. بدیهی است طول زمان انتظار جهت Interview زبان آموز، بسته به تعداد نفرات شرکت کننده در آزمون تعیین سطح، معمولاٌ بین ۱۰ دقیقه الی ۱ ساعت به طول خواهد انجامید. ضمناً اولویت در آزمون Interview با زبان آموزانی است که سریعتر برگه آزمون کتبی خود را تحویل دهند.

۷- در راستای افزایش کیفیت فنی دوره های آفرینش، آزمونهای تعیین سطح آفرینش توسط سری فوق حرفه ای هدفونهای وایرلس AKG برگزار می گردد.

۸- نمرات آزمون تعیین سطح آفرینش از ۰ تا ۷ محاسبه میشود. در حالیکه نمرات آزمونهای اصلی یا آزمایشی آیلتس، از ۰ تا ۹ نمره دهی میگردند. علت این اختلاف شرایط و سطح سختی متفاوت سؤالات آزمون رسمی آیلتس با آزمون تعیین سطح است.

۹- هزینه آزمون تعیین سطح آفرینش رایگان می باشد. اما چنانچه زبان آموز پس از قطعی شدن زمان آزمون اقدام به کنسل نمودن وقت آن نماید و یا در وقت رزرو شده خود حاضر نگردد، تا ۳ هفته امکان رزرو مجدد آزمون تعیین سطح آفرینش را نخواهد داشت.

۱۰- با توجه به اینکه پایینترین Level کلاسهای آموزشی آفرینش نیز در سطح مبتدی نمی باشد، لذا شرکت در آزمون تعیین سطح حتی برای ثبت نام در پایینترین سطح کلاسهای آفرینش الزامی می باشد.

۱۱- زبان آموزانی که صرفاً قصد شرکت در آزمونهای IELTS Mock Exam (آزمونهای آزمایشی آیلتس آفرینش) را دارند، نیازی به رزرو آزمون تعیین سطح و شرکت در آن ندارند.

۱۲- زبان آموزانی که سابقه کسب حداقل نمره ۵٫۵ در آزمون IELTS (در تمامی اسکیلها) یا ۸۰-۷۵ در iBT داشته صرفاً در صورت ارائه مدرک معتبر، نیازی به رزرو آزمون تعیین سطح و شرکت در آن ندارند.

آموزش رزرو اینترنتی تعیین سطح

۱- جهت رزرو اینترنتی آزمون تعیین سطح آفرینش میبایست در پرتال ثبت نام آفرینش (my.afarinesh.org) عضو شوید. پس به صفحه عضویت مراجعه کنید و مطابق با دستورالعمل زیر مراحل ثبت نام را ادامه دهید:


۲- فرم ثبت نام را مطابق شکل زیر پر نمایید. توجه نمایید در این مرحله تمامی اطلاعات کاربری میبایست به زبان انگلیسی وارد شوند. همچنین پرکردن تمامی مشخصات به استثناء آیتم تصویر کاربر الزامی میباشد.

۳- در پایان بر روی ثبت نام کلیک کنید. چنانچه مشکلی در مندرجات فرم نباشد پیام ثبت نام موفقیت آمیز را مشاهده خواهید کرد.

۴- اکنون میبایست جهت فعال سازی حساب کاربری به ایمیل خود مراجعه نمایید. امکان دارد ایمیل ارسالی آفرینش در بخش inbox یا spam سرویس میل شما باشد. پس از باز کردن ایمیل بر روی فعال سازی حساب کاربری کلیک نمایید.

۵- تبریک میگوییم! به جمع کاربران آفرینش خوش آمدید. اکنون توسط نام کاربری (ایمیلتان) و رمز عبور در پنل کاربریتان در سایت آفرینش وارد شوید. حال بر روی منوی تعیین سطح در بالای صفحه کلیک کنید. (توجه نمایید اشتباها به جای منوی “رزرو تعیین سطح” بر روی منوی رزرو “آزمون ماک” کلیک نکنید!)

۶- در بخش روزهای آزمون تعیین سطح، آزمون مورد نظر خود را با توجه به تاریخ و ساعت مربوطه اتنخاب کرده و بر روی دکمه رزرو صندلی کلیک نمایید.

۷- چنانچه از انتخاب خود اطمینان دارید به مرحله بعد بروید.

۸- آزمون تعیین سطح شما با موفقیت رزرو شد!

آزمون آزمایشی آیلتس: بدون‌ شک‌ می‌توان‌ مهمترین‌ علت‌ عدم‌ موفقیت‌ داوطلبان‌ ایرانی‌ در آزمون‌ IELTS را عدم‌ آشنایی‌ آنها با شرایط‌ واقعی‌ برگزاری‌ آزمون‌ بین‌المللی ‌IELTS دانست. ‌ آفرینش در یک‌ برنامه‌ منسجم‌ طی ‌۸ مرحله‌ برگزاری‌ آزمون ماک آیلتس استاندارد و تحلیلی ‌IELTS Mock Exam این‌ نقیصه‌ مهم‌ را کاملاً برطرف‌ نموده‌ است‌. هر مرحله‌ از مجموعه‌ آزمونهای‌ آفرینش، جامع‌ بوده‌ که‌ در واقع‌ یک‌ شبیه‌ سازی‌ کاملاً استاندارد شده‌ آزمون‌ اصلی IELTS می‌باشد.

آزمونهای آفرینش در دو قالب استاندارد و تحلیلی برگزار میشود که از لحاظ‌ بار محتوایی‌ و شرایط‌ برگزاری آن‌ در مقایسه‌ با سایر آزمونها متداول‌ در کشور و مؤسسات‌ آموزشی‌ برگزار کننده‌ این‌ دوره‌ها از شرایط‌ منحصر به‌فردی‌ برخوردار است‌ که‌ در زیر به‌ تفصیل‌ به‌ آن‌ اشاره‌ شده‌ است‌:

ویژگیهای آزمون آزمایشی آیلتس آفرینش (استاندارد و تحلیلی)

 • ielts mock new

  ۱ـ سری جدید آزمونهای استاندارد و دیده نشده آیلتس آفرینش

  آفرینش طی ١٠ سال گذشته، در آزمون آزمایشی آیلتس خود از ٨ سری سوال Unseen استفاده می‌کرد که سطح این سوالات با تلورانس نیم نمره غالباً دشوارتر از Overal نتایج آزمون اصلی بود. خرسندیم اکنون به اطلاع برسانیم که از این پس و برای اولین بار در ایران، آفرینش از سری جدید کاملاً استاندارد و دیده نشده سؤالات انحصاری در آزمون ماک آیلتس خود استفاده خواهد کرد.

  مجموعه تستهای جدید آفرینش که همگی تستهای Unseen میباشند، فرآیندهای پیچیده استاندارد‌سازی را طی کرده‌اند:

  در این فرآیندها پس از طراحی اولیه تست توسط گروهی از متخصصین بین‌المللی آزمون‌سازی، تستِ طراحی شده در جامعه آماری نمونه با تعداد بالا اجرا شده است.

  در فرآیند استانداردسازی آزمون ماک آیلتس، پس از انجام تحلیل های آماری مانند IF (سطح سهولت سؤالات)، ID (سطح تمایز پذیری سؤالات)، CD (توزیع منطقی پاسخها) به علاوه Construct Validation یا اعتبار سنجی ارزیابی مهارتهای ذهنی زبان از طریق Factor Analysis (تحلیل عاملی)، نهایتاً جدول تبدیل نمره به سطح استاندارد آزمون طراحی و به همراه بسته تست ارائه شده است.

  ویژگیهای سری جدید سؤالات آزمون آزمایشی آیلتس آفرینش:

  • سؤالات کاملاً استاندارد
  • سئوالات در هیچ منبعی وجود ندارد و کاملاً دیده نشده است.
  • جدول تبدیل (Conversion Table)
 • null

  ۲ـ بزرگترین جامعه‌ آماری‌ آزمونهای آزمایشی IELTS در جهان!

  قدر مسلم‌ یکی‌ از مهمترین‌ عواملی‌ که‌ در ایجاد شرایط‌ واقعی‌ آزمون IELTS حائز اهمیت‌ می‌باشد، میزان‌ کمی‌ جامعه‌ آماری‌ شرکت‌ کننده‌ در آزمون‌ و امکان‌ مقایسه‌ سطح ‌آموزشی‌ داوطلبان‌ در شرایط‌ کاملاً شبیه سازی شده و ایده‌آل‌ نسبت به‌ سایر رقبا و قرار گرفتن‌ در فضای‌ واقعی ‌آزمون‌ می‌باشد. آفرینش به‌ عنوان‌ اولین و معتبرترین‌ مرکز برگزاری‌ آزمونهای‌ آماده‌ سازی ‌IELTS در کشور، طی مدارک مستند بالاترین‌ جامعه‌ آماری‌ شرکت‌ کننده‌ درآزمونهای‌ شبیه‌سازی‌ شده ‌IELTS در جهان را به‌ خود اختصاص‌ داده‌ است‌! به طور میانگین حداقل ۲۵۰ تا ۸۰۰ نفر داوطلب (با توجه به ظرفیت فضاهای مختلف محل برگزاری آزمون) در آزمون ماک آیلتس آفرینش به صورت هفتگی شرکت می‌نمایند. به طور حتم آزمونهای آزمایشی آفرینش، بزرگترین آزمون آزمایشی آیلتس در جهان می‌باشد که هر هفته جمعه ها برگزار می‌گردد. تاکنون بیش از ۱۴۰ هزار داوطلب طی ۱۲ سال در آزمونهای آزمایشی آفرینش شرکت کرده‌اند! که نشان از اعتماد بی‌نظیر زبان آموزان به آزمون ماک آیلتس آفرینش است.

 • null

  ۳- با سابقه‌ترین، با تجربه‌ترین و منظم‌ترین مرکز برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس کشور

  خانه آیلتس آفرینش از سال ۱۳۸۴ طی ۱۲ سال متوالی و بدون وقفه تاکنون برگزارکننده بیش از ۴۸۰ مرحله آزمونهای آزمایشی آیلتس در کشور بوده است! با قاطعیت اعلام می‌نماییم، برگزاری این تعداد کثیر از آزمونهای شبیه سازی شده آیلتس نه تنها در کشور ایران بی‌سابقه و بدون‌رقیب است، بلکه در تمامی کشورهای جهان نیز مسبوق به سابقه نمی‌باشد.

 • null

  ۴ـ معتبرترین‌ استاندارد بین‌المللی‌ محتوایی‌ آزمون ماک آیلتس‌

  آفرینش با هدف‌ استاندارد‌سازی‌ سئوالات‌ آزمون‌، قبل‌ از برگزاری ‌آزمونها‌،‌ بانک‌ سئوالات‌ مذکور را در کار گروهی‌ مشترک‌، متشکل‌ اعضای‌ هیأت‌ علمی‌ اساتید آفرینش پس از بررسی محتوای آموزشی و سطح کیفی و سختی سئوالات آزمون، به‌ تأیید می‌رساند. بدیهی است در طراحی سئوالات آزمون آزمایشی IELTS آفرینش از منابعی همچون سری کتابهای Cambridge IELTS 1-9 به واسطه تکراری بودن بیش از حد آنها استفاده نمی‌گردد. در واقع آزمون آزمایشی آیلتس آفرینش، یک آزمون شبیه‌سازی شده IELTS نیست! و حکم یک آزمون واقعی IELTS را عیناً با همان درجه سختی و استاندارد دارد.

 • null

  ۵ـ منابع انحصاری سئوالات غیر تکراری و دیده نشده آزمون

  (جدید) سئوالات آزمونهای آزمایشی IELTS آفرینش نه از سری کتابهای Cambridge IELTS 1-11 کپی شده‌اند و نه از کتابهای متفرقه IELTS بازار گردآوری شده اند و نه از تستهای متفرقه در اینترنت به هم چسبانده شده‌اند! گرچه چسباندن تستهای متفرقه و مخلوط کردن آن با تستهای کتابهای Cambridge و کتابهای دیگر توسط برخی از مؤسسات، آزمونی به ظاهر دیده نشده و خوش آب و رنگ را برای داوطلبان رقم می‌زند! اما بدیهی است که این معجون نتایج کاملاً غیر استانداردی را در بر خواهد داشت. به گونه ای که داوطلب با اعتماد واهی به نتایج آزمون ماک آیلتس، ضررهای جبران ناپذیری را در آزمون اصلی IELTS متحمل خواهد شد و آنگاه متوجه فاصله زیاد و نتایج غیر واقعی آزمون آزمایشی آیلتس خود با آزمون اصلی IELTS خواهد شد که شاید فرصت مجددی برای جبران این اعتماد اشتباه نداشته باشد! در واقع مقوله استانداردسازی آزمونهای IELTS به قدری پیچیده و کارشناسانه است که مطمئناً طراحی آن از توانایی یک استاد و حتی یک اگزمینر خارج است! جالب است بدانید مراکز رسمی طراحی آزمون IELTS نیز پس از طراحی آزمونهای خود، بارها و بارها به صورت آزمایشی، آن را اجرا نموده و ضعفها و مشکلات آزمون طراحی شده را برطرف می‌کنند تا آزمون به شرایط استاندارد علمی نزدیک شود. خانه IELTS آفرینش پس از برگزاری بیش از ۴۸۰ مرحله آزمون آزمایشی IELTS و پشت سر گذاشتن آزمون و خطاهای این امتحانات در طول ۱۲ سال برگزاری آنها توسط جمعی از اساتید و ممتحنین صاحب نظر ایرانی، اکنون این اطمینان را به شما می دهد که علاوه بر انحصاری بودن منابع سئوالات خود، استاندارد‌سازی آن را نیز به دقت و بر اساس نظر ممتحنین و با تکیه بر تجربه سالیان سال برگزاری آزمونهای ماک آیلتس خود به انجام رسانیده است. و اینک پس از ۱۲ سال مستمر برگزاری آزمون و مشاهده نتایج داوطلبان شرکت کنندگان در آزمونهای آزمایشی آیلتس آفرینش و مقایسه آن با نتایج آزمونهای اصلی، با قاطعیت این اطمینان را به شما می‌دهیم که سؤالات آزمونهای آزمایشی آفرینش کاملاً استاندارد و نتایج آن کاملاً قابل اعتماد هستند!

 • null

  ۶- سطح سختی استاندارد و نمره دهی استاندارد آزمون

  میزان سطح سختی سئوالات آزمونهای آزمایشی و شبیه بودن آن به شرایط واقعی آزمون آیلتس و بالتبع تشابه نمره کسب شده در آزمونهای آزمون های آزمایشی با آزمون اصلی IELTS همواره یکی از دغددغه های شرکت کنندگان در این آزمونها می باشد. خانه آیلتس آفرینش با رصد دقیق و متنواب سطح سختی سئوالات، شیوه برگزاری و استانداردهای بروز شده نمره دهی آزمونهای اصلی آیلتس از طریق کسب اطلاع از اساتید ممتحن خود، استانداردترین سطح سختی و نمره دهی را برای آزمونهای آزمایشی خود برای تطابق حداکثری با شرایط واقعی آزمون اصلی IELTS بر می گزیند. شرکت بیش از ۱۸۰۰۰ نفر زبان آموز در سری آزمونهای آزمایشی آیلتس آفرینش و تجربه برگزاری بیش از ۳۰۰ مرحله آزمون آزمایشی و تطابق نتایج مستند داوطلبین آزمونهای آزمایشی آفرینش با آزمون اصلی IELTS، گواهی جدی بر این موضوع میباشد.

 • null

  ۷- برگزاری سکشن Listening توسط هدفون‌های حرفه‌ای سنهایزر

  (جدید) همواره یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت کنندگان در آزمون‌های آیلتس، وجود هدفون در سکشن Listening آزمون آیلتس بوده است. در حالی که هنوز بسیاری از مراکز رسمی آیلتس در جهان همچنان از طریق اسپیکر اقدام به پخش فایل Listening در آزمونهای اصلی می‌نمایند، آفرینش با درک این دغدغه، از هدفونهای حرفه‌ای سنهایزر در آزمون ماک آیلتس خود بهره می‌برد. در حال حاضر Sennheiser جزو برترین‌های برند هدفون در دنیا می‌باشد. بدین ترتیب داوطلبان می‌توانند از طریق هدفون با تمرکز کامل در بخش Listening آزمون آیلتس آفرینش و بدون کوچکترین مزاحمت صوتی، سؤالات این بخش از آزمون را پاسخ دهند.

 • null

  ۸- انتخاب دلخواه تایم آزمون Speaking

  (جدید) در سیستم ثبت نام آنلاین آزمون ماک آیلتس آفرینش، امکان انتخاب تایم دلخواه آزمون Speaking وجود دارد. بدین ترتیب داوطلب می‌تواند بر اساس سلیقه و با توجه به شرایط خود، تایم مورد نظرش را در ماژول Speaking در سایت آفرینش انتخاب نماید.

 • null

  ۹- طول زمانی کاملاً استاندارد Interview در آزمون Speaking

  طول زمانی استاندارد Interview در آزمون آیلتس، ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می باشد. بدیهی است صرف زمانی کمتری از ۱۱ دقیقه و بیشتر از ۱۴ دقیقه، استاندارد نمره آزمون Speaking را زیر سئوال می برد. Examiner های آفرینش عیناً این بازه زمانی استاندارد را رعایت می نمایند.

 • null

  ۱۰-ارائه‌ نتایج آزمون ماک آیلتس در کمترین زمان ممکن

  با وجود حجم عظیم تعداد شرکت کنندگان در آزمونهای آزمایشی IELTS آفرینش، این مؤسسه در اقدامی منحصر به فرد و با تکیه بر تلاش شبانه روزی اساتید ممتحن خود، نتایج هر چهار Skill آزمون (حتی Writing) را حداکثر تا ساعت ۱۸ بعد از ظهر روز سه‌شنبه هر هفته از طریق سایت خود در اختیار داوطلبان شرکت کننده قرار می دهد.

 • null

  ۱۱-ارائه‌ فایل اسکن شده تشریحی و تصحیح شده Writing

  آفرینش تنها به ارائه نمره Writing بسنده نمی کند! Writing ها به دقت توسط ممتحن مطالعه شده و تمامی اشتباهات آن در برگه توسط Examiner و با ذکر جزئیات درج می‌گردد. کار به اینجا هم ختم نمی‌شود! ممتحن با ارزیابی اشتباهات داوطلب، نکات آموزشی و کلیدی را جهت بهبود نمره داوطلب در آزمونهای بعدی به صورت تشریحی در برگه Writing وی توصیه می‌نماید. سپس برگه تصحیح شده تمامی داوطلبان آزمون توسط دستگاههای فوق پیشرفته و منحصر‌به‌فرد آفرینش در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن، اسکن شده و بدون آنکه نیاز به مراجعه زبان‌آموز برای دریافت برگه ها وجود داشته باشد، فایل اسکن برگه‌ها جهت دانلود داوطبین در وب سایت آفرینش منتشر می‌گردد. بدیهی است داوطلبین می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه حضوری به شعبه محل برگزاری آزمون، اصل برگه های Writing خود را دریافت نمایند. نمونه فایل اسکن شده Writing یکی از داوطلبان آزمون آزمایشی آیلتس آفرینش به همراه کامنتهای ممتحن را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید.

  Listening-Answersheet
  Reading-Answersheet
  Writing Answersheet-1
  Writing Answersheet-3
  Writing Answersheet-2
  Writing Answersheet-4
 • null

  ۱۲- ارائه فایل تصحیح و اسکن شده Answer sheet های Listening و Reading

  علاوه بر ارائه فایل اسکن شده Writing، خانه آیلتس آفرینش در اقدام منحصر به فرد دیگری، فایل تصحیح و اسکن شده Answer sheet های Listenig و Reading را نیز به داوطلبان آزمونهای آزمایشی خود ارائه می‌نماید. بدین ترتیب داوطلبان گرامی می‌توانند با مشاهد اصل برگه تصحیح شده، جزئیات کامل نحوه تصحیح و چگونگی نمره دهی آزمون ماک آیلتس خود را در پنل کاربریشان مشاهده نمایند.

 • null

  ۱۳- ارائه فایل صوتی Interview آزمون Speaking

  و این هم سنگ تمام آفرینش! فایل صوتی ضبط شده مصاحبه ممتحن با داوطلب پس از هر آزمون به همراه نمره آزمون Speaking و Task Card مربوطه آن مصاحبه در اختیار داوطلبان آزمون آزمایشی آیلتس آفرینش قرار خواهد گرفت.

 • null

  ۱۴- انتشار سیستماتیک نتایج آزمون با انتشار در پنل کاربری وب‌سایت آفرینش

  با هدف سهولت هر چه بیشتر زبان آموزان شرکت‌کننده در آزمون ماک آیلتس آفرینش و حذف رفت و آمدهای اضافی، نتایج هر آزمون روز سه‌شنبه هر هفته تا ساعت ۱۸، به صورت کامل (هر چهار Skill) در پنل کاربری داوطلبان در سایت www.afarinesh.org منتشر می‌گردد.

 • null

  ۱۵- پیشتیبانی‌ واقعی‌ و فردی‌ آموزشی‌

  پشیتبانان‌ آفرینش در راستای‌ پیگیری‌ مستمر روند آموزشی‌ کلیه‌ داوطلبان‌، پس از برگزاری هر آزمون ماک آیلتس، به صورت حضوری به‌ سئوالات‌، ابهامات‌ و مسائل آموزشی ‌زبان ‌آموزان‌ پاسخ‌ داده‌ و آخرین‌ راهنمایی  های‌ آموزشی‌ لازم‌ را جهت‌ کسب نتیجه موفق در آزمون رسمی IELTS به داوطلبین‌ ارائه‌ می‌دهند.

 • null

  ۱۶- طرح‌ بیمه‌ IELTS

  آفرینش با هدف‌ حمایت‌ و قدردانی‌ از داوطلبان‌ جدی‌ خود در سری‌ آزمونهای‌ برگزارشده‌، همچنین‌ ایجاد جو رقابت‌ سالم‌ و تشویقی‌ در راستای‌ ارتقاء سطح‌ کیفی‌ آزمونها و بالطبع‌ موفقیت ‌نهایی‌ کلیه‌ داوطلبان‌ در آزمون‌ اصلی‌، طرح‌ بیمه‌ IELTS را اجرا می‌نماید. طبق‌ نظرسنجی‌های‌ بعمل‌ آمده‌ از اعضای‌ خانواده‌ آفرینش ، این‌ طرح‌ از جمله‌ مؤثرترین‌ و آرامش‌ بخش‌ترین‌ خدمات‌ ارائه‌ شده‌ به‌ زبان‌آموزان‌ گرامی‌ می‌باشد. طبق‌ این‌ طرح‌ و به‌ استناد گارانتی مذکور، آفرینش تضمین‌ می‌نماید که حداقل نمره زبان آموز در هر یک از مهارتها در آزمون اصلی برابر با میانگین وی در ۸ آزمون باشد؛ به این مثال توجه کنید:

  زبان آموزی در ۸ آزمون ماک آیلتس نمرات ذیل را در مهارت نوشتن کسب کرده است:

  ۴٫۵ – ۵ – ۴ – ۶ – ۵٫۵ – ۵ – ۷ – ۶

  میانگین این زبان آموز در آزمون‌ها ۵٫۵ خواهد بود و طبق شرایط بیمه، اخذ حداقل نمره ۵٫۵ در آزمون ماک آیلتس برای وی گارانتی می‌شود و در صورت عدم کسب این حد نصاب، عیناً تمام مبالغ پرداختی زبان آموز مسترد خواهد گردید.

 • null

  ۱۷- امکان رزرو آنلاین آزمون آزمایشی آیلتس آفرینش

  با توجه به حجم بسیار بالای شرکت کنندگان در آزمون ماک آیلتس خانه آیلتس آفرینش و در جهت ایجاد رفاه بیشتر برای زبان آموزان، داوطلبان گرامی می‌توانند با توجه به ظرفیت باقیمانده در آزمون های آزمایشی Mock آفرینش و با مطالعه راهنمای آزمونهای آزمایشی، نسبت به رزرو آنلاین و شرکت در این آزمونها اقدام فرمایند.

آزمون آزمایشی آیلتس

وجوه تمایز آزمونهای تحلیلی آفرینش (جدید)

 • آزمون آزمایشی آیلتس ماک-IELTS Mock

  جدید: امکانات منحصربفرد کارنامه آزمونهای تحلیلی ماک آفرینش

  • مقایسه نمرات داوطلب با میانگین نمرات شرکت کنندگان در آزمون آزمایشی آیلتس
  • مقایسه نمرات داوطلب با میانگین نمرات شرکت کنندگان در ۱۲ سال اخیر
  • نمودار تغییرات نمرات در آزمونهای اخیر داوطلب
  • پراکندگی نمرات در تمامی اسکیلها
  • درصد پاسخگویی به سوالات آزمون آزمایشی آیلتس
  • سرعت پاسخگویی به سوالات Reading
  • الگوی خوانا بودن دستخط
  • تعداد غلطهای دیکته ای داوطلب در آزمون ماک آیلتس
 • ielts mock test

  ۲ـ تحلیل آموزشی Speaking توسط ممتحن

  پس از آزمون مصاحبه، ممتحن بر اساس چک لیست آموزشی در یک فایل صوتی مجزای ۳ تا ۵ دقیقه‌ای به بررسی کامل و جامع عملکرد زبان آموز می‌پردازد و نقاط ضعف و قوت وی را در قالب تحلیل و توصیه های کاربردی بیان می‌کند. همچنین راهکارهایی مفید برای ارتقای مهارت اسپیکینگ شخص داوطلب ارائه می‌شود. لازم به ذکر است تمامی این بازخوردها بر اساس استانداردهای آزمونهای رسمی IELTS ارائه خواهد شد.

 • ielts mock test

  ۳- تحلیل آموزشی مصحح از Writing

  هر یک از داوطلبان ضمن دریافت بازخورهای نوشتاری، در یک فایل صوتی مجزا (۳ تا ۵ دقیقه)، توضیحات جامع تر ممتحن را در مورد عملکرد خود دریافت می‌کنند و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می‌شوند. همچنین از راهکارها، تحلیل و توصیه های کاربردی مصصح Writing برای ارتقای این مهارت بهره‌مند خواهند شد.

 • ielts mock test

  ۳ـ تحلیل آماری برگه Listening

  تحلیل آماری برگه Listening بر اساس نوع سوالات پاسخ داده شده و میزان سختی آنها، مقایسه داوطلب با دیگر شرکت کنندگان آزمون ماک آیلتس، به انضمام نمودار پیشرفت داوطلب

 • ielts mock test

  ۵ـ تحلیل آماری برگه Reading

  تحلیل آماری برگه Reading بر اساس نوع سوالات پاسخ داده شده و میزان سختی آنها، مقایسه داوطلب با دیگر شرکت کنندگان آزمون آزمایشی آیلتس، به انضمام نمودار پیشرفت داوطلب

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمونهای تحلیلی آیلتس آفرینش

خانه آیلتس آفرینش پس از ۱۰ سال برگزاری مستمر آزمونهای آزمایشی IELTS، اینک به پشتوانه تجربیات عظیم خود، سری جدید آزمونهای تحلیلی IELTS خود را معرفی میکند. که در زیر به تفصیل به آن اشاره شده است:

آزمونهای تحلیلی چه تفاوتی با آزمونهای استاندارد دارد؟

آزمونهای تحلیلی آیلتس آفرینش در واقع همان شرایط آزمون استاندارد را دارند؛ شرایط آزمونها کاملاً مشابه با آزمونهای اصلی IELTS است و سؤالات آزمون کاملاً استاندارد و غیر تکراری است. تنها تفاوت آزمونهای استاندارد و تحلیلی، خدمات پس از آزمون منحصر به فرد آزمونهای تحلیلی میباشد!

آزمونهای تحلیلی را انتخاب کنم یا استاندارد؟

آزمونهای استاندارد: این نوع آزمون مناسب داوطلبانی است که میخواهند به سرعت خود را در شرایط استاندارد آزمون قرار داده و وضعیت خود را در ۴ مهارت پیش از آزمون اصلی مورد ارزیابی قرار دهند.

آزمونهای تحلیلی: این نوع آزمون مناسب داوطلبانی است که میخواهند علاوه بر مشخص شدن نمره مهارتهایشان در ۴ اسکیل آزمون، ارزیابی دقیقی از نقاط ضعف خود داشته باشند. به عنوان مثال داوطلبان بسیاری را میشناسیم که بارها در آزمونهای آزمایشی آفرینش شرکت کرده اند و نمره رایتینگ آنها در چند آزمون آزمایشی پی در پی، روند ثابتی را داشته است و هرچه تلاش کرده اند، نتوانسته اند نمره مهارت خود را تا حد ایده آل شان ارتقا دهند! چرا که با وجود تمام تلاشها و مطالعاتشان نمیدانند علت عدم رشد نمراتشان کجاست و ارزیابی صحیحی از نقاط ضعفشان ندارند. اینجاست که ممتحنین آفرینش تحلیل دقیقی از آزمون داوطلب انجام داده و با ارائه راهکارهای علمی و نمودارهای رشد، مسیر صحیح مطالعه را به داوطلبان نشان میدهدند.

وجوه تمایز آزمونهای تحلیلی آفرینش (جدید)

 • آزمون آزمایشی آیلتس ماک-IELTS Mock

  ۱ـ جدید: امکانات منحصربفرد کارنامه آزمونهای تحلیلی ماک آفرینش

  • مقایسه نمرات داوطلب با میانگین نمرات شرکت کنندگان در آزمون
  • مقایسه نمرات داوطلب با میانگین نمرات شرکت کنندگان در ۱۰ سال اخیر
  • نمودار تغییرات نمرات در آزمونهای اخیر داوطلبپ
  • پراکندگی نمرات در تمامی اسکیلها
  • درصد پاسخگویی به سوالات
  • سرعت پاسخگویی به سوالات Reading
  • الگوی خوانا بودن دستخط
  • تعداد غلطهای دیکته ای داوطلب
 • ielts mock test

  ۲ـ تحلیل آموزشی Speaking توسط ممتحن

  پس از آزمون مصاحبه، ممتحن بر اساس چک لیست آموزشی در یک فایل صوتی مجزای ۳ تا ۵ دقیقه ای به بررسی کامل و جامع عملکرد زبان آموز می پردازد و نقاط ضعف و قوت وی را در قالب تحلیل و توصیه های کاربردی بیان میکند. همچنین راهکارهایی مفید برای ارتقای مهارت اسپیکینگ شخص داوطلب ارائه میشود. لازم به ذکر است تمامی این بازخوردها بر اساس استانداردهای آزمونهای رسمی IELTS ارائه خواهد شد.

 • ielts mock test

  ۳- تحلیل آموزشی مصحح از Writing

  هر یک از داوطلبان ضمن دریافت بازخورهای نوشتاری، در یک فایل صوتی مجزا (۳ تا ۵ دقیقه)، توضیحات جامع تر ممتحن را در مورد عملکرد خود دریافت میکنند و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا میشوند. همچنین از راهکارها، تحلیل و توصیه های کاربردی مصصح Writing برای ارتقای این مهارت بهره مند خواهند شد.

 • ielts mock test

  ۳ـ تحلیل آماری برگه Listening

  تحلیل آماری برگه Listening بر اساس نوع سوالات پاسخ داده شده و میزان سختی آنها، مقایسه داوطلب با دیگر شرکت کنندگان آزمون، به انضمام نمودار پیشرفت داوطلب

 • ielts mock test

  ۵ـ تحلیل آماری برگه Reading

  تحلیل آماری برگه Reading بر اساس نوع سوالات پاسخ داده شده و میزان سختی آنها، مقایسه داوطلب با دیگر شرکت کنندگان آزمون، به انضمام نمودار پیشرفت داوطلب