کلاس آموزش زبان آلمانی فشرده در رشت

 
کلاس آموزش زبان آلمانی فشرده در رشت
برای یادگرفتن زبان آلمانی باید به بهترین موسسه زبان رشت مراجعه کرده و این زبان را توسط مدرسین خوب آلمانی رشت بیاموزید.

آموزش زبان آلمانی به صورت فشرده

در حالت کلی، دوره های فشرده آلمانی در سپانو، مناسب افرادی است که برای یادگرفتن عجله دارند و باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزند. این بدان معناست که اگر برای آموزش آلمانی هدف های زیر را دنبال می‌کنید، در این دوره در سپانو شرکت کنید.

_ قصد مهاجرت به آلمان و دیگر کشور های آلمانی‌زبان را دارید.

_ باید در آزمون بین المللی آلمانی شرکت کنید.

_ در آینده احتیاج به مدرک زبان آلمانی دارید.

_ باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید.

اگر جزو این دسته از افراد هستید، هرچه سریع تر به سپانو مراجعه کنید و زبان آلمانی را در دوره فشرده توسط بهترین اساتید آلمانی رشت بیاموزید.

آموزش زبان آلمانی آسان در رشت در سپانو

برگزاری دوره های متنوع آلمانی در رشت

سپانو، بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی در رشت و استان گیلان است و زبان آموزان زیادی را برای موفقیت در آزمون های بین المللی مانند ecl، گوته، تست داف و... آماده کرده است. این آکادمی زبان که در امر تدریس آلمانی به صورت تخصصی فعالیت دارد، دوره های متنوعی را برای آموزش به شما در نظر گرفته است که یکی از این دوره ها ،فشرده است.

دوره آموزش فشرده زبان آلمانی سپانو

 کلاس های فشرده زبان آلمانی در رشت، بدین صورت است که شما با شرکت در این دوره ها می‌توانید هر سطح را در یک ترم یاد بگیرید. این ترم سه ماه به طول می‌انجامد و هر جلسه حدود 3 ساعت طول می‌کشد. شما می‌توانید بعد از گذراندن هر سطح، در آزمون جامع همان سطح شرکت کنید و سپس به سطح بعدی راه پیدا کنید.

تدریس آلمانی توسط بهترین مدرس رشت

کلاس ترمیک آلمانی سپانو در رشت

یکی دیگر از دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت، ترمیک است. هر جلسه در این دوره ها حدود یک ساعت و 20 دقیقه طول می‌کشد. پس اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید و شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

زبان آلمانی خصوصی رشت در سپانو

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس آلمانی تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش آلمانی با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

علت آموزش زبان آلمانی در رشت

چرا آلمانی را در سپانو بیاموزیم؟

قبل از اینکه آموزش آلمانی را درسپانو شروع کنید، لازم است بدانید که این آموزشگاه، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون های زبان آلمانی ECL ، OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf و گوته را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها باموفقیت95% است. همچنین تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

بنابراین اگر می‌خواهید که بعد از یادگرفتن زبان آلمانی، جزو افراد موفق باشید و بتوانید با دریافت مدرک، به هدف خود از آموزش این زبان برسید، بهتر است به سپانو اعتماد کرده و زبان آلمانی را در بهترین کانون آلمانی در رشت، سپانو بیاموزید.

ثبت نام در بهترین آموزشگاه آلمانی رشت

 برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی برترین کانون آلمانی در رشت باید به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبل از ثبت نام در مورد دوره ها و کلاس ها سوال دارید، می‌توانید با مرکز آموزشگاه تماس گرفته و یا به واتس اپ کانون زبان سپانو پیام دهید و با ما صحبت کنید.

33330595_013

32330596-7_013

لوگوی سپانو

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید