بهترین کانون زبان آلمانی در رشت

 
بهترین کانون زبان آلمانی در رشت
اگر قصد شرکت در آزمون زبان آلمانی را دارید و میخواهید به آموزش زبان آلمانی بپردازید، میتوانید با مراجعه به کانون برتر آلمانی در رشت، سپانو در دوره های ترمیک، خصوصی و فشرده آلمانی یادبگیرید.

اگر بنا به هر دلیلی قصد یادگرفتن زبان آلمانی را دارید و می خواهید در مدت زمان محدودی مدرک آلمانی دریافت کنید، می‌توانید با مراجعه به موسسه سپانو، هدف خود را نهایی کنید. لازم است بدانید که کانون زبان آلمانی سپانو برای اولین بار در ایران، آزمون بین المللی ECL را برگزار میکند. شما می‌توانید علاوه بر یادگرفتن آلمانی در سپانو، در آزمون بین المللی ecl آلمانی شرکت کرده و مدرک خود را دریافت کنید. مدرک ECL کاملا معتبر بوده و شما می‌توانید آن را به مراکز کاری و تحصیلی آلمانی‌زبان ارائه دهید. چون این آزمون توسط کنسرسیوم زبان آلمانی تایید شده است و دارای گواهی نامه ALTE اروپایی می باشد.

دریافت مدرک زبان آلمانی ECL در رشت

برای دریافت مدرک زبان آلمانی باید در یکی از آزمون های مربوطه نظیر امتحان بین المللی ecl که در قسمت بالا توضیح داده شد، شرکت کنید. اما قبل از آن باید زبان آلمانی را به صورت کامل یادگرفته و به آن مسلط شوید. شما در صورتی می‌توانید به این زبان مسلط شوید که آن را در یکی از بهترین موسسات کشور و در کنار اساتید مجرب بیاموزید.

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف ان زندگی می‌کنید، میتوانید با مراجعه به بهترین کانون زبان آلمانی در رشت، سپانو این زبان یاد بگیرید. برای اموزش زبان المانی در رشت دلایل متفاوتی وجود دارد که شما را مشتاق به یادگرفتن هر گونه زبانی می‌کند. لازم است بدانید، با اینکه سپانو بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت و استان گیلان است، اما می‌تواند در کنار آلمانی، اکثر زبان های خارجه را نظیر زبان فرانسوی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، روسی و .... را به شما آموزش دهد و شما را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده کند.

 آموزش آلمانی در سپانو

بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت، سپانو

آکادمی زبان سپانو بیشترین زبان آموزان موفق را در مقایسه با دیگر موسسات زبان آلمانی دارد. به طوری که اکثر زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند یا در حال حاضر به یکی از کشور های آلمانی‌زبان مهاجرت کرده اند یا در دیگر آموزشگاه های رشت در حال تدریس آلمانی هستند. در واقع این موضوع نشان می دهد که این افراد تنها با یادگرفتن زبان توانسته اند کسب درآمد کرده و مشغول به کار شوند و در هر صورت آینده ای روشن را برای خود رقم بزنند.

برگزاری دوره های متنوع ترمیک، خصوصی و فشرده آلمانی

 یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک مناسب آموزش آلمانی هستند. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگری در نظر گرفته شده است.

برای مثال گاهی افراد مجبور هستند تا زبان آلمانی را در مدت محدودی بیاموزند، تا برای دریافت مدرک و مهاجرت حاضر شوند. در این صورت دوره های فشرده در اختیارشان قرار خواهد گرفت. گاهی اوقات هم افراد به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای هماهنگ شدن در کلاس های ترمیک و فشرده را ندارند. در این صورت کلاس های خصوصی مناسب افراد خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود.

دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت

ثبت نام و شرکت در کلاس های آلمانی سپانو

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های سپانو شرکت کنید، باید در آموزشگاه ثبت نام کنید. اما لازم است بدانید که در صورتی که قبلا زبان آلمانی را آموخته اید، باید در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سطح خود را بسنجید. در این صورت میتوانید بعد از مشاوره، در بهترین دوره ها شرکت کرده و آموزش آلمانی خود را ادامه دهید.

اگر قبل از ثبت نام سوالی از ما داشتید، با شماره های زیر تماس گرفته یا با ما در واتس اپ به اشتراک بگذارید.

  33330595_013

32330596-7_013

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید