آزمون ecl، با مدرک معتبر و مورد تایید آلمان

 
آزمون ecl، با مدرک معتبر و مورد تایید آلمان
شما با شرکت در آزمون زبان آلمانی ecl و دریافت نمره خوب میتوانید مدرکی معتبر و با اعتباری مادام العمر به دست آورید. این مدرک مورد تایید دانشگاه ها و دیگر مراکز زبان آلمانی است.

شرکت در آزمون زبان آلمانی ecl در ایران

اگر در حال یادگرفتن زبان آلمانی هستید، یعنی به احتمال زیاد قصد شما از این کار، مهاجرت است. چون خیلی از افراد دوست دارند تا تحصیل خود را در یکی از دانشگاه های آلمانی زبان ادامه دهند. پس لازم است بدانید که انجام این کار چگونه امکان پذیر است.

آموزش زبان آلمانی

در ابتدا لازم است تا این زبان را به خوبی آموزش ببینید. اگر در شهر رشت یا هر کدام از شهرستان های دیگر استان گیلان زندگی می کنید، نگران انجام دادن این کار نباشید. چون شما به راحتی می توانید زبان آلمانی را در کانون زبان آلمانی سپانو در رشت بیاموزید. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که تمرین کردن در کنار آموزش، کیفیت یادگیری شما را چندین و چند برابر میکند پس حتما در کنار آموزش، مطالب را تمرین کنید.

بعد از آموزش آلمانی لازم است تا مدرکی برای ثابت کردن این موضوع داشته باشید. پس باید تلاش کنید تا به مطالب مسلط شوید و بتوانید مدرک زبان آلمانی دریافت کنید.

دریافت مدرک آلمانی

برای اینکه مدرک زبان آلمانی بگیرید، باید در یکی از آزمون های زبان آلمانی شرکت کرده و در آن نمره خوبی به دست آورید. در صورتی شما نتوانید نمره مطلوب را به دست آورید، مدرک سطح مورد نظر برای شما صادر نخواهد شد. اما انجام دادن این کار کفایت نمیکند..

آزمون های زبان آلمانی

شرکت در آزمون های زبان آلمانی

برای شرکت در آزمون های آلمانی باید ابتدا اطلاعات خود را درمورد این امتحانات کامل کرده و سپس تصمیم درستی مبنی بر شرکت کردن در یکی از ازمون های آلمانی بگیرید. پس لازم است تا امتحانات بین المللی آلمانی را به خوبی با هم مقایسه کرده و درموردشان بخوانید. یکی از این آزمون های مهم آلمانی، امتحان بین المللی ecl است. این آزمون برای اولین بار در ایران و در شهر رشت برای علاقه مندان به این زبان برگزار می شود تا افراد بتوانند به راحتی در امتحان شرکت کرده و نمره خوبی در آن به دست آورند.

نجش مهارت ها در آزمون ecl

در این امتحان بین المللی انواع مهارت های زبان آلمانی نظیر lesen، Schreiben، Hören و مکالمه از شما سنجیده می شود. البته چون این آزمون بین المللی در سطوح مختلفی برای شما وجود دارد، میزان سختی هر کدام از این مهارت ها در سطوح مختلف به یک اندازه نیست و حتی مدت زمان اختصاص داده شده به هر بخش نیز متفاوت است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید، مقاله « سنجش مهارت های مختلف ecl » را بخوانید و جداول را نیز در مطلب مورد نظر به خوبی بررسی کنید. 

نحوه نمره دهی در آزمون بین المللی ecl

 برای قبول شدن در کل آزمون ECL باید حداقل میانگین 60 درصد از کل مهارت های آزمون را کسب کنید. مثلا اگر در چهار مهارت 80، 80، 50 و 40 درصد امتیاز را بگیرید، میانگین آن 62.5 درصد می شود و شما آزمون را پشت سر گذاشته اید. لازم است بدانید که اگر در یکی یا آزمون های زبان آلمانی اما در آزمون ECL مهارت را در 2 گروه مختلف، دسته بندی می کند. مهارت های WRITING و READING در یک گروه قرار می گیرند. در حالی که مهارت های LISTENING و SPEAKING در گروه دیگری هستند. زمانی که شما نتوانید یکی از مهارت ها را در یک گروه پاس کنید و قبول شوید، باید هر دو مهارت آن گروه را دوباره تکرار کنید. مثلا اگر در بخش WRITING شکست بخورید، باید هم WRITING و هم READING را دوباره آزمون دهید.

آزمون های زبان آلمانی بین المللی

اعتبار مدرک آزمون ecl زبان آلمانی

اگر در این آزمون نمره خوبی به دست آورید، بعد از مدت کوتاهی برای شما مدرک صادر خواهد شد. این مدرک برای ارائه به دانشگاه ها و مراکز کاری و تحصیلی زبان آلمانی قابل قبول و معتبر است. چون آزمون ecl مورد تایید ALTE یا همان انجمن آزمون دهندگان زبان در اروپا قرار گرفته است. پس اگر در این آزمون بین المللی شرکت میکنید، نگران اعتبار آن نباشید. همچنین لازم است بدانید که مدت اعتبار این مدرک نیز مادام العمر است و شما بعد از دریافت این مدرک میتوانید آن را تا همیشه در اختیار داشته باشید و به موسسات و مراکز مربوطه ارائه دهید.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که بعضی  از مراکز بعد از گذشت حدودا 2 سال ممکن است این مدرک را از شما قبول نکنند چون گذشت این مدت را به منزله فراموشی مطالب می پندارند. پس بهتر است بعد از دریافت این مدرک هر چه سریع تر آن را به موسسات مد نظرتان ارائه دهید.

برگزاری آزمون ecl در رشت

سپانو اولین برگزار آزمون ecl در ایران و شهر رشت است. این آموزشگاه زبان آلمانی با همکاری کنسرسیوم ecl این آزمون را به صورت بین المللی برگزار می کند و مدارک معتبر این امتحان را برای شما صادر خواهد کرد. شما می توانید هر زمان که تصمیم به ثبت نام گرفتید، با ورود به سایت سپانو، درآزمون ecl ثبت نام کنید.

در صورتی که درمورد دوره های آلمانی، کلاس های آمادگی آزمون آلمانی و همچنین آزمون های برگزاری شده در سپانو سوالی دارید، با ما به شماره های زیر تماس بگیرید.

  33330595_013

32330596-7_013

همچنین میتوانید این شماره را در تلفن همراه خود ذخیره کنید و به واتس اپ سپانو پیام بدید. 09215231719 و یا با یک کلیک، با ما مسقیما در واتس اپ آموزشگاه سپانو صحبت کنید.

ecl logo

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید