مدرس برتر زبان آلمانی در رشت، در سپانو

 
مدرس برتر زبان آلمانی در رشت، در سپانو
در سپانو شما میتوانید زبان آلمانی را توسط بهترین اساتید رشت و استان گیلان آموزش ببینید. زیرا تدریس زبان آلمانی در رشت، توسط مدرسین متخصص آلمانی صورت می‌گیرد.

موسسه اموزش آلمانی سپانو در رشت

اگر مدتی است که به یادگرفتن زبان آلمانی به صورت تخصصی فکر می‌کنید، لازم است از همین ابتدا به دنبال آموزشگاهی مناسب و مطمئن برای یادگرفتن این زبان بگردید. تشخیص اینکه کدام موسسه زبان برای شروع یادگرفتن مناسب تر و بهتر است، نیازمند این است که حداقل چند ترم این زبان را در آن آموزشگاه آموخته باشید تا از شیوه آموزشی و اساتید آن، اطمینان حاصل کنید. اما یک راه میانبر هم در این مسیر وجود دارد. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، با مطالعه این مطلب دیگر نگران موسسه مناسب برای آموزش نباشید. چون قرار است با بهترین آموزشگاه آلمانی رشت آشنا شوید و ثبت نام کنید تا بتوانید آموزش خود را در آن پشت سر بگذارید. شما می‌توانید در همین آموزشگاه در دوره های آمادگی آزمون شرکت کرده و سپس با ثبت نام و شرکت در آزمون بین المللی آلمانی ecl مدرکزبان خود را دریافت کنید.

برگزاری آزمون بین المللی ECL در ایران

برای دریافت مدرک زبان آلمانی خود، باید در آزمون های بین المللی زبان آلمانی شرکت کنید تا بتوانید سطح زبان آلمانی خود را مشخص کرده و نمره خوبی به دست آورید. بعد از به دست آوردن نمره حد نصاب در بخش های مختلف آزمون، مدرک خود را دریافت می‌کنید و می‌توانید به هدف خود از آموزش زبان آلمانی برسید. لازم است بدانید که آزمون ECL برای اولین بار در ایران و در شهر رشت، توسط آموزشگاه سپانو برگزار می‌شود و زبان آموزان می‌توانند با کمک گرفتن از آکادمی سپانو، در این آزمون بین المللی موفق شوند.


بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت

زبان آموزان موفق در موسسه سپانو

  تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

مدرس برتر زبان آلمانی رشت در سپانو

دوره های آموزشی سپانو از آن نظر برای زبان آموزان لذت بخش است که مطالب را توسط اساتید خوب سپانو می‌آموزند. زیرا از مهم ترین مواردی که در آموزش از اهمیت بالایی برخوردار است، آموزش زبان توسط مدرس خوب است. مدرس حرفه ای و مسلط، شما را به آموزش علاقه مند کرده و مطالب را به خوبی به شما آموخته و راه تمرین درست مطالب را نیز به شما نشان می‌دهد. با ثبت نام در دوره های سپانو، نگران استاد زبان آلمانی خود نباشید. اساتید زبان آلمانی سپانو از بهترین مدرسین این حرفه در رشت بوده که با به کارگیری شیوه های متفاوت آموزشی و همچنین کمک گرفتن از منابع معتبر، به شما آلمانی می‌آموزند.

 

تدریس زبان توسط بهترین اساتید آلمانی رشت

دوره های زبان آلمانی در رشت

 در کانون زبان آلمانی سپانو، دوره های آموزش زبان آلمانی به صورت های متنوعی برگزار می‌شود تا افراد بتوانند با هر شرایطی و با توجه به دغدغه ها و مشکلات زندگی شخصی خود در این دوره ها شرکت کرده و زبان آلمانی را به بهترین نحو ممکن بیاموزند. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. البته لازم است بدانید که با ثبت نام در کلاس خصوصی سپانو، شما می‌توانید آموزش خود را به صورت آنلاین، حضوری و یا هیبرید « تلفیقی از آنلاین و حضوری» بیاموزید.

ثبت نام در مرکز آموزشگاه سپانو

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ موسسه آلمانی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید