دوره های آموزش زبان فرانسوی در رشت

 
دوره های آموزش زبان فرانسوی در رشت
برای یادگرفتن زبان فرانسوی در رشت، به بهترین موسسه آموزشی، سپانو مراجعه کنید. در سپانو، دوره ها و کلاس های آموزش زبان فرانسه به صورت ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود.

آموزشگاه زبان فرانسوی سپانو در رشت

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و قصد دارید این زبان را توسط بهترین استاد زبان فرانسوی رشت بیاموزید، سپانو را برای یادگرفتن انتخاب کنید. آکادمی زبان سپانو در آموزش زبان فرانسوی و زبان های دیگر مانند زبان آلمانی، ترکی استانبولی، روسی و .... تجربه و تبحر دارد. علاوه بر این سپانو، نماینده خانه آیلتس آفرینش در تهران است و به شرکت کنندگان آزمون آیلتس کمک می‌کند تا بتوانند در آزمون خود، موفق شوند. به همین خاطر دوره های آموزشی متفاوتی در موسسه سپانو برزار می‌شود تا بتوانند با هر شرایطی در کلاس ها شرکت کرده و زبان مورد علاقه خود را بیاموزند.

برگزاری دوره ترمیک زبان فرانسوی در سپانو

 یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش فرانسوی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس ترمیک آموزش فرانسوی را ندارند. به اینگونه از افراد دوره های خصوصی پیشنهاد می‌شود.

 

بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در رشت، سپانو

دوره زبان فرانسوی خصوصی در رشت

 حتما برایتان پیش آمده که بعد از ثبت نام در دوره ای، به دلیل محدودیت زمان و یا دغدغه های متعدد روزمره، از شرکت در کلاس جا مانده باشید. اما نگران نباشید. در سپانو برای افرادی که به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای  هماهنگ شدن در کلاس  های ترمیک را ندارند، کلاس دیگری وجود دارد. برای افراد با چنین شرایطی، کلاس های خصوصی مناسب خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود. علاوه بر این، مطالب در کلاس های خصوصی، سریع تر از دیگر دوره ها به شما آموخته خواهد شد و می‌توانید برای تدریس مطالب با استاد خود هماهنگ کنید.

مدرس برتر در رشت برای آموزش زبان فرانسوی در سپانو

 از مهم ترین مواردی که در آموزش از اهمیت بالایی برخوردار است، آموزش زبان توسط استاد خوب فرانسوی است. مدرس حرفه ای و مسلط، شما را به آموزش علاقه مند کرده و مطالب را به خوبی به شما آموخته و راه تمرین درست مطالب را نیز به شما نشان می‌دهد. با ثبت نام در دوره های سپانو، نگران استاد زبان فرانسوی خود نباشید. اساتید زبان فرانسوی سپانو از بهترین مدرسین این حرفه در رشت بوده که با به کار گیری شیوه های متفاوت آموزشی و همچنین کمک گرفتن از منابع معتبر، به شما این زبان را می‌آموزند.


آموزشگاه برتر زبان فرانسوی در رشت، سپانو

ثبت نام در موسسه زبان آموزش فرانسوی سپانو در رشت

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان فرانسوی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان فرانسوی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ کانون زبان فرانسوی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید