کلاس زبان آلمانی ترمیک، فشرده، خصوصی در رشت

 
کلاس زبان آلمانی ترمیک، فشرده، خصوصی در رشت
کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده، ترمیک و خصوصی در رشت، برگزار می‌شود. این دوره ها توسط بهترین اساتید آلمانی در رشت تدریس می‌شود.

زبان آلمانی را در سپانو بیاموزید.

اگر قصد دارید زبان آلمانی را بیاموزید و برای آموزش خود اهمیت قائل هستید، پس باید آموزشگاه مناسبی را برای آموختن انتخاب کنید. چنانچه در رشت زندگی می‌کنید، لازم نیست برای پیداکردن موسسه مناسب تلاش کنید. چون در این مطلب درمورد آکادمی زبان آلمانی سپانو می‌خوانید و می‌توانید زبان آلمانی خود را در آین آموزشگاه بیاموزید.

بهترین آموزشگاه زبان در رشت

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، باید با بهترین آکادمی زبان آلمانی رشت، آشنا شوید. کانون زبان آلمانی سپانو، با برگزاری دوره ها و کلاس های آموزش زبان آلمانی در رشت، به شما کمک می‌کند تا آلمانی را به خوبی و با بهترین کیفیت بیاموزید و خود را برای آزمون های بین المللی آماده کنید. دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت، توسط بهترین دوره آلمانی در رشت، تدریس می‌شود.


شرکت در کلاس های آموزش آلمانی رشت

برگزاری دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت، در سپانو

 سپانو برای افزایش کیفیت آموزش برای زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی، دوره های متفاوتی برگزار می‌کنند. این دوره ها به شما کمک می‌کند تا در کنار دغدغه های روزمره و مشکلات کاری و تحصیلی زبان آلمانی را آموخته و خود را برای موفقیت در زبان آلمانی آماده کنید. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با هدف آموزش و یا شرایط خودتان یکی از این موارد را انتخاب کنید.

زبان آلمانی به صورت ترمیک در رشت

  یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش آلمانی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر آلمانی در نظر گرفته شده است.

 

آموزش زبان آلمانی آسان در بهترین موسسه آلمانی رشت، سپانو

آلمانی فشرده را در سپانو بیاموزید.

 یکی از دوره هایی که با استقبال بسیار زیاد افراد رو به روست، کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده است. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده زبان آلمانی منتظر شماست. کلاس های فشرده دو روز در هفته برگزار می‌شود و هر جلسه حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد تا بتوانید در مدت سه ماه یک سطح آموزشی را بخوانید. پس اگر :

_ قصد مهاجرت به آلمان و دیگر کشور های آلمانی‌زبان را دارید.

_ باید در آزمون بین المللی آلمانی شرکت کنید.

_ در آینده احتیاج به مدرک زبان آلمانی دارید.

_ باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید.


علت آموزش زبان آلمانی در رشت

زبان آلمانی خصوصی در رشت

  برای افرادی به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای هماهنگ شدن در کلاس های ترمیک و فشرده را ندارند، کلاس دیگری وجود دارد. برای افراد با چنین شرایطی کلاس های خصوصی مناسب افراد خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود. علاوه بر این، مطالب در کلاس های خصوصی، سریع تر از دیگر دوره ها به شما آموخته خواهد شد و می‌توانید برای تدریس مطالب با استاد خود هماهنگ کنید. لازم است بدانید که با ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی خصوصی می‌توانید دوره خود را به صورت آنلاین، حضوری یا هیبرید بگذرانید.

مدرس برتر زبان آلمانی در سپانو

از مهم ترین مواردی که باید برای شروع آموزش زبان آلمانی در نظر بگیرید، انتخاب مدرس خوب آلمانی است. اگر در سپانو به آموزش زبان آلمانی می‌پردازید، از این بابت نگران نباشید. چون اساتید سپانو، همگی از مدرسین برتر استان گیلان هستند و با به کارگیری شیوه های مختلف آموزشی و با کمک منابع معتبر آلمانی، این زبان را به شما آموخته و شما را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند.

 

بهترین استاد زبان آلمانی در رشت

برگزاری آزمون بین المللی ECL در ایران

 سپانو، اولین مرکز برگزار کننده آزمون بین المللی ecl در ایران است. این آزمون برای اولین بار در ایران و در رشت، با همکاری کنسرسیوم آزمون های بین المللی آلمانی و آکادمی سپانو برگزار شد. این امتحان بین المللی برای سطوح a2 , b1, b2, c1 وجود دارد. لازم است بدانید که مدرک آزمون ecl مورد تایید انجمن alte اروپا بوده و برای اراه به مراکز کاری و تحصیلی معتبر است. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک مشاور شوید و بعد از وارد کردن مشخصات خود منتظر تماس مشاور تخصصی سپانو باشید.

در سپانو آلمانی بیاموزید.

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ آموزشگاه پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید