بهترین آموزشگاه آلمانی رشت، آکادمی سپانو

 
بهترین آموزشگاه آلمانی رشت، آکادمی سپانو
برای ایدگرفتن آلمانی بهتر است به آموزشگاه مناسبی مراجعه کنید. سپانو بهترین آموزشگاه آلمان رشت است که شما را تا موفقیت در آزمون های بین المللی مانند ecl همراهی می‌کند.

آموزشگاه برتر آلمانی رشت

اگر در رشت ساکن هستید و به آموزش زبان آلمانی فکر می‌کنید، لازم است از همین ابتدا به دنبال آموزشگاهی مناسب و مطمئن برای یادگرفتن این زبان بگردید. اما با مطالعه این مطلب دیگر نگران موسسه مناسب برای آموزش نباشید. چون در این مطلب قرار است با بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت آشنا شوید و ثبت نام کنید. شما می‌توانید در همین اموزشگاه در دوره های آمادگی ازمون شرکت کرده و سپس با ثبت نام و شرکت در آزمون بین المللی آلمانی ecl مدرک زبان خود را دریافت کنید.

آلمانی در سپانو

 موسسه زبان آلمانی سپانو، بهترین آموزشگاه رشت است که به افراد علاقه مند به آموزش آلمانی کمک زیادی می‌کند. زبان آموزان این موسسه از آموزش خود رضایت دارند و توانسته اند زبان انتخابی خود را «مخصوصا آلمانی» به خوبی و با کیفیت کامل یاد بگیرند. به همین خاطر است که بسیاری از زبان آموزان آلمانی سپانو در حال حاضر در حال کار یا تحصیل در یکی از کشور های آلمانی‌زبان هستند و یا در آموزشگاه های دیگر تدریس انجام می‌دهند.


یادگرفتن زبان آلمانی در رشت در سپانو

زبان آموزان موفق آلمانی در سپانو هستند.

 آموزشگاه زبان سپانو، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون زبان آلمانی ECL ، OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf و گوته را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 95% است. لازم است بدانید که تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

دوره آلمانی سپانو در رشت

دوره ها و کلاس های آموز زبان آلمانی در سپانو متعدد هستند و به شما کمک میکنند تا با هر شرایط کاری و تحصیلی و در کنار مشغله های دیگر زندگی تان به آموز زبان بپردازید. دوره ها آموزش زبان آلمانی در سپانو هم برای بزرگسالان و هم نوجوانان برگزار می شود. اما نکته مهم تر اینجاست که این دوره ها مناسب تمامی افراد خواهد بود. برای مثال اگر زبان آلمانی را به دلیل علاقه مند بودن به آن می آموزید، دوره های ترمیک مناسب شماست. همچنین اگر برای آموزش و رسیدن به سطح خاصی از آلمانی عجله ندارید، شرکت در کلاس های ترمیک کمک زیادی به شما خواهد کرد. چون این دوره ها به صورت آهسته، مطالب را به شما می آموزند و جلو می برند.


برگزاری دوره فشرده آلمانی در رشت در سپانو

کلاس های فشرده آلمانی سپانو

علاوه بر دوره های ترمیک، در سپانو کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده هم برای شما وجود دارد. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان در کلاس های فشرده می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. (بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده آلمانی منتظر شماست.)

کلاس خصوصی آموزش زبان آلمانی

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگ شدن با کلاس های گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

 

آموزش آلمانی در بهترین موسسه زبان رشت

ثبت نام در دوره های سپانو

برای اینکه در دوره های زبان آلمانی سپانو در رشت شرکت کنید، باید ابتدا ثبت نام کنید. اگر زبان آلمانی را قبلا تا سطحی آموخته اید باید در آزمون تعیین سطح آلمانی شرکت کنید تا آموخته هایتان توسط آموزشگاه سنجیده شود و بهترین دوره در اختیار شما قرار گیرد. در این صورت شما می توانید بدون تکرار شدن مطالب، ادامه زبان آلمانی را که خواندید، بیاموزید و پیشرفت کنید.

برای ثبت نام و شرکت در کلاس ها می توانید به صورت حضوری به مرکز آموزشگاه بیایید. البته اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد دوره ها و کلاس ها دارید، با شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013

شما همچنین می‌توانید سوالات احتمالی خود را در واتس اپ از ما بپرسید. و یا به شماره 09215231719در واتس اپ به ما پیام دهید.

فراموش نکنید که  اینستاگرام موسسه زبان آلمانی سپانو را هم دنبال کنید و از پست های ما دیدن کنید.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید