دوره ترمیک آلمانی در گیلان، در رشت _ سپانو

 
دوره ترمیک آلمانی در گیلان، در رشت _ سپانو
بهترین دوره ها و کلاس های آموزش زبان آلمانی در استان گیلان، در رشت و در سپانو برگزار می‌شود. آلمانی به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی در سپانو برای شما عزیزان وجود دارد.

رووش مناسب آموزش آلمانی در رشت

بهترین روش برای آموزش زبان آلمانی، مراجعه به آموزشگاه های زبان آلمانی و یادگرفتن این زبان توسط اساتید و مدرسان آلمانی مجرب است. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، می‌توانید با مراجعه به بهترین کانون زبان آلمانی در رشت، آکادمی سپانو این زبان یاد بگیرید و از آموزش نهایت لذت را ببرید. لازم است بدانید، با اینکه سپانو بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت و استان گیلان است، اما می‌تواند در کنار آلمانی، اکثر زبان های خارجه را نظیر زبان فرانسوی، ترکی استانبولی، ایتالیایی،روسی و.... را به شما آموزش دهد و شما را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده کند.

کلاس های آموزش آلمانی در رشت   

برگزاری دوره های آموزش آلمانی در گیلان

سپانو برای افزایش کیفیت آموزش برای زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی، دوره های متفاوتی برگزار می‌کنند. این دوره ها به شما کمک می‌کند تا در کنار دغدغه های روزمره و مشکلات کاری و تحصیلی زبان آلمانی را آموخته و خود را برای موفقیت در زبان آلمانی آماده کنید. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با هدف آموزش و یا شرایط خودتان یکی از این موارد را انتخاب کنید. لازم است بدانید که با ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی خصوصی می‌توانید دوره خود را به صورت آنلاین، حضوری یا هیبرید بگذرانید.

دوره آلمانی ترمیک در رشت، سپانو

 یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش آلمانی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر آلمانی در نظر گرفته شده است. پس اگر یکی از شرایط زیر را دارا هستید، دوره های آموزشی ترمیک آلمانی مناسب شماست:

_ زمان کافی برای آموزش دارید و می‌خواهید زبان آلمانی به آرامی و با تمرکز بخوانید.
_ آموزش در گروه را بیشتر از آموزش خصوصی می‌پسندید.
_ هزینه برای آموزش برایتان اهمیت دارد.

_ و....


کلاس های آموزش زبان آلمانی در رشت

برگزاری آزمون آلمانی ecl در ایران

 سپانو برای اولین بار در ایران توانسته است، آزمون معتبر و بین المللی آلمانی ECL را در رشت برگزار کند. این آزمون در کشور های مختلف دنیا و به زبان های متفاوتی برگزار می‌شود. شما می‌توانید بعد از آموزش زبان آلمانی خود در سپانو، بدون فوت وقت در آزمون زبان آلمانی شرکت کرده و با کمک مرکز سپانو و اساتید آلمانی آن، نمره خوبی در آزمون به دست آورید. شما می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره ecl به صورت رایگان با مشاور تخصصی آموزشگاه سپانو صحبت کرده و در مورد آزمون بیشتر بدانید سپس تصمیم خود را مبنی بر شرکت در آزمون اتخاذ کنید.

مدرس برتر زبان آلمانی در رشت

از مهم ترین مواردی که باید برای شروع آموزش زبان آلمانی در نظر بگیرید، انتخاب مدرس خوب آلمانی است. اگر در سپانو به آموزش زبان آلمانی می‌پردازید، از این بابت نگران نباشید. چون اساتید سپانو، همگی از مدرسین برتر استان گیلان هستند و با به کارگیری شیوه های مختلف آموزشی و با کمک منابع معتبر آلمانی، این زبان را به شما آموخته و شما را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند.

بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت

ثبت نام در آموزشگاه آلمانی سپانو در رشت

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید