بهترین موسسه فرانسوی رشت

 
بهترین موسسه فرانسوی رشت
دوره های آموزش زبان فرانسوی در رشت، به صورت ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود. کلاس های آموزش زبان فرانسه در سپانو با تدریس اساتید برتر فرانسوی صورت می‌گیرد.

بهترین روش آموزش زبان فرانسوی در رشت

یادگرفتن زبان فرانسوی برای خیلی از افراد لذت بخش است و روزانه تعداد زیادی از افراد تصمیم میگیرند تا این زبان را آموزش ببینند و از یادگرفتن فرانسوی لذت ببرند. بعضی از افراد هم به دلایلی غیر از علاقه مند بودن به این زبان، تصمیم به آموزش می‌گیرند. مثلا گاهی اوقات افراد به دلیل مسافرت کردن به فرانسه سعی می‌کنند تا در حد ابتدایی این زبان را بیاموزند تا از سفر خود نهایت لذت را ببرند. اما عده ای بسیاری از زبان آموزان به قصد مهاجرت در کلاس ها ثبت نام کرده و زبان فرانسوی را می‌آموزند.

آموزش زبان فرانسوی در رشت در سپانو

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و قصد دارید زبان فرانسوی یاد بگیرید، به سپانو مراجعه کنید. لازم است بدانید که آکادمی زبان سپانو، با برگزاری دوره ها و کلاس های آموزش فرانسوی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند در کنار دغدغه های کاری و تحصیلی آموزش را ادامه داده و از یادگرفتن لذت ببرند. دوره های آموزش آلمانی در سپانو در رشت، به صورت ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود. علاوه بر این، شما می‌توانید با ثبت نام در کلاس های آموزش فرانسوی خصوصی در سپانو، تصمیم بگیرید که می‌خواهید دوره خود را به صورت حضوری، آنلاین یا هیبرید می‌گذرانید.

بهترین مدرس فرانسوی رشت

کلاس خصوصی زبان فرانسه در رشت

 گاهی افراد مجبور هستند تا زبان فرانسوی را در مدت محدودی بیاموزند، تا برای دریافت مدرک و مهاجرت حاضر شوند. در این صورت کلاس خصوصی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. گاهی اوقات هم افراد به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای هماهنگ شدن در کلاس های گروهی زبان فرانسوی را ندارند. در چنین حالتی کلاس های خصوصی مناسب افراد خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود.

دوره ترمیک آموزش فرانسوی در رشت

یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش فرانسوی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس ترمیک آموزش فرانسوی را ندارند. به اینگونه از افراد دوره های خصوصی پیشنهاد می‌شود.

آموزش زبان فرانسوی در سپانو در رشت

مدرس خوب فرانسوی رشت در سپانو

اساتید زبان فرانسوی سپانو از بهترین مدرسین این زبان در رشت هستند که می‌توانند با به کارگیری روش های آموزشی و با کمک گرفتن از کتاب های آموزش زبان فرانسوی، این زبان را به شما آموخته و شما را به این زبان علاقه‌مند کنند. بنابراین اگر تصمیم دارید تا زبان فرانسوی را تحت نظر بهترین اساتید بیاموزید، به سپانو مراجعه کنید و از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

ثبت نام در موسسه فرانسوی سپانو در رشت

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان فرانسوی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان فرانسوی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ موسسه فرانسوی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

زبان فرانسوی در رشت

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید