بهترین کلاس زبان آلمانی رشت در سپانو

 
بهترین کلاس زبان آلمانی رشت در سپانو
بهترین دوره آلمانی در رشت به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی در سپانو برگزار می‌شود. این دوره ها به صورت حضوری و آنلاین در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آموزش زبان آلمانی در رشت

اگر به هر دلیلی تصمیم به یادگرفتن زبان آلمانی گرفته اید، لازم است بدانید که روش های متعددی برای انجام این کار وجود دارد. اما بهترین راه حل این است که با شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی، یادگرگفتن را شروع کرده و مطالب را بیاموزید.

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و قصد یادگرفتن زبان آلمانی را دارید، پس حتما اسم آکادمی زبان آلمانی سپانو را شنیده اید. سپانو، بهترین موسسه زبان آلمانی در رشت است که به شما در یادگرفتن این زبان کمک می‌کند. برای مطلع شدن از اینکه چرا باید زبان آلمانی خود را در سپانو بیاموزید، ادامه این مطلب را بخوانید.

بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت

آکادمی سپانو بهترین آموزشگاه آلمانی رشت است. شما زمانی متوجه این موضوع می‌شود که در این موسسه حداقل چند ترم زبان آموخته باشید. البته برای متوجه شدن این موضوع، یک راه میانبر هم وجود دارد و آن این است که نظر افرادی را که قبلا در سپانو زبان آموخته اند، بدانید.

بهترین دوره آموزش زبان آلمانی در رشت

شما می‌توانید نظرات زبان آموزان سپانو را در صفحه اصلی سایت بخوانید و از آن مطلع شوید. اما لازم است بدانید که آموزشگاه زبان سپانو، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون زبان آلمانی ECL ، OSD ،Telc ،DSH ، TestDaf و گوته را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 95% است. این بدان معناست که تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

برگزاری دوره های آموزشی آلمانی در رشت

در سپانو دوره های متنوعی برگزار می‌شود تا زبان آموزان با هر موقعیت کاری و تحصیلی توانایی شرکت در دوره های آموزش آلمانی را داشته باشند. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. اگر زمان کمی برای یادگرفتن آلمانی دارید و قرار است این زبان را در مدت محدودی بیاموزید، نگران نباشید. چون در این حالت نیز در سپانو می‌توانید با شرکت در دوره های فشرده هر سطح را در کمتر از سه ماه آموزشی یادگرفته و مسلط شوید. اما اگر عجله ای در یادگرفتن زبان آلمانی ندارید و این زبان را به دلیل علاقه مند بودن به آن می‌آموزید، شرکت درکلاس های ترمیک پیشنهاد ما به شماست. علاوه بر این اگر به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی توانایی حضور در کلاس های گروهی آلمانی مانند ترمیک و فشرده را ندارید، دوره خصوصی مناسب شما خواهد بود.

 

کلاس های آموزش زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه رشت، سپانو

بهترین مدرس زبان آلمانی رشت

مدرسین سپانو با تجربه چندین ساله ای که در آموزش زبان آلمانی دارند، می‌توانند با به کارگیری روش های مختلف شما را به یادگیری علاقه‌مند کنند و با کمک کتب معتبر آموزشی، این زبان را به شما بیاموزند. اگر برای یادگرفتن زبان آلمانی به دنبال استاد خوب و مجرب برای زبان آلمانی می‌گردید، سپانو را برای آموزش انتخاب کنید.

هزینه کلاس آلمانی در رشت

بیشترین سوالی که افراد درمورد کلاس های زبان آلمانی دارند، درمورد هزینه دوره ها و کلاس هاست. اما واقعیت امر این است که نمیتوان مبلغ دقیقی را به آموزش آلمانی اختصاص داد. چون شهریه کلاس های شما با توجه به سطح و دوره ای که مایل به شرکت در آن هستید، مشخص خواهد شد. بنابراین برای اطلاع از این موضوع، بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی از ما سوال بفرمایید تا اطلاعات دقیق تری به دست آورید. اگر قبلا زبان آلمانی آموخته اید باید در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و پس از مشخص شده سطح تان، هزینه کلاس مربوط به سطح مورد نظر به شما اعلام خواهد شد.


آموزش آلمانی در بهترین موسسه زبان رشت

شرکت در دوره های آلمانی رشت در سپانو

برای شرکت در دوره ها و کلاس های زبان آلمانی در سپانو باید ابتدا ثبت نام کنید. البته اگر قبلا زبان آلمانی آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده تا بتوانید ادامه آموخته هایتان را فرا بگیرید. در غیر این‌صورت می‌توانید با مشاور آموزشگاه صحبت کرده تا بهترین دوره به شما پیشنهاد شود و یادگرفتن را شروع کنید. اگر قبل از ثبت نام سوالی دارید، می‌توانید با شماره های زیر تماس گرفته یا به واتس اپ موسسه پیام دهید.

  33330595_013

32330596-7_013

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید