یادگرفتن المانی رشت در سپانو

 
یادگرفتن المانی رشت در سپانو
برای یادگرفتن زبان آلمانی به بهترین موسسه آلمانی رشت مراجعه کنید. سپانو با برگزاری دوره ها و کلاس های آموزش آلمانی در رشت، به شما در موفقیت در آزمون های بین المللی مانند ecl کمک می‌کند.

زبان آلمانی در رشت را در سپانو بیاموزید.

اگر تصمیم به آموزش زبان آلمانی گرفته اید و قصد دارید که این زبان را بیاموزید، بهتر است که آموزشگاه مناسبی را برای تحصیل انتخاب کنید. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، پیشنهاد ما به شما این است که آلمانی را در سپانو یاد بگیرید. موسسه سپانو با برگزاری دوره های آموزشی آلمانی در رشت به صوت متنوع، افراد را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند. البته اگر به یادگرفتن زبان آلمانی فکر می‌کنید یا در حال آموختن این زبان هستید، باید بدانید که موسسه سپانو با  برگزاری آزمون آلمانی ecl برای اولین بار در ایران و شهر رشت، به زبان آموزان کمک می‌کند تا به راحت ترین روش مدرک خود را دریافت کرده و هدف خود را از آموزش زبان آلمانی نهایی کنند.

زبان آموزان موفق در سپانو

اگر درمورد ثبت نام در آموزشگاه سپانو شک دارید و میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد این موسسه به دست آورید، بهتر است خود را درمورد سابقه آموزش زبان آموزان سپانو بدانید.   تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.


بهترین دوره آلمانی در رشت

دوره های آموزشی آلمانی سپانو در رشت

کلاس ها و دوره های آموزش آلمانی در رشت به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار خواهد شد و شما می‌توانید با توجه به موقعیت کاری و تحصیلی و تایم های آزاد خودتان در هر کدام از این دوره ها شرکت کرده و هر چه سریع تر آموزش را شروع کنید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که برای افراد در تمامی موقعیت ها مناسب باشد و زبان آموزان بتوانند بدون به وجود امدن محدودیتی، به یادگرفتن بپردازند.

کلاس ترمیک آلمانی

 کسانی که آلمانی را به علت علاقه ای که به آن دارند می آموزند، بهتر است در دوره های ترمیک شرکت کنند. اگر برای یادگرفتن زبان آلمانی عجله ای ندارید، این دوره ها مناسب شماست. هر ترم در کلاس های ترمیک آلمانی در سپانو، حدود 2 ماه زمان می‌برد و شما هر سطح را می‌توانید در سه ترم دو ماهه به اتمام برسانید و سپس بعد از شرکت در آزمون جامع سپانو و دریافت نمره حد نصاب، به سطح بعدی راه پیدا کنید.

 

بهترین اساتید آلمانی رشت در سپانو

یادگرفتن آلمانی فشرده

یکی از دوره هایی که بیشتر مورد توجه زبان آموزان آلمانی قرار می‌گیرد، دوره فشرده آلمانی سپانو است. علت این موضوع هم این است که در کلاس های فشرده شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین مطالب را بیاموزید و خود را برای آزمون های بین المللی آماده کنید. شما در این دوره ها می‌توانید در هر سه ماه آموزشی یک سطح از آلمانی را بخوانید و در مدت زمان محدود، خود را برای آزمون های بین المللی آماده کنید.

کلاس های خصوصی زبان آلمانی سپانو

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگ شدن با کلاس های گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

هزینه کلاس های آلمانی

بیشترین سوالی که افراد درمورد کلاس های زبان آلمانی دارند، درمورد هزینه دوره ها و کلاس هاست. اما واقعیت امر این است که نمیتوان مبلغ دقیقی را به آموزش آلمانی اختصاص داد. چون شهریه کلاس های شما با توجه به سطح و دوره ای که مایل به شرکت در آن هستید، مشخص خواهد شد. بنابراین برای اطلاع از این موضوع، بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی از ما سوال بفرمایید تا اطلاعات دقیق تری به دست آورید. اگر قبلا زبان آلمانی آموخته اید باید در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و پس از مشخص شده سطح تان، هزینه کلاس مربوط به سطح مورد نظر به شما اعلام خواهد شد.

برگزاری دوره فشرده آلمانی در رشت در سپانو

تعیین سطح زبان آلمانی سپانو

اگه قبلا زبان آلمانی را آموزش ندیده اید و قصد دارید این زبان را از ابتدا شروع کنید، بهتر است که به سپانو مراجعه کنید تا از پایه به صورت تخصصی و حرفه ای به تحصیل زبان آلمانی بپردازید. اما اگر زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگری آموزش دیده اید یا مدت ها قبل در سپانو این زبان را یاد گرفته اید و  قصد ادامه دادن آموزشتان را دارید، به سپانو مراجعه کنید. چون سپانو به عنوان بهترین آکادمی زبان آلمانی در استان گیلان و شهر رشت، قبل از حضور افراد سر جلسه و آموزش، تعیین سطح های بسیار دقیق زبان آلمانی برای افراد برگزار می‌کند. در این صورت افراد از سطح زبان آلمانی خود مطلع خواهند شد و می توانند بدون فوت وقت و آموزش مطالب تکراری به آموختن ادامه آنچه یادگرفته بودند، بپردازند.

برای اینکه زبان آلمانی را توسط بهترین اساتید سپانو بیاموزید لازم است تا ابتدا ثبت نام کرده و سپس منتظر شروع کلاس خود بمانید. اما اگر قبل از ثبت نام سوالی در مورد دوره ها و کلاس های سپانو دارید، با مرکز آموزشگاه به شماره های زیر تماس بگیرید. و یا به واتس اپ کانون سپانو  پیام دهید.

   33330595_013

32330596-7_013

فراموش نکنید که به اینستاگرام موسسه زبان سپانو سر بزنید و ما را در فضای مجازی دنبال کنید.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید