بهترین استاد آلمانی در رشت

 
بهترین استاد آلمانی در رشت
در موسسه زبان آلمانی سپانو، بهترین اساتید آلمانی تدریس می‌کنند. بنابراین با شرکت در دوره های فشرده، ترمیک و خصوصی نگران مدرسین آلمانی سپانو در رشت نباشید.

آموزش توسط بهترین اساتید آلمانی رشت

برای یادگرفتن زبان آلمانی در رشت باید به بهترین موسسه زبان آلمانی مراجعه کنید. سپانو با برگزاری دوره های متنوع آلمانی، زبان را به کمک بهترین مدرسین به شما علاقه مندان می‌آموزد. بنابراین اگر قصد دارید تا این زبان را به بهترین نحو و با بیشرین کیفیت بیاموزید، سپانو را انتخاب کنید.

موفقیت زبان آموزان در سپانو

   تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانو اولین نماینده برگزارکننده آزمون ecl در ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

آموزش زبان آلمانی در رشت

دوره های آموزش آلمانی

برای یادگرفتن زبان آلمانی در سپانو، کلاس ها و دوره های متنوعی برگزار می‌شود. دوره های ترمیک، فشرده و خصوصی از این دوره ها هستند. لازم است بدانید که شما می‌توانید این دوره ها را به صوت آنلاین یا حضوری بگذرانید. شما می‌توانید اطلاعات کلی در مورد این کلاس ها را در مطلب «دوره های آموزشی آلمانی در سپانو» بخوانید. اما لازم است بدانید که اگر زبان آلمانی را قبلا آموخته اید، باید قبل از شرکت در دوره ها ابتدا در آزمون تعیین سطح زبان آلمانی سپانو شرکت کنید.

آزمون تعیین سطح آلمانی در سپانو

اگه قبلا زبان آلمانی را آموزش ندیده اید و قصد دارید این زبان را از ابتدا شروع کنید، بهتر است که به سپانو مراجعه کنید تا از پایه به صورت تخصصی و حرفه ای به تحصیل آلمانی بپردازید. اما اگر زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگری آموزش دیده اید یا مدت ها قبل در سپانو این زبان را یاد گرفته اید و  قصد ادامه دادن آموزشتان را دارید، به سپانو مراجعه کنید. چون سپانو به عنوان بهترین آکادمی زبان آلمانی در استان گیلان و شهر رشت، قبل از حضور افراد سر جلسه و آموزش، تعیین سطح های بسیار دقیق زبان آلمانی برای افراد برگزار می‌کند. در این صورت افراد از سطح زبان آلمانی خود مطلع خواهند شد و می توانند بدون فوت وقت و آموزش مطالب تکراری به آموختن ادامه آنچه یادگرفته بودند، بپردازند.

دوره های آموزش آلمانی رشت در سپانو

برگزاری آزمون جامع زبان آلمانی

 یکی از مهم ترین ویژگی های سپانو این است که آزمون های جامع بسیار دقیقی در انتهای سطوح برگزار می‌کند. در آموزشگاه سپانو افراد بعد از اتمام یکی از سطوح (برای مثال a1 و a2 و b1 و....) ، باید در آزمون همان سطح شرکت کنند. این افراد تنها در صورتی میتوانند به سطح بعدی راه پیدا کنند و آموزش خود را ادامه دهند که در این آزمون، نمره مطلوب و قابل قبولی به دست آورند. در غیر این صورت باید روش های دیگری را امتحان کنند تا موفق به دریافت نمره حد نصاب در آزمون شوند:

1. اگر نمره افراد به نمره قبولی نزدیک باشد یا از قبول شدن خود مطمئن هستند، می‌توانند دوباره در این آزمون شرکت کنند تا نمره حد نصاب را دریافت کنند.

2. بعضی دیگر از افراد که نمی‌توانند حد نصاب نمره را برای قبولی به دست آورند، لازم است تا چند جلسه جبرانی در کلاس بنشیند تا بتوانند سطح خود را به سطح مورد نظر برسانند.

3.گاهی نیز ممکن است افراد به هر دلیلی نتوانسته باشد مطالب را به خوبی یاد بگیرند و به آن مسلط شوند. در این صورت، نمره بسیار پایینی در این آزمون کسب خواهند کرد. این زبان آموزان در چنین مواقعی باید آن سطح را به طور کامل و دوباره بگذرانند و مجددا در آزمون جامع شرکت کنند. در این صورت با خیال راحت می‌توانند به آموزش در سطح بعدی بپردازند.

شرکت در آزمون های زبان آلمانی

ثبت نام در موسسه آلمانی سپانو

  لازم است بدانید که در دوره های گروهی مانند دوره های ترمیک و فشرده آلمانی در رشت، تمامی مهارت ها با شما کار خواهد شد اما اگر مایل هستید تا به تمرین یکی از مهارت های آلمانی بیشتر از سایر مهارت ها بپردازید، با شرکت در کلاس های خصوصی، آموزش خود را هدفمند تر کنید. اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد کلاس ها دارید، با شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013

شما همچنین می‌توانید در واتس اپ آموزشگاه زبان سپانو پیام دهید و سوالات خود را به صورت تایپ شده از ما بپرسید.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید