بهترین آموزشگاه آلمانی رشت، سپانو

 
بهترین آموزشگاه آلمانی رشت، سپانو
سپانو بهترین موسسه زبان آلمانی در رشت است که زبان آموزان آلمانی را برای موفقیت در آزمون های بین المللی آماده می‌کند. برای شرکت در دوره های ترمیک یا فشرده و همچنین خصوصی آلمانی در رشت به سپانو مراجعه کرده و ثبت نام کنید.

تدریس آلمانی در رشت

برای یادگرفتن زبان آلمانی در رشت باید ابتدا در یکی از دوره های آموزشی شرکت کنید. موسسه سپانو با برگزاری دوره های آموزشی آلمانی در رشت به صوت متنوع، افراد را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند. البته اگر به یادگرفتن زبان آلمانی فکر می‌کنید یا در حال آموختن این زبان هستید، باید بدانید که موسسه سپانو با برگزاری آزمون آلمانی ecl برای اولین بار در ایران و شهر رشت، به زبان آموزان کمک می‌کند تا به راحت ترین روش مدرک خود را دریافت کرده و هدف خود را از آموزش زبان آلمانی نهایی کنند.

دوره های آموزش زبان در سپانو

کلاس ها و دوره های آموزش آلمانی در رشت به روش های مختلفی برگزار می‌شود تا تمامی افراد بتوانند با شرایط مختلف زبان بیاموزند و از یادگرفتن آن لذت ببرند. برای مثال دوره های آلمانی به صورت ترمیک برگزار می‌شود تا افراد به آرامی و با تمرکز هر چه تمام تر زبان بیاموزند. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه می‌آموزید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

کلاس فشرده آلمانی در رشت

در سپانو دوره های فشرده زبان آلمانی نیز برگزار می‌شود تا افراد علاقه مند، این زبان را در مدت کوتاه تری بیاموزند و خود را برای شرکت در آزمون ها و دریافت مدرک آماده کنند. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. هر سطح از زبان آلمانی در دوره فشرده سه ماه آموزشی طول می‌کشد و شما می‌توانید بعد از شرکت در آزمون جامع آلمانی در سپانو، به دوره بعدی راه پیدا کنید.

بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت

آموزش آلمانی به صورت خصوصی

 اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگ شدن با کلاس های گروهی برایتان سخت و یاحتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

ثبت نام در کلاس های آلمانی سپانو

برای شرکت در هر کدام از این دوره ها به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع دوره ها باشید. شما با شرکت در دوره های آموزشی می توانید از مزیت های کانون زبان آلمانی سپانو استفاده کرده و با کمک بهترین اساتید زبان آلمانی رشت، خود را برای آزمون های بین المللی آماده کرده و مدرک دریافت کنید.

اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد دوره ها و کلاس های سپانو دارید، با شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013 

شما همچنین می‌توانید این شماره را در تلفن همراه خود ذخیره کرده و به واتس اپ سپانو پیام دهید. 09215231719 و یا با ما مسقیما در واتس اپ صحبت کنید.

فراموش نکنید که اینستاگرام، توییترو فیسبوک سپانو را هم دنبال کنید تا از اخبار ما مطلع باشید.

کلاس های آموزش زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه رشت، سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید