آموزش زبان انگلیسی در سپانو بهترین آموزشگاه در رشت

        دپارتمان انگلیسی

در دنیایی امروز یاد گیری زبان های زنده دنیا جزیی جدا نشدنی و حقیقتی است انکار ناپذیر، اما زبان انگلیسی در این میان بیشترین مخاطب و کاربرد را دارد. خواه یک دانشجو باشید و یا یک بیزینس من، خواه یک بازیکن فوتبال باشید یا خانه دار باید در حد نیازتان این زبان را بیاموزید. به طور متوسط و بر اساس آمار موجود در حال حاضر 1200000000  ( یک ملیارد و دویست میلیون) نفر در جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند. این در حالی است که در ایران ندانستن زبان انگلیسی همچنان یک مشکل بسیار بزرگ است.

در این دپارتمان تمامی گروه های از سطح مبتدی تا پیشرفته  و در گروه های سنی مختلف تحت یادگیری زبان انگلیسی قرار می گیرند. این دوره ها  بسته به گروه های سنی به چهار رده تقسیم می شوند که در ذیل توضیح داده می شود:

1.     خردسالان: در این دوره کتاب های به روز و کار آمدی همچون Little Friends , Little Pockets  تدریس می شود.

2.     کودکان: در این دوره کتابهای First Friends , Family and friends   و همچنین  کتابهای به روز دیگری مانند مجموعه Happy House ,… و English Time  کار می شود که بسته به نظر کارشناسان دپارتمان می توانند تدریس شوند.

             دورها را بیشتر بشناسید

 

 

3.     نوجوانان: در این دپارتمان کتابهای بی نظر و بسیار مدرن Got It  به کار گرفته می شود که همیشه با اقبال دوستان خوب ما در این گروه قرار می گیرد.

دوره را بیشتر بشناسید

 

4.     بزرگسالان: این دوره به دوره های عادی (ترمیک)، فشرده و فوق فشرده تقسیم می شوند، این دوره ها بسته به نیاز و یا فشرده بودن و ترمیک بودن از تنوع خوبی در منابع آموزشی برخوردار می باشند. برای مثال برای دوره های ترمیک از کتابهای به روز و بی نظیر American English File استفاده می شود و با منابع همراه دیگر همچون کتابهای بی مانند Oxford Word Skills  ارائه می شوند. 

دوره را بیشتر بشناسید


آکادمی زبان سپانو بهترین آموزشگاه زبان در رشت و گیلان 


تاریخ بروزرسانی : ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱