چرا زبان روسی؟!

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

آموزشگاه زبان سپانو

زبان روسی زبان قدرت است که یادگیری آنآسان و لذت بخش است. زبان روسی از شاخه زبان های هند و اروپایی و از گروه اسلاوی می باشد. تعداد کسانی که به این زبان صحبت می کنند حدود 300 میلیون نفر هستند که شامل روسیه فدراتیو، کشورهای تازه استقلال یافته نظیر بلاروس، اوکراین، قزاقستان،قرقیزستان و سایر کشورهای تازه استقلال یافته می باشند.

این زبان در بین زبان های پر کاربرد جهان،جایگاه هشتم را دارد و از زیباترین و غنی ترین زبان های دنیاست، پشتوانه ادبی و گستره کاربرد آن، زبان روسی را بسیار مهم جلوه می دهد.

زبان روسی زبان بین المللی این زبان به عنوان یکی از زبان های رسمی سازمان ملل نیز شناخته شده است. زبان علمی کشورهای تازه استقلال یافته در منابع آموزشی و دانشگاهی و تحقیقاتی زبان روسی است.

زبان روسی زبانی غنی زبان روسی حتی در اروپای مرکزی نیز رواج قابل توجهی داشته به عنوان مثال بسیاری از اهالی آلمان شرقی به این زبان تسلط دارند و کسانی که روسی بدانند در کشور آلمان میتوانند با این دسته از افراد به زبان روسی صحبت کنند. زبان روسی گستردگی آموزشی زیادی در کشورهای بلغارستان، اسلواکی، چک، لهستان، صربستان، بوسنی و هرزگوین، مجارستان و… داشته و اشخاصی که سنشان در حال حاضر بالای 20 است سالها این زبان را در مدارس آموخته اند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید