آیلتس رشت :موضوعات مورد سوال در آزمون speaking آیلتس

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

بخش اول: مقدمه – ۴ تا ۵ دقیقه
در اولین بخش از speaking آزمون IELTS پس از بررسی مدارک شناسایی، از شما سوالاتی کلی در مورد خودتان و موضوعاتی آشنا همچون خانواده، کار، غذای مورد علاقه و موضوعاتی از این دست پرسیده خواهد شد. البته در این بخش ممتحن سعی می کند تا حد ممکن از استرس شما کم کند تا راحت تر حرف بزنید. بعنوان مثالی از سوالات مطرح شده در این بخش، سوالات زیر را ببینید:

Let’s talk about your home town or village.

What kind of place is it?
What’s the most interesting part of your town/village?
What kind of jobs do the people in your town/village do?
Would you say it’s a good place to live? (Why?)
Let’s move on to talk about accommodation.

Tell me about the kind of accommodation you live in?
How long have you lived there?
What do you like about living there?
What sort of accommodation would you most like to live in?

بخش دوم: کارت – ۲ تا ۳ دقیقه
بخش دوم speaking آزمون IELTS بخش کارت است! در این بخش به شما کارتی داده می شود که روی آن موضوعی نوشته شده و شما یک دقیقه فرصت دارید راجع به آن فکر کنید و باید در حدود ۲ دقیقه در مورد آن حرف بزنید. البته به شما مداد و کاغذ داده خواهد شد تا بتوانید افکارتان را روی آن سازماندهی کنید و در هنگام حرف زدن می توانید به نت های خود نگاه کنید. پس از اینکه شما حرفتان تمام شد، ممتحن احتمالاً یک یا دو سوال دیگر راجع به همان موضوع خواهد پرسید.

در این مقاله 37 موضوعی که معمولا در آزمون ایلتس در بخش speaking مطرح میگردد را بیان میکنیم:

1)Gift

2)Traditional Cloth

3)Old Person

4)Music

5)Singer or band

6)Time

7)Newspaper/ magazine

8)Apartment/house

9)Character in film or TV program

10)Three days holiday, where will you go

11)The way of relaxation

12)Family event

13)Good family news

14)Happy event in childhood

15)The happiest experience in childhood

16)Important decision

17)Family member

18)Wedding

19)Child you know

20)A wild animal

21)Animal or pet you raised

22)National product

23)Expensive thing you want to buy

24)Neighbour

25)Important city in your country

26)The time when you receive help

27)Website

28)Visit

29)Special meal

30)Favourite food

31)Sport event

32)Birthday

33)Exciting trip

34)Transport

35)Sea/river/lake

36)A toy

37)Story when you were a child
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید