آیلتس سپانو: نگارش و نکات

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

اولین مساله در بخش WRITING آیلتس پیدا کردن ایده هایی جالب و زبان مناسب با موضوع وسوالات است. معمولا وقتی سوال را می خوانید و ایده هایی درباره موضوع به ذهنتان می آید، ممکن است زبان مناسب و کلمات مرتبط با آن موضوع، همزمان به ذهنتان نیاید. یکی از راه های مناسب برای حل مساله این است که در برگه جداگانه ای، ایده ها را بنویسید که از دست نروند، بعد از آن زمان کوتاهی را صرف آماده کردن جملات و نظم دادن به متن و پیدا کردن زبان مناسب بکنید.

متن WRITING باید مقدمه، بدنه جالب توجه، نتیجه گیری،  پایان مناسب داشته باشد.

دومین مساله مهم در آزمون آیلتس این است که به گونه ای بنویسید که بتوانید توجه فعال مصاحبه کننده را جلب کنید و تا پایان نوشته این حالت را حفظ کنید. باید بتوانید متن روشن و واضحی بنویسید و نکته یا نکات اصلی مد نظر را برای مصاحبه کننده پررنگ کنید. از کلمات تکراری پرهیز کنید. شروع یا مقدمه بیشترین تاثیر را بر مصاحبه کنندگان می گذارد.

منبع : ieltstoday

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید