آیتلس رشت : CAE

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

CAE

 سرواژه ی کلمات Certificate in Advanced English ، یکی از آزمون های بین المللی زبان است که توسط دانشگاه کمبریج برگزار می گردد. این آزمون در سطح C1  با توجه به CEFR است که برای اهداف تحصیلی، کار و مهاجرت استفاده می شود.

آزمون CAE  دارای 4 بخش می باشد:

1.      Reading & use of English  (مدت زمان: 1 ساعت و 30 دقیقه)

این بخش دارای 8 قسمت و 56 سوال است که متون آن  در مجموع، بین 3000  تا 3500 واژه است و داوطلبان باید توانایی خواندن و درک مطلب متن های متفاوتی مثل داستان کوتاه، رمان، روزنامه، مجلات، و مقالات اینترنتی، را داشته باشند.

2.      Writing (مدت زمان: 1 ساعت و 30 دقیقه)

این بخش 2 قسمت دارد که در قسمت اول داوطلبان باید مقاله ای در جواب به یک متن، جزوه، اعلامیه و نامه رسمی و غیر رسمی بنویسند. و در قسمت دوم داوطلب می تواند از بین 3 تمرین، یکی را به دلخواه انتخاب کند. تمرین های این قسمت شامل نوشتن نامه، طرح و یا گزارش می باشد.

3.      Listening  ( مدت زمان: تقریبا 40 دقیقه)

این بخش 30 سوال دارد که شامل شنیدن به مکالمات کوتاه و بلند، مصاحبه، و کنفرانس کوتاه روی یک موضوع خاص می باشد که توانایی داوطلب را برای درک معانی انگلیسی گفتاری، استخراج اطلاعات جزئی و خاص و درک نظرات و رویکردهای گوینده، مورد ارزیابی قرار می دهد.

4.      Speaking  (مدت زمان: 15 دقیقه)

این بخش به صورت رو در رو بین 2 داوطلب و 2 ممتحن برگزار می شود که یکی از آن ها با داوطلبان مصاحبه میکند و دیگری فقط ارزیابی می کند و وارد مصاحبه با داوطلبان نمی شود. داوطلبان به صورت جداگانه، در تعامل با مصاحبه کننده و داوطلب دیگر مورد سنجش قرار می گیرند.

بخش speaking، 4 قسمت دارد. قسمت اول یک مکالمه کوتاه بین داوطلب و مصاحبه کننده است. در قسمت دوم، هر داوطلب به نوبت در مورد چند تصویر صحبت می کند. در قسمت سوم، هر دو داوطلب در مورد یک تمرین، تعدادی عکس و تصویر بحث می کنند، و در قسمت چهارم داوطلبین و مصاحبه کننده، موضوع های مرتبط با قسمت 3 را مورد بحث قرار می دهند.

سیستم نمره دهی

·         passing grades                    A, B, C

·        fail                               D, E

 منبع : .ieltstoday
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید