نگارش و نکات

 
برای آموزش زبان انگلیسی و حتی زبان های غیر انگلیسی آموزشگاه زبان سپانو در شمال کشور بهترین است چون ما اعتقاد داریم برای هر نیاز یک دوره با برنامه ریزی دقیق وجود دارد ، تیم مجرب و خبره برای آموزش ، بالای 300 کیس موفق در آزمون های بین المللی ، استفاده از بروز ترین کتاب های دنیا برای آموزش زبان ، محیط گرم و دوستانه، آموزش زبان های غیر انگلیسی ، آمادگی آزمون آیلتس ، آمادگی آزمون تافل ، آزمون IELTS ، گرفتن نمره بالا در آیلتس از ما تلاش کوشش از شما

 

 

اولین مساله در بخش WRITING آیلتس پیدا کردن ایده هایی جالب و زبان مناسب با موضوع وسوالات است. معمولا وقتی سوال را می خوانید و ایده هایی درباره موضوع به ذهنتان می آید، ممکن است زبان مناسب و کلمات مرتبط با آن موضوع، همزمان به ذهنتان نیاید. یکی از راه های مناسب برای حل مساله این است که در برگه جداگانه ای، ایده ها را بنویسید که از دست نروند، بعد از آن زمان کوتاهی را صرف آماده کردن جملات و نظم دادن به متن و پیدا کردن زبان مناسب بکنید.

متن WRITING باید مقدمه، بدنه جالب توجه، نتیجه گیری،  پایان مناسب داشته باشد.

دومین مساله مهم در آزمون آیلتس این است که به گونه ای بنویسید که بتوانید توجه فعال مصاحبه کننده را جلب کنید و تا پایان نوشته این حالت را حفظ کنید. باید بتوانید متن روشن و واضحی بنویسید و نکته یا نکات اصلی مد نظر را برای مصاحبه کننده پررنگ کنید. از کلمات تکراری پرهیز کنید. شروع یا مقدمه بیشترین تاثیر را بر مصاحبه کنندگان می گذارد.

بعد از نگارش حتما متن خود را مرور کنید. اشکالات گرامری، لغات تکراری را حذف کنید. به ساختاربندی متن توجه داشته باشید و دقت کنید که زبان نوشته با موضوع سوالات هماهنگ باشد.

منبع : .ieltstoday

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید