IELTS : چرا گرامر آیلتس مهم می باشد؟

 
برای آموزش زبان انگلیسی و حتی زبان های غیر انگلیسی آموزشگاه زبان سپانو در شمال کشور بهترین است چون ما اعتقاد داریم برای هر نیاز یک دوره با برنامه ریزی دقیق وجود دارد ، تیم مجرب و خبره برای آموزش ، بالای 300 کیس موفق در آزمون های بین المللی ، استفاده از بروز ترین کتاب های دنیا برای آموزش زبان ، محیط گرم و دوستانه، آموزش زبان های غیر انگلیسی ، آمادگی آزمون آیلتس ، آمادگی آزمون تافل ، آزمون IELTS ، گرفتن نمره بالا در آیلتس از ما تلاش کوشش از شما

یکی از سوالاتی که اغلب داوطلبان میپرسند در مورد اهمیت گرامر در آزمون آیلتس می باشد.

برخلاف آزمون های دیگر گرامر بطور مستقیم در آزمون آیلتس تست نمیشود اما به هیچ وجه نمیتوان از آن به سادگی گذشت چرا که گرامر در هر چهار مهارت نقش تعیین کننده ای دارد. بعنوان مثال، در مهارت رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس ۲۵ درصد نمره به گرامر بستگی دارد. در واقع آنچه اهمیت دارد نخست درستی گرامر و بعد تنوع ساختار های گرامری می باشد. توانایی نوشتن انشاء، نامه و گزارش با دقت و درستی گرامر نقش مهمی در نمره آیلتس شما دارد. همچنین، نوشتن با انواع ساختار و جملات بسیار حیاتی ست. در واقع در یک رایتینگ ایده آل، هم جملات ساده و هم جملات ترکیبی و پیچیده را پوشش میدهد. پس بالا بردن مهارت و دانش گرامر خیلی مهم می باشد. در دو مهارت دیگر یعنی لیسنینگ و ریدینگ نیز گرامر اهمیت ویژه ای دارد. چندین سوال درک مطلب خواندن و گوش دادن بر اساس قواعد گرامری میباشد. اغلب دیده میشود که داوطلب با لغات یک جمله خاص مشکلی ندارد و تنها چیزی که باعث میشود یک تست را به درستی پاسخ ندهد یک نکته گرامری خاص می باشد. 

خلاصه اینکه، با اینکه در آزمون آیلتس تست های گرامری وجود ندارد، ولی عملا یک چهارم نمره بر اساس دانش و مهارت درک و تولید جملات گرامری درست و متنوع میباشد. 

منبع :ztcprep 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید