۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی

 
آموزشگاه زبان سپانو ​​ یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران است. اما اگر شما هم دوست دارید که ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را تجربه کنید پس بهتر است این مطلب را با دقت بخوانید.

۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی

آموزشگاه زبان سپانو  یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران است. اما اگر شما هم دوست دارید که ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را تجربه کنید پس بهتر است این مطلب را با دقت بخوانید.

3 روش آموزش لهجه های زبان آلمانی

3 روش آموزش لهجه های زبان آلمانی

اما بیایید ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را مرور کنیم:

آلمانی زبانی است که توسط بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می شود، اما آیا می دانستید که Hochdeutsch فقط یکی از صدها گویش است؟

اما اگر شما بخواهید مقداری طعم بومی به آن اضافه کنید و چیزهای بیش تری از کشور را کشف کنید، در این جا سه روش برای گسترش دانش بومی شما آورده شده است.

  • DEUTSCHER DIALEKTATLAS

Deutsche Welle یک راهنمای شگفت آور را برای مناطق و گویش های آلمانی فراهم کرده است. کشور و مردمش را با تصاویر زیبا و تصاویر صوتی هر گویش در قوی ترین حالت معرفی می کند. برای من که دختری Mosel هستم شامل شدن Moselfränkisch  غرور آفرین بود. این منطقه خیلی کوچک است، اما ما در پایین هر روستا هویت های بومی خود را جشن می گیریم.

  • DIE DRITTEN PROGRAMME

سومین کانال تلویزیونی در آلمان روی حمایت از تولیدات تلویزیونی منطقه ای، اخبار و گزارش های دیگر تمرکز می کند. در مجموع نُه تا از آن ها وجود دارد، یعنی به طور واضح مناطقی را پوشش می دهند که شامل گویش های مختلفی است، اما یافتن منطقه ی مناسب برای مطالعات خود راحت است. به دنبال گزارش های بومی از اتفاقات یا هر چیزی در برنامه باشید که به شما می گوید گزارش در کجا فیلم برداری شده است.

تماشای تلویزیون محلی به طور مخصوصی مفید است چون شما کمی بهتر با کشور آشنا می شوید، یاد می گیرید که در زمین های بومی چه چیزهایی پرورش می یابند و مردم در کدام صنعت ها کار می کنند. این رویای هر زبان آموز آلمانی است و به راحتی از طریق ARD Mediathek قابل دسترس است.

  • TATORT

صحبت درباره ی رسانه ی آلمان بدون ذکر کردن Tatort، رسم طولانی ترین دوی یک شنبه بعدازظهر در کشور، غیر ممکن است. Tatort از سال ۱۹۷۰ در کانال ARD پخش شده است و به طور شناخته شده ای نه موضوع و نه ترتیب عنوانش عوض شده است. برنامه ی جنایی در ساعت ۸:۱۵ عصر یک شنبه در آلمان حتما نشان داده می شود. اگر چه بیش از ۱۰ سال است که در خارج زندگی کرده ام، مادر من هنوز هم یک شنبه شب ها درباره ی آن پشت تلفن با من صحبت می کند.

منبع : iranianlc

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید