آموزش زبان آلمانی در بندرانزلی، در موسسه سپانو

 
آموزش زبان آلمانی در بندرانزلی، در موسسه سپانو
برای یادگرفتن زبان آلمانی به صورت ترمیک ،فشرده و خصوصی در تمامی شهرهای استان گیلان مانند صومعه سرا، انزلی، تالش، لاهیجان، شفت و ... به سپانو در رشت مراجعه کنید.

آلمانی را در سپانو بیاموزید.

اگر تصمیم به آموزش زبان آلمانی گرفته اید و قصد دارید که این زبان را بیاموزید، بهتر است که آموزشگاه مناسبی را برای تحصیل انتخاب کنید. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، پیشنهاد ما به شما این است که آلمانی را در سپانو یاد بگیرید. موسسه سپانو با برگزاری دوره های متنوع آموزش زبان آلمانی در رشت به صوت متنوع، افراد را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند. البته اگر به یادگرفتن زبان آلمانی فکر می‌کنید یا در حال آموختن این زبان هستید، باید بدانید که موسسه سپانو با برگزاری آزمون آلمانی ecl برای اولین باردر ایران و شهر رشت، به زبان آموزان کمک می‌کند تا به راحت ترین روش مدرک خود را دریافت کرده و هدف خود را از آموزش زبان آلمانی نهایی کنند. اما قبل از شروع آموزش بهتر است، هدف خود را از آموزش آلمانی بدانید.

سپانو، موفقیت شما را تضمین می‌کند.

اگر می‌خواهید زبان آلمانی را بیاموزید و در این مسیر موفق شوید، لازم است بدانید که این آموزشگاه، بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی در آزمون های بین المللی زبان آلمانی را داشته است. به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 6300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 95است. همچنین  تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

در صورتی که شما تضمین دهید که برای یادگرفتن به اندازه کافی تلاش میکنید و تمرین آلمانی انجام میدهید، آکادمی سپانو نیز در مقابل، تضمین می‌کند تا این زبان را به خوبی به شما بیاموزید و شما را تا موفقیت همراهی کند.

آلمانی در رشت در سپانو

برگزاری دوره های متنوع آموزش آلمانی سپانو

  در کانون زبان آلمانی سپانو، دوره های آموزش زبان آلمانی به صورت های متنوعی برگزار می‌شود تا افراد بتوانند با هر شرایطی و با توجه به دغدغه ها و مشکلات زندگی شخصی خود در این دوره ها شرکت کرده و زبان آلمانی را به بهترین نحو ممکن بیاموزند. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. البته لازم است بدانید که با ثبت نام در کلاس خصوصی سپانو، شما می‌توانید آموزش خود را به صورت آنلاین، حضوری و یا هیبرید «تلفیقی از آنلاین و حضوری» بیاموزید.

شما با شرکت در کلاس های آنلاین می‌توانید بدون محدودیت مکانی، از هر کجای استان گیلان در کلاس های زبان آلمانی و سایر زبان ها در سپانو شرکت کرده و با کمک اساتید برتر سپانو، زبان بیاموزید.

بهترین استاد زبان در استان گیلان

  یکی از مهم ترین مواردی که در آموزش از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است به آن توجه کنید، آموزش زبان توسط مدرس خوب است. مدرس خوب زبان آلمانی و مسلط، شما را به آموزش علاقه مند کرده ، مطالب را به خوبی به شما آموخته و راه تمرین درست مطالب را نیز به شما نشان می‌دهد. با ثبت نام در دوره های سپانو، نگران استاد زبان آلمانی خود نباشید. اساتید زبان آلمانی سپانو از بهترین اساتید این حرفه در رشت بوده که با به کارگیری شیوه های متفاوت آموزشی و همچنین کمک گرفتن از منابع معتبر، به شما آلمانی می‌آموزند. پس اگر می‌خواهید که آموزش خود را تحت نظر اساتید خوب زبان آلمانی بگذرانید، هر چه سریع تر به کانون سپانو مراجعه کنید.

کلاس آموزش زبان آلمانی سپانو در رشت

ثبت نام در بهترین مرکز آموزش زبان آلمانی استان گیلان

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ موسسه آلمانی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید