برگزای دوره ترمیک زبان آلمانی در رشت

 
برگزای دوره ترمیک زبان آلمانی در رشت
در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت، سپانو، دوره های آموزش زبان آلمانی به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود.

بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت، سپانو

برای یادگرفتن زبان آلمانی  روش های متفاوتی وجود دارد. اما قطعا بهترین روش این است که به آموزشگاه زبان مراجعه کرده و در دوره های آن شرکت کنید. اما نکته اینجاست که باید بهترین موسسه آلمانی را در شهر خود انتخاب کنید. اگر در شهر رشت یا شهرستان های نزدیک به آن ساکن هستید، بهتر است بدانید که آکادمی زبان سپانو، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شهر رشت و همچنین استان گیلان است که به شما در موفق شدن در آزمون های بین المللی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. قبل از هرچیز بهتر است درمورد زبان آموزان سپانو اطلاعاتی به دست آورده و در مورد این موسسه زبان برتر در رشت، بیشتر بدانید.

زبان آموزان موفق رشت در سپانو

 تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانو اولین مرکز برگزارکننده آزمون ecl در ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

 

شرکت در کلاس های آموزش آلمانی رشت

شرکت در دوره های زبان آلمانی در سپانو

آموزشگاه سپانو در رشت با برگزاری دوره های متنوع زبان آلمانی به یادگرفتن این زبان به شما کمک زیادی خواهد کرد. افراد در زندگی روزمره خود شرایط متفاوتی دارند و هر کدام در ساعاتی از روز توانایی شرکت در کلاس را دارند پس بدیهی است که همه افراد نباید در یک نوع از کلاس ها شرکت کنند. بنابراین سپانو دوره های متنوعی را برای آموزش شما عزیزان اختصصا داده است.

برگزاری دوره ترمیک زبان آلمانی در رشت

جالب است بدانید که تحقیقات نشان داده است که آموزش در جمع دوستان بهتر و با کیفیت تر صورت میگیرد. افراد در دوره های ترمیک می توانند با همدیگر تعامل داشته و در کنار هم به آموزش زبان بپردازند. بنابراین اگر شرایط شرکت در کلاس های ترمیک زبان آلمانی را دارید، بهتر است هر چه سریع تر به موسسه سپانو آمده و ثبت نام کنید. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر آلمانی در نظر گرفته شده است. پس اگر یکی از شرایط زیر را دارا هستید، دوره های آموزش زبان ترمیک آلمانی  مناسب شماست:

_ زمان کافی برای آموزش دارید و می‌خواهید زبان آلمانی به آرامی و با تمرکز بخوانید.
_ آموزش در گروه را بیشتر از آموزش خصوصی می‌پسندید.
_ هزینه آموزش برایتان اهمیت دارد.

_ و....


آموزش زبان آلمانی آسان در بهترین موسسه آلمانی رشت، سپانو

کلاس های فشرده و خصوصی زبان آلمانی در رشت

اگر به هر دلیلی مانند مهاجرت، مدت زمان محدودی برای آموزش دارید، و می‌خواهید این زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزید، دوره های ترمیک مناسب شما نیست. در این صورت لازم است تا در دوره های خصوصی و یا فشرده شرکت کنید. با شرکت در دوره های فشرده، هر سطح از زبان آلمانی را در کمتر از سه ماه آموزشی می‌خوانید و به سطح بعدی راه پیدا می‌کنید. اما با ثبت نام در دوره های خصوصی، روز و ساعت کلاس با شما و استاد هماهنگ خواهد شد و مدت زمان آموزش به شما بستگی خواهد داشت. در دوره های خصوصی هر چه سریع تر مطالب را بیاموزید، سریع تر به سطح بعدی راه پیدا خواهید کرد.

ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی رشت در سپانو

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ موسسه سپانو پیام ارسال کرده یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید