بهترین موسسه آموزشی زبان ترکی استانبولی در رشت، سپانو

 
بهترین موسسه آموزشی زبان ترکی استانبولی در رشت، سپانو
سپانو بهترین آموزشگاه زبان ترکی در رشت است که به شما کمک می‌کند تا در کنار بهترین مدرس زبان ترکی استانبولی، این زبان را بیاموزید و برای آزمون های بین الملی ترکی مانند آزمون تومر آماده شوید.

موسسه برتر اموزش ترکی استانبولی در رشت

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و قصد دارید زبان ترکی استانبولی را بیاموزید، پیشنهاد ما به شما این است که هر چه سریع تر به کانون زبان سپانو مراجعه کنید. موسسه سپانو با برگزاری دوره های آموزشی زبان در رشت به صوت متنوع، افراد را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند. در سپانو اساتید زبان ترکی مجرب در حال تدریس زبان به افراد علاقه‌مند هستند. پس اگر برایتان اهمیت دارد که زبان خارجه خود را توسط بهترین مدرس رشت بیاموزید، به سپانو مراجعه کنید.

اساتید برتر زبان رشت در سپانو

مدرسین زبان در سپانو از بهترین اساتید استان گیلان و شهر رشت هستند که با کمک گرفتن از کتاب های معتبر آموزشی، زبان های مختلف اعم از ترکی استانبولی، آلمانی، فرانسوی، انگلیسی و زبان های دیگر را به شما می‌آموزد و شما را به آموزش مشتاق می‌کند. علاوه بر این، اساتید سپانو، توانایی تدریس در زبان ترکی در انواع دوره ها را دارند و این زبان را به شما در نهایت کیفیت می‌آموزند.

آموزش زبان ترکی استانبولی در رشت

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی رشت در سپانو

  در سپانو، دوره ها و کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی، به صورت های متنوعی برگزار می‌شود تا زبان آموزان در کنار دغدغه ها و فعالیت های کاری و تحصیلی خود بتوانند ترکی را آموخته و هدف خود را از یادگرفتن این زبان عملی کنند. در سپانو دوره های آموزشی ترکی استانبولی به صورت ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود تا بتوانید از آموزش لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این دوره ها، ادامه مطلب را با دقت بخوانید.

ترکی استانبولی به صورت ترمیک در رشت، سپانو

 یکی از دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی که در رشت در سپانو برگزار می‌شود، ترمیک است. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس های ترمیک، زبان ترکی استانبولی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید. شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان ترکی خود را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

بنابراین اگر می‌خواهید که زبان ترکی استانبولی را در گروه های دسته جمعی بیاموزید و با تمرین و تکرار به زبان ترکی مسلط شوید، شرکت در دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی سپانو مخصوص شماست.

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در رشت

آموزش ترکی استانبولی خصوصی در رشت

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی ترمیک ترکی استانبولی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است،آموزش را رها نکنید. سپانو برای حل مشکل شما، فکر تازه ای دارد. شما می‌توانید با شرکت در کلاس های خصوصی سپانو، بدون به وجود آمدن هر گونه مشکلی زبان ترکی استانبولی را بیاموزید و از یادگرفتن لذت ببرید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش ترکی استانبولی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در رشت

ثبت نام در موسسه آموزشی ترکی استانبولی سپانو

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان ترکی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان ترکی استانبولی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ آموزشگاه ترکی استانبولی آکادمی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید