استاد آلمانی خوب در رشت

 
استاد آلمانی خوب در رشت
بهترین مدرسین زبان آلمانی در رشت در سپانو به تدریس می‌پردازند و شما می‌توانید آلمانی در رشت را در بهترین موسسه زبان آلمانی، سپانو بیاموزید.

بهترین آموزشگاه آلمانی رشت

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن ساکن هستید و قصد دارید زبان آلمانی را بیاموزید، لازم است بدانید که برای انجام این کار، راه حل های زیادی وجود دارد. اما بهترین راهکار این است که این زبان را در آموزشگاه معتبر و خوبی آموزش ببینید. بهترین آموزشگاه المانی رشت که با کمک اساتید به نام آلمانی این زبان را به شما می‌آموزد، سپانو است. آکادمی زبان آلمانی سپانو تجربه چندین ساله ای در آموزش دارد و شما می‌توانید با یادگرفتن آلمانی در سپانو به این زبان علاقه‌مند شوید.

آموزش زبان های خارجه در سپانو

لازم است بدانید که در سپانو، علاوه بر زبان آلمانی، زبان های خارجه دیگری مانند فرانسوی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، اسپانیایی، چینی، کره ای، عربی، روسی و.... برگزار می‌شود که شما می‌توانید آن ها را تحت نظر اساتید مجرب سپانو و با کمک بهترین منابع آموزشی یاد بگیرید. سپانو همچنین با برگزاری دوره های متنوع آلمانی، شرایط را برای آموزش تمامی افراد فراهم کرده و شما را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند.

 

دوره فشرده زبان آلمانی در رشت در سپانو

برگزاری آزمون بین المللی آلمانی ecl در رشت

امتحان بین المللی آلمانی ecl برای اولین بار در ایران و در رشت برگزار می‌شود. این آزمون بین المللی توسط کنسرسیوم زبان های خارجه برگزار می‌شود و تاییدیه انجمن اروپا alte را نیز داراست. شما با شرکت در این آزمون بین المللی می‌توانید، مدرک خود را دریافت کرده و با خیال راحت به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنید. از آنجا که این آزمون برای اولین بار در ایران در حال برگزاری است، بنابراین ممکن است اطلاعات کافی درمورد آن نداشته باشید. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید بعد از تکمیل کردن فرم با مشاور آموزشگاه صحبت کنید یا مطلب «امتحان بین المللی ecl آلمانی» را بخوانید.

بهترین مدرس زبان آلمانی رشت

چنانچه برای آموزش زبان آلمانی خود، به دنبال استاد خوب می‌گردید، لازم است که سپانو را برای یادگرفتن این زبان انتخاب کنید. اساتید سپانو، از مدرسین برتر زبان آلمانی در رشت هستند که تجربه بسیاری در آموزش دارند. مدرسین آلمانی سپانو، با بهره گیری از روش های آموزشی متعدد و استفاده از منابع معتبر آلمانی، این زبان را به شما می‌آموزند و شما را به این زبان علاقه مند می‌کنند.

 

بهترین استاد آلمانی رشت

دوره های آموزش آلمانی سپانو

 بهترین دوره زبان آلمانی در رشت در سپانو در حال برگزاری است. برای شرکت در این دوره ها، می‌توانید به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده تا با تکمیل فرم ثبت نام، به کلاس ها اضافه شوید. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود تا افراد با هر شرایطی توانایی حضور در دوره ها را داشته باشند و بتوانند این زبان را بیاموزند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آموزشگاه تماس بگیرید

   33330595_013

32330596-7_013

شما همچنین می‌توانید در واتس اپ  سپانو با ما صحبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است ادامه این مطلب را بخوانید.

آموزش زبان آلمانی ترمیک در رشت

 یکی از دوره ای آموزش زبان آلمانی، ترمیک است. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس های ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید و شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

 

شرکت در دوره های آموزشی آلمانی در رشت

برگزاری دوره فشرده زبان آلمانی

علاوه بر دوره های ترمیک، در سپانو کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده هم برای شما وجود دارد. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده زبان آلمانی منتظر شماست. دوره های فشرده سپانو بدین صورت است که شما می‌توانید هر سطح از زبان آلمانی را در کمتر از سه ماه آموزشی بخوانید و بعد از کسب نمره حد نصاب در آزمون جامع همان سطح به سطح بعدی راه پیدا کنید.

کلاس آلمانی خصوصی در سپانو

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید