برگزاری دوره آلمانی در رشت

 
برگزاری دوره آلمانی در رشت
دوره های آموزشی زبان آلمانی در رشت در موسسه سپانو به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. علاوه بر این شما می‌توانید بعد از آموزش در آزمون بین المللی ECL آلمانی شرکت کرده و مدرک خود را دریافت کنید.

موفق شدن در آموزش زبان آلمانی

برای آموزش زبان آلمانی راه های متفاوتی وجود دارد. انجام دادن هر کدام از روش های مورد نظر شما، می‌تواند آلمانی را به شما بیاموزد اما هیچکدام به صورت قطعی شما را به موفقیت نمی‌رساند. برای یادگرفتن زبان، بهترین روش این است که به آموزشگاه مناسب و معتبری مراجعه کرده و بعد از ثبت نام منتظر شروع کلاس ها باشید. اما قبل از ثبت نام باید بدانید که چه کلاس و دوره ای مناسب شماست تا بتوانید با توجه به شرایط و موقعیت کاری، تحصیلی و زندگی خود، بهترین دوره را برای خود انتخاب کنید.

موفقیت زبان آموزان آلمانی سپانو

 تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند. اما این موفقیت ناشی از چیست؟

آموزش زبان آلمانی در رشت

دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت

برای یادگرفتن زبان آلمانی دوره های متفاوتی در آموزشگاه سپانو برگزار میشود تا افراد بدون هیچگونه مشکلی بتوانند در دوره ها شرکت کرده و از یادگرفتن زبان لذت ببرند. یکی از دوره ای آموزش زبان آلمانی ، ترمیک است. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس های ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید و شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

کلاس فشرده آلمانی در رشت

در سپانو دوره های فشرده زبان آلمانی نیز برگزار می‌شود تا افراد علاقه مند، این زبان را در مدت کوتاه تری بیاموزند و خود را برای شرکت در آزمون ها و دریافت مدرک آماده کنند. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. هر سطح از زبان آلمانی در دوره فشرده سه ماه آموزشی طول می‌کشد و شما می‌توانید بعد از شرکت در آزمون جامع آلمانی سپانو، به دوره بعدی راه پیدا کنید.

زبان آلمانی خصوصی

 اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگ شدن با کلاس های گروهی برایتان سخت و یاحتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

کلاس های آموزش زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه رشت، سپانو

ثبت نام در دوره های سپانو

برای شرکت در هر کدام از این دوره ها به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع دوره ها باشید. شما با شرکت در دوره های آموزشی می توانید از مزیت های کانون زبان آلمانی سپانو استفاده کرده و با کمک بهترین اساتید زبان آلمانی رشت، خود را برای آزمون های بین المللی آماده کرده و مدرک دریافت کنید.

اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد دوره ها و کلاس های سپانو دارید، با شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013 

شما همچنین می‌توانید این شماره را در تلفن همراه خود ذخیره کرده و به واتس اپ سپانو پیام دهید. 09215231719 و یا با ما مسقیما در واتس اپ صحبت کنید.

فراموش نکنید که اینستاگرام، توییتر و فیسبوک سپانو را هم دنبال کنید تا از اخبار ما مطلع باشید.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید