ثبت نام در کلاس های زبان فرانسوی رشت در سپانو

 
ثبت نام در کلاس های زبان فرانسوی رشت در سپانو
برای شرکت در کلاس زبان فرانسوی در رشت، به موسسه سپانو مراجعه کرده و این زبان را توسط بهترین اساتید فرانسوی بیاموزید.

آموزشگاه برتر زبان فرانسوی در رشت

سپانو، بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در رشت است که با برگزاری دوره ها و کلاس های آموزش زبان فرانسه، شما را به آموزش علاقه‌مند کرده و برای هدف مدنظرتان مثل شرکت در آزمون های بین المللی آماده می‌کند. پس اگر به هر دلیلی قصد دارید تا این زبان را بیاموزید، به موسسه سپانو مراجعه کرده و ثبت نام خود را نهایی کنید. اما قبل از هر چیز، این مطلب را بخوانید تا اطلاعات خود را در این باره تکمیل کنید.

دوره های زبان فرانسوی در سپانو

اولین مورد که باید درمورد آن بدانید و به خوبی توجه کنید این است که در کانون زبان سپانو، دوره های آموزش فرانسوی به صورت های متنوعی برگزار می‌شود تا افراد بتوانند با هر شرایطی و در کنار دغدغه ها و مشکلات زندگی شخصی خود در این دوره ها شرکت کرده و زبان فرانسوی را به بهترین نحو ممکن بیاموزند. این دوره ها به صورت ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود. البته لازم است بدانید که با ثبت نام در کلاس خصوصی سپانو، شما می‌توانید آموزش خود را به صورت آنلاین، حضوری و یا هیبرید « تلفیقی از آنلاین و حضوری» بیاموزید.


آموزشگاه برتر زبان فرانسوی در رشت، سپانو

فرانسوی ترمیک در سپانو در رشت

یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش فرانسوی به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش فرانسوی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار مطالب زبان فرانسوی سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره خصوصی در نظر گرفته شده است. پس اگر یکی از شرایط زیر را دارا هستید، دوره های آموزشی ترمیک فرانسیوی مناسب شماست:

_ زمان کافی برای آموزش دارید و می‌خواهید زبان فرانسوی را به آرامی و با تمرکز بخوانید.
_ آموزش در گروه را بیشتر از آموزش خصوصی می‌پسندید.
_ هزینه های مربوط آموزش برایتان اهمیت دارد.

_ و....

بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی رشت، سپانو

آموزش زبان فرانسوی خصوصی

  حتما برایتان پیش آمده که بعد از ثبت نام در دوره ای، به دلیل محدودیت زمان و یا دغدغه های متعدد روزمره، از شرکت در کلاس جا مانده باشید. اما نگران نباشید. در سپانو  برای افرادی که به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای  هماهنگ شدن در کلاس  های ترمیک را ندارند، کلاس دیگری وجود دارد. برای افراد با چنین شرایطی، کلاس های خصوصی مناسب خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود. علاوه بر این، مطالب در کلاس های خصوصی، سریع تر از دیگر دوره ها به شما آموخته خواهدشد و می‌توانید برای تدریس مطالب با استاد خود هماهنگ کنید.

تدریس زبان فرانسوی با اساتید خوب رشت در سپانو

از مهم ترین مواردی که در آموزش از اهمیت بالایی برخوردار است، آموزش زبان توسط مدرس خوب فرانسوی است. مدرس حرفه ای و مسلط، شما را به آموزش علاقه مند کرده و مطالب را به خوبی به شما آموخته و راه تمرین درست مطالب را نیز به شما نشان می‌دهد. با ثبت نام در دوره های سپانو، نگران استاد زبان فرانسوی خود نباشید. اساتید زبان فرانسوی سپانو از بهترین مدرسین این حرفه در رشت بوده که با به کار گیری شیوه های متفاوت آموزشی و همچنین کمک گرفتن از منابع معتبر، به شما این زبان را می‌آموزند.

بهترین مدرس فرانسوی رشت

ثبت نام در دوره های آموزش فرانسوی در رشت

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان فرانسوی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان فرانسوی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ آموزشگاه زبان فرانسوی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید