گروه کوپرز «Qpers» راهی برای استخدام و مهاجرت به آلمان

 
گروه کوپرز «Qpers» راهی برای استخدام و مهاجرت به آلمان
اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، می‌توانید با آشنایی و مراجعه به موسسه کوپرز به صورت کاملا رایگان خود را برای کار در آلمان، آماده کنید.

مهاجرت کاری به آلمان

اگر مدتی است که به فکر مهاجرت به آلمان هستید و می‌خواهید در آلمان به کار و اشتغال بپردازید، لازم است این مطلب را تا انتها بخوانید. آلمان به دلیل کمبود نیروی کار جوان ، علاقه‌مند به جذب کارآموز در زمینه های مختلف است. علاوه بر این، موقعیت های شغلی زیادی برای افراد متخصص در آلمان وجود دارد. اما برای انجام دادن این کار باید راه درست را پیدا کنید تا بتوانید در کمترین زمان به هدف خود برسید و در نهایت موفقیت را از آن خود کنید.

بهترین روش برای مهاجرت را انتخاب کنید.

همانطور که می‌دانید، برای مهاجرت راه های متفاوتی وجود دارد. مثلا می‌توانید برای تحصیل وارد یکی از دانشگاه های آلمان شده و مدت تحصیل خود را در آنجا بگذرانید و یا اینکه برای کار به آلمان مهاجرت کنید. علاوه بر این می‌توانید با ورود به دوره های فنی آوسبیلدونگ تنها با یک مدرک دیپلم، در آلمان همزمان تحصیل کنید، آموزش ببینید و در همان زمینه مشغول به کار شوید. اما علاوه بر تمامی این موارد یک راه میانبر و آسان تر نیز وجود دارد و آن هم، این است که به شرکت کوپر مراجعه کرده و جذب آن شوید.

شرکت کوپرز، راهی مطمئن برای مهاجرت به آلمان

یک تیم متعهد و متخصص به نام Qpers GbR  در آلمان وجود دارد که افراد را به صورت رایگان برای مهاجرت به آلمان آماده می‌کند. این تیم توسط دو خانم کاردرست در سال 2021 تاسیس شده است و فعالیت خود را در زمینه استخدام در ایران ادامه می‌دهد. لازم است بدانید که دفتر مرکزی این شرکت در آلمان قرار دارد اما از آنجا، متخصصان ایرانی واجد شرایط را پیدا کرده و به آن ها کمک می‌کند تا برای مهاجرت به آلمان آماده شوند. در واقع این شرکت به دنبال جذب افرادی است که صلاحیت بالایی دارند و به دنبال شروع جدید در آلمان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این شرکت می‌توانید  به سایت Qper GbR مراجعه کرده و مطالب را مطالعه کنید.

مهاجرت به آلمان

رشته های جذب مهاجر در شرکت کوپرز

تخصص شرکت کوپرز جذب افراد متقاضی مهاجرت در رشتههای پزشکی، پرستاری و رشته های مرتبط به آن هاست. این موسسه افراد جوانی را که به تازگی دوره های آموزشی خود را در زمینه پرستاری گذرانده اند و همچنین کارکنان پرستاری مسن و باتجربه تر در این رشته را جذب می‌کند.اما علاوه بر این رشته ها، موارد دیگری نیز هست که می‌توانید تخصص خود را در آن به نمایش گذاشته و با کمک مرکز Qpers به آلمان مهاجرت کنید.

 • پرستاری
 • بهداشت و پرستار (GUK)
 • پرستار مراقب
 • دستیار فنی عملیاتی (OTA)
 • دستیار فنی بیهوشی ( ATA)
 • ماما و پرستار زایمان
 • و سایر تخصص های مربوط به پرستاری...

فرآیند شرکت Qpers برای جذب افراد مهاجر

اگر در یکی از رشته های ذکر شده تحصیل کرده اید و قصد دارید در رابطه با همین رشته ها به آلمان مهاجرت کرده و در آنجا به کار بپردازید، می‌توانید به شرکت کوپرز مراجعه کنید. این شرکت، شما را به کارفرمایان مربوطه و متخصص معرفی کرده و سپس به عنوان یک رابط بین شما و کارفرما عمل می‌کند. بعد از انجام این مراحل، موسسه کوپرز تمامی فرآیند های آموزش زبان، شرکت در آزمون های آلمانی، معرفی به سفارت، تهیه بلیط و باقی موارد مربوط به مهاجرت را برای شما به صورت رایگان انجام می‌دهد.

در واقع شما با انتخاب این روش، می‌توانید با صرف هزینه بسیار پایین تر و آسان تر از باقی روش ها مهاجرت کرده و به هدف خود دست یابید.

آموزش زبان آلمانی آسان در بهترین موسسه آلمانی رشت، سپانو

چرا باید کوپرز را انتخاب کنم؟

اگر این مطلب را تا اینجا با دقت خوانده باشید، به احتمال زیاد به فکر افتاده اید که از گروه کوپرز برای مهاجرت کمک بگیرید. اما برای اینکه بتوانید بیشتر به این تیم اعتماد کنید، بهتر است با آنها کاملا آشنا شوید. شما می‌توانید چند مورد از مزایای این شرکت متخصص را در ادامه بخوانید:

 • سال ها دانش در زمینه بهداشت و درمان
 • تخصص در زمینه فرصت ها و موانع استخدامی
 • صلاحیت بین فرهنگی و متخصصانی برای جذب و سخنران بومی
 • شبکه ها و شرکای همکاری عالی در کشور های مربوطه
 • شفافیت برای مراجعین و مراقبین استخدام شده
 • مفاهیم فردی متناسب با نیاز های مشتری

سوالات خود را از ما بپرسید.

احتمالا بعد از خواندن این مطلب سوالات زیادی در ذهن شما شکل گرفته است اما نگران نباشید. شما می‌توانید سوالات خود را از ما بپرسید و ابهامات خود را در مورد تیم فعال qpers برطرف کنید. برای انجام این کار وارد لینک زیر شوید. سپس اطلاعات خود را به طور دقیق وارد کنید و منتظر تماس مشاور تخصصی سپانو بمانید. سپس سوالات خود را از مشاور بپرسید تا جواب خود را به صورت دقیق بیابید.

لینک مشاوره سپانو درمورد شرکت کوپرز

زبان آلمانی در سپانو، بهترین موسسه رشت

سعید نصیری
۱۴۰۲/۰۸/۲۹
0
0
0

ممنون از شما برای پاسخ گویی و اطلاع رسانی

Raheleh
۱۴۰۳/۰۱/۲۵
5
0
0

سلام برای ویزا کار


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید