کلاس آموزش خصوصی آلمانی در رشت

 
کلاس آموزش خصوصی آلمانی در رشت
یادگرفتن زبان آلمانی به صورت خصوصی، باعث می‌شود مطالب بیشتری را در مدت زمان کوتاه تری بیاموزید. در دوره های ترمیک و خصوصی و فشرده آلمانی در سپانو شرکت کنید.

بهترین مرکز آموزشی آلمانی در رشت

اگر قصد دارید زبان المانی را بیاموزید و برای آموزش خود اهمیت قائل هستید، پس باید آموزشگاه مناسبی را برای آموختن انتخاب کنید. چنانچه در رشت زندگی می‌کنید، لازم نیست برای پیداکردن موسسه مناسب تلاش کنید. چون در این مطلب درمورد آکادمی زبان آلمانی سپانو می‌خوانید و می‌توانید زبان آلمانی خود را در آین آموزشگاه بیاموزید.

سپانو، آموزشگاه برتر آلمانی رشت

آکادمی زبان آلمانی سپانو، بهترین موسسه در رشت است که با برگزاری دوره ها و کلاس های متنوع آموزشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید زبان های مختلف اعم از آلمانی را با کیفیت هر چه تمام تر بیاموزید و از یادگرفتن لذت ببرید. این آموزشگاه، با همکاری مرکز آزمون های ecl، این آزمون بین المللی را برای اولین بار در ایران به زبان آلمانی برگزار می‌کند. شما می‌توانید بعد از آموزش زبان آلمانی، در این آزمون شرکت کرده و مدرک خود را به صورت مادام العمر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب «آزمون های ecl » را بخوانید یا وارد لینک مشاوره شده و بعد از پرکردن فرم، منتظر تماس مشاور تخصصی ecl بمانید.


بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت

برگزاری دوره های آموزش آلمانی سپانو

در سپانو، دوره ها و کلاس های آموزش زبان آلمانی، به صورت های متنوعی برگزار می‌شود تا زبان آموزان در کنار دغدغه ها و فعالیت های کاری و تحصیلی خود بتوانند آلمانی را آموخته و هدف خود را از یادگرفتن این زبان عملی کنند. در سپانو دوره های آموزشی آلمانی به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود تا بتوانید از آموزش لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این دوره ها، ادامه مطلب را با دقت بخوانید.

زبان آلمانی خصوصی در رشت

برای افرادی به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای هماهنگ شدن در کلاس های ترمیک و فشرده را ندارند، کلاس دیگری وجود دارد. برای افراد با چنین شرایطی کلاس های خصوصی مناسب افراد خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود. علاوه بر این، مطالب در کلاس های خصوصی، سریع تر از دیگر دوره ها به شما آموخته خواهد شد و می‌توانید برای تدریس مطالب با استاد خود هماهنگ کنید. لازم است بدانید که با ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی خصوصی می‌توانید دوره خود را به صورت آنلاین، حضوری یا هیبرید بگذرانید.

 

دوره های آموزش آلمانی رشت در سپانو

آلمانی را فشرده بیاموزید.

یکی از دوره هایی که با استقبال بسیار زیاد افراد رو به روست، کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده است. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده آموزش زبان آلمانی منتظر شماست. کلاس های فشرده دو روز در هفته برگزار می‌شود و هر جلسه حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد تا بتوانید در مدت سه ماه یک سطح آموزشی را بخوانید. پس اگر : 

_ قصد مهاجرت به آلمان و دیگر کشور های آلمانی‌زبان را دارید.

_ باید در آزمون بین المللی آلمانی شرکت کنید.

_ در آینده احتیاج به مدرک زبان آلمانی دارید.

_ باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید.

بهترین دوره آموزش زبان آلمانی در رشت

آموزش زبان آلمانی ترمیک در سپانو

از دیگر دوره های گروهی که به زبان آموزان در سپانو پیشنهاد می‌شود، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش آلمانی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر آلمانی در نظر گرفته شده است.

ثبت نام در دوره های سپانو در رشت

 برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ کانون آلمانی آکادمی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید